това ми навяа спомени за Туин Пийкс

зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
така изписано / ако е вярно/ това значи
до финала на сериала ше се появят 30 нови и заедно с тях ше изчезнат 24 /кой изчезнал, кой го гътнали
/ 
зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
то вече от пръстите си смучат да намерят кусури
Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така
Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква
зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
то вече от пръстите си смучат да намерят кусури
Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така
Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква
зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
то вече от пръстите си смучат да намерят кусури
Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така
Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква 

И как разбраха колко хубав е филм, който не са гледали
зависи живота на брат и
много ясно че ще го гони
гонела го щот и харесвал така живота и
ела си прибери вересиите
то вече от пръстите си смучат да намерят кусури
Какво направи толкова Несли че ги предизвиква така
Богоизбраната я спрягат за партньорка на Чаги,Киво и Кенан феновете не я искат никаква 

И как разбраха колко хубав е филм, който не са гледали
Терзи
привет
Не мога да си обясня Терзи аз също харесвам Фе мн красива жена мое мнение
но защо се сипят обиди към Несли при положение че тя на моменти се справя по добре от Бу
Енвер им е любимка щот с Фето се гушкаха на премиерата за тва
от сета 


щели да занулят 24,
че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
защото е високо. 

щели да занулят 24,
че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
защото е високо. 
че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички 

щели да занулят 24,
че то има ли толкова понастоящем в сериала!?
защото е високо. 
че даже може и да увеличат бройката и да затрият всички 

Васе,
всички герои/актьори
барабар с поддържащия персонал,
голеееми тъпизми
за умници. 
Препоръчани теми