Може да е Галип и по този начин да изнудва Лейля или пък да се направи, че той е намерил и освободил Нихан и така да печели точки пред Лейля.
Първо да благодаря на момичетата за превода на серията! Страхотни сте!
- "Убий мА! Обичам тА! Умри! ШТа зема!"
Даже призовавам за основаване на негова фен-дружина! Язе съм първа
Сладкият ми той д-р Уотсън

А може да е мъжът на Карен, но няма логика да е той. Как ще отвлече Нихан, та той е в затвора... 

Даже призовавам за основаване на негова фен-дружина! Язе съм първа
Сладкият ми той д-р Уотсън


Избързах със злорадството.
Ей го и твоя патрон в действие, Китиджим. 

Този отпред, който е без шал е той нали? 
Пък и "злорадството" ти ме гътнА от стола от кикот
И още нещо - как можа да си помислиш, че това природно недоразумение "Саалих, джанъм" има поне една трезвена клетка
. Ай да му се не види... пак загадки
Единия се пропи по Зезе, другия е специалист по взлом, а Кемо го ползва да следи Емо.
И така го следи твоя човек отровния, че кой не беше там той не го видя.
Че и пари получи?!

. Ай да му се не види... пак загадки

Той влезе в затвора, но нали Кемо се закани да го изкара от там. Явно го е измъкнал от панделата и оня за благодарност му свива севдата.
Кеф ми е за душевните терзания, мъки, сълзи и сопол на Емо.



Препоръчани теми