Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 84 211
  • 738
# 585
Да дам и аз една версия за отвличането.

Може да е Галип и по този начин да изнудва Лейля или пък да се направи, че той е намерил и освободил Нихан и така да печели точки пред Лейля.
Виж целия пост
# 586
явно датата имат по-сериозне проблем от колкото мислех - сега не само нет не се отваря , ами и ch Sad
Виж целия пост
# 587
Привет на всички по малките часове! Grinning Първо да благодаря на момичетата за превода на серията! Страхотни сте!
smile3525 smile3525
Този епизод си го нарекох с един лаф, който много харесвам Wink  newsm47 - "Убий мА! Обичам тА! Умри! ШТа зема!" Mr. Green

И, второ, да заявя категорично!! След като изгледах серията, захвърлям всякакви други патрони и от тоЙзи момент мой основен, главен и т.н. патрон става Зехир! tooth Даже призовавам за основаване на негова фен-дружина! Язе съм първа  tooth Сладкият ми той д-р Уотсън  Joy Joy
Виж целия пост
# 588
20.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 589
На кого е гласа от последните реплики? Мъжът на Карен? Аз не можах да отгатна.
Виж целия пост
# 590
Дали не  е от шантажьора.  newsm78
Виж целия пост
# 591
  Значи му е причинил нещо много лошо, за което ние не знаем, та търси отплата /мъст/.
Виж целия пост
# 592
Все още мисля, че е свързано с момичето от " Онази нощ " . Може наистина да е мъртва.  newsm78 А може да е мъжът на Карен, но няма логика да е той. Как ще отвлече Нихан, та той е в затвора...
Виж целия пост
# 593

Мерси, Синан!  Hug

Трея ужасен, но ето малко хубави снимки за оправяне на настроението.  Wink



Скрит текст:

...мой основен, главен и т.н. патрон става Зехир! tooth Даже призовавам за основаване на негова фен-дружина! Язе съм първа  tooth Сладкият ми той д-р Уотсън  Joy Joy

Шерлок-Кемо е заменил твоя човек с нов-стар д-р Уотсън галиба?  Wink ppp



Упс!  Blush Избързах със злорадството.  newsm43 Ей го и твоя патрон в действие, КитиджимHug

Виж целия пост
# 594
Значи мъжО на Карен е отвлякъл Нихан  newsm78
Виж целия пост
# 595
Значи мъжО на Карен е отвлякъл Нихан  newsm78

Дам!  Thinking Този отпред, който е без шал е той нали?  newsm78

Виж целия пост
# 596


Мила ми Селфиетка! Хората са го рекнали - най-добре се смее този, който се смее последен!  smile3534 Пък и "злорадството" ти ме гътнА от стола от кикот love001 И още нещо - как можа да си помислиш, че това природно недоразумение "Саалих, джанъм" има поне една трезвена клетка Mr. Green



Е как се получи този номер - уж мъжО на Карен у затвора, а не е у затвора newsm78. Ай да му се не види... пак загадки newsm78 tooth
Виж целия пост
# 597
... как можа да си помислиш, че това природно недоразумение "Саалих, джанъм" има поне една трезвена клетка Mr. Green

Кемо такива са му помощниците, че трябва сам да си върши работата.  ooooh! Единия се пропи по Зезе, другия е специалист по взлом, а Кемо го ползва да следи Емо.  ooooh! И така го следи твоя човек отровния, че кой не беше там той не го видя.  tooth Че и пари получи?!  Rolling Eyes hahaha Joy

...Е как се получи този номер - уж мъжО на Карен у затвора, а не е у затвора newsm78. Ай да му се не види... пак загадки newsm78 tooth

Номера на туркинята.  Wink Той влезе в затвора, но нали Кемо се закани да го изкара от там. Явно го е измъкнал от панделата и оня за благодарност му свива севдата.  Confused

Жалко за Ниханче, но бу гедже ми е злорадата вечер.  Wink Кеф ми е за душевните терзания, мъки, сълзи и сопол на Емо.  smile3508


Скрит текст:
Виж целия пост
# 598

Явно,след като Лейля губи къщата,Кемал я взима при себе си.... Thinking
Скрит текст:


А тук май научават за похитената Нихал  ooooh! ooooh! ooooh!
Скрит текст:



 Sad Sad Sad


В реала не е зле   Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 599
Честита Баба Марта! Бъдете здрави, усмихнати и добри! babydust7

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия