


пак да ни напишеш такова писмо.
Винаги се усмихвам, като го прочета 
Върви ли работата? Щом ти си я подхванала, няма къде да ходи. Не само ще върви, ами и ще тича!

Хайде лека нощ и светли сънища 
.dimitrova8002 до колкото аз съм запозната със скарлатината,понеже сме я карали не е чак толкова заразна колкото другите шарки,а и след като влизаш утре в деветия може да се каже че си родила вече
.Шегувам се разбира се надявам се да няма проблеми.Когато моя юнак се разболя от скарлатина никой друг не беше се заразил и ние си мислихме,че ще има още някой,но нито аз,нито баща му,нито някое от неговите приятелчета.Доста е гадна и трудно минава тази шарка и затова ще стискам палци да не си прихванала
.Лека нощ ви пожелавам.Опсссс докато се наканя и ей я на Фло ме изпреварила.Фло другите не повтарят,но скарлатината е единствената шарка която повтаря,че и потретва.Е хайде вече лека нощ докато не ме е изпреварил още някой

:hug
за всички и лек ден!
И други предложения имаше, абе страшна работа сме. 

за всички
и за теб. Напълнила ти се е къщата, никак не скучаеш
( по Сад Уоман ).




На връщане минахме и през Лидл, че от днес имаше пънчове... Докато не докопах куфарчето, не мирясах
Добре, че този път имаше по много 
(туй кухнята ми е най-чуждото място в апартамента
) И докато дребното спи, взе че ми се обади една приятелка - в събота малкия и има РД, та пита дали мога да "спретна бърза украса на тема Спайдърмен"
Е, на деца хич не мога да отказвам, пък камо ли - на познати, та цял ден режа, лепя и рисувам
...експлоатирам детски труд, ама не ме издавайте 


То вече си на финалната права, няма страшно 
Все се бъгваше точно тогава, когато най-много ми трябва 
Включвах, изключвах, преинсталирах - ТЦ не ще и не ще
Едвам спасихме положението (добре, че си имам съседка луда като мен, да учи по нощите) 
Вярно си случи машинклата, но все пак е отскоро при мен - няма година и половина още 
Как успяваш с всичко да се справиш? 

В събота я водих на първо занимание по балет (като малка аз ходих 4 години на балет и определено си ми остана слабост) - за мое съжаление, нещо не и допадна... Не знам, от "каките" ли, които определено нямат подход към толкова малки деца или като цяло, но никак не беше очарована... Ще я пробвам пак след година 

...пък ако всичко върви по план - и още по-дълга нощ
/не знам дали съм "казвала", аз не пия кафе, но с удовоствие Ви го сервирам, когато мога.
.Препоръчани теми