Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 479
  • 737
# 615
hahaha hahaha hahaha hahaha това ми навяа спомени за Туин Пийкс  Mr. Green

Сега на мога да схвана едно - каква точно е целта на Емир да накара Тарък да се влюби в Бану  newsm78


за да може да го манипулира навярно,чрез нея да му казва какво да прави...въпросът е дали тя ще се съгласи на играта на Емир  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 616
Здравейте и от мен .Мисля , че това с умрелите са глупави слухове , а за 2-ри сезон - просто ни уведомява ,че ще има такъв .Така правят и в САЩ .Ами да се радваме ,че и догодина ще гледаме нашите любимци .
Виж целия пост
# 617
Че то трябва всички до сега да занулят + някои от новите, за да ги докарат до 24 Laughing или пък някои само от досегашните да се гътнат и всеки нов влязъл да го  елиминират след един, два епизода Laughing

Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 Mr. Green

Здрасти Hug Hug Hug

И малко извън темата!
Да поздравим Новак Джокович за невероятната победа и
спечелването на поредната титла от Големия шлем!


newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 618
Момичета, сега видях, че по ТВ 7 от 19.30ч ще дават Първа любов с нашето Неслиханче и с Халит Ергенч .Тя е много сладка там и е взела награда за този филм за млад талант или дебют -не съм сигурна
Виж целия пост
# 619
След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 620
Ани Hug Heart Eyes така изписано / ако е вярно/ това значи Peace до финала на сериала ше се появят 30 нови и заедно с тях ше изчезнат 24 /кой изчезнал, кой го гътнали hahahaPeace

След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green

Ренка Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 621
След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
Рени Hug то вече от пръстите си смучат да намерят кусури  Mr. Green  Mr. Green все си казвам че няма да поглеждам в чужди чинии да не се нервирам а ма ето #2gunfire Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така newsm78 Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква  Mr. Greenте пак в нашето Несли се загледали.Това направила изкуствено ,така се засмяла ми на мен кат не ми харесва нещо не го гледам и край.Извинявам се за дългия пост ма се нервирах Mr. Green
Виж целия пост
# 622
След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
Рени Hug то вече от пръстите си смучат да намерят кусури  Mr. Green  Mr. Green все си казвам че няма да поглеждам в чужди чинии да не се нервирам а ма ето #2gunfire Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така newsm78 Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква  Mr. Greenте пак в нашето Несли се загледали.Това направила изкуствено ,така се засмяла ми на мен кат не ми харесва нещо не го гледам и край.Извинявам се за дългия пост ма се нервирах Mr. Green

Преди я харесвах Фе , ама с тези фенки от другата тема не я понасям вече... Неслито с какво ги дразни, ами талантливо момичето... Превъплащава се във всякакви роли..., а тяхната кифла само позира по прозорци на хотели... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 623
След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
Рени Hug то вече от пръстите си смучат да намерят кусури  Mr. Green  Mr. Green все си казвам че няма да поглеждам в чужди чинии да не се нервирам а ма ето #2gunfire Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така newsm78 Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква  Mr. Greenте пак в нашето Несли се загледали.Това направила изкуствено ,така се засмяла ми на мен кат не ми харесва нещо не го гледам и край.Извинявам се за дългия пост ма се нервирах Mr. Green
Peace
Момичета, работата при комшийките все повече зазлява, казвам ви  Mr. Green
Вече не си удържат нервните сривове  Joy Joy Joy
Ама аз едно не мога да разбера, що Неслихан толкова я мразят, па Аслъто е много добро момиче, с чувство за екипност, моля ви се  Wink И как разбраха колко хубав е филм, който не са гледали  Shocked
Виж целия пост
# 624
След като от това да гони Кемал постоянно Naughty зависи живота на брат и  Naughty много ясно че ще го гони Naughty гонела го щот и харесвал така живота и ooooh! ела си прибери вересиите ooooh! Mr. Green
Рени Hug то вече от пръстите си смучат да намерят кусури  Mr. Green  Mr. Green все си казвам че няма да поглеждам в чужди чинии да не се нервирам а ма ето #2gunfire Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така newsm78 Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква  Mr. Greenте пак в нашето Несли се загледали.Това направила изкуствено ,така се засмяла ми на мен кат не ми харесва нещо не го гледам и край.Извинявам се за дългия пост ма се нервирах Mr. Green
Peace
Момичета, работата при комшийките все повече зазлява, казвам ви  Mr. Green
Вече не си удържат нервните сривове  Joy Joy Joy
Ама аз едно не мога да разбера, що Неслихан толкова я мразят, па Аслъто е много добро момиче, с чувство за екипност, моля ви се  Wink И как разбраха колко хубав е филм, който не са гледали  Shocked
Еви Hug Терзи  Hug привет  bouquetНе мога да си обясня Терзи аз също харесвам Фе мн красива жена мое мнение ooooh!но защо се сипят обиди към Несли при положение че тя на моменти се справя по добре от Бу  NaughtyЕнвер им е любимка щот с Фето се гушкаха на премиерата за тва ooooh!
Виж целия пост
# 625
 Heart Eyes от сета  Peace

от арабките - Кара Севда щяла да гостува на Беяз шоу  Sunglasses

Виж целия пост
# 626
Айде, да отиваме да гледаме Несли по тв7. Аз още като я гледах в Листопад разбрах ,че ще стане хубавица с тези очи и особени черти на лицето и стройна фигура .А филма Първа любов го гледах по-късно,макар да е преди Листопада .Мнооого талант
Виж целия пост
# 627
 Simple Smile
Ха, ха, Joy щели да занулят 24, hahaha че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
Неслихан е като киселото грозде, newsm53 защото е високо. smile3503
Тепърва, ще гледам серията с превод, за чийто превод сърдечно благодаря на Еви и екипът й.
Виж целия пост
# 628
Simple Smile
Ха, ха, Joy щели да занулят 24, hahaha че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
Неслихан е като киселото грозде, newsm53 защото е високо. smile3503
Тепърва, ще гледам серията с превод, за чийто превод сърдечно благодаря на Еви и екипът й.
Като вкарат още 30, ще има hahaha  че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички hahaha

Наде Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 629
Скрит текст:
Simple Smile
Ха, ха, Joy щели да занулят 24, hahaha че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
Неслихан е като киселото грозде, newsm53 защото е високо. smile3503
Тепърва, ще гледам серията с превод, за чийто превод сърдечно благодаря на Еви и екипът й.
Като вкарат още 30, ще има hahaha  че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички hahaha
[/spoiler]
Наде Hug Heart Eyes
Ха, ха, Joy Васе, Hug всички герои/актьори Joy  барабар с поддържащия персонал,  rotfImao rotfImbo голеееми тъпизми ooooh! за умници. newsm47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия