Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари

  • 141 013
  • 708
# 195
Мидкоо, тези картофи на скарата са ми любими, но предварително леко ги заварявам и стават страхотни

Бърсака ми е готов







Виж целия пост
# 196
                      wavey wavey wavey wavey

Fervor  ще те уважа с едно дюнерче и гофретка,
но моята да е със сладко от цели вишни.... Mr. Green

Тайна, не отказвам и кюфтенце в компанията на чушчица  Laughing

Батето - Дверски, ще се прежаля с една палачинка,
ама за мен с краве сиренце, ако може,а? / следва облизванеsmile3521
Грабвай ножа и режи, а Ванката да не се помайва, ами да пристига с каната вино!

Въртеше ми се нещо рибешко...и ето на mimi.7299 се е погрижила... Hug

AnyHr, пицата ти от кайма е чудесна!
Аз заради Пепа и нейните изкушения ударих три цифри на кантара у дома... Joy Joy Joy

Еееей, голЕма пъргавелка си Dara888,
кога публикува Лабрекс, кога стъкна сладкишчето... newsm78

Ооох, sem22, как налитам на бобец, шишчета и рибка. ..
Вече хапнах от тази на mimi 7299,
ама и паниранка няма да ми се опре  tooth tooth tooth

midkoo, от картофките ще бодна , ама от фокачата нИ щЪ, че маслини не обичам.... smile3503

Скрит текст:
Май пак нещо стъпихме накриво, за това ли не ви виждам днес....
Така и не разбрах сега какъв е греха ни....

пиле с гъби и ориз



баница със зелении



солен кекс



и разрезче



Да е хубав денят ни        smile3525
Виж целия пост
# 197
Ооох, то са фокачи, месни мезета, кюфтенца, рибки, солени кексове, баници, сладкиши- ей така ставам  #Crazy като надникна тук.
От мен проза- бобец и кисело зеле





Спокойна и лека!
Виж целия пост
# 198
Тази вечер в нас печено пиле за домашните, защото аз съм на диета hahaha
Виж целия пост
# 199
Всички сте тоолкова вкусни!!! Ако трябва да изброявам... ще свърши страницата.
Добре е че виждам тук идеи, омръзна ми всеки ден да се чудя какво да готвя.

Днес у нас ПАСТИЦИО (една лесна манджа) - обичана от сина ми.
... направо от тавата.....
Виж целия пост
# 200

За пръв път правя кексчета в чашки в микровълновата (не я обичам таз печка), но ме прихвана нещо да пробвам, то пък взеха та станаха за ядене. И все пак малко особени са.......

Виж целия пост
# 201
Нещо соленко със сиренце за закуска Simple Smile

Виж целия пост
# 202
И аз тук  Simple Smile.Никога не съм готвила с микровълновата печка,само претоплям.Но като гледам тия кексчета  Crazy....ще пробвам да по този начин.

  бонбони Bon o Bon не знам ,дали съм го изписала правилно
 Лоша снимка на крем брюле с пияни вишни и шоколадов сос

Яйца на очи върху печени чушки със сирене
Виж целия пост
# 203
Здравейте момичета, надявам се приемате нови кулинарни попълнения сред вашите редици. Прекрасни неща показвате, огладнях докато разглеждах  Mr. Green ммммм...... И да не са празни приказки едни печени бухтички от мен.

Виж целия пост
# 204
Ей, що не свиркате , че имало такава тема, случайно я открих. Браво, че сте се сетили. Ще се включа с няколко снимки от изминалите седмици:
вратни пържоли със сос от тъмна бира

домашни дюнери с питки от Лидл

чийзкейк със сладко от боровинки

пиде със сирене и яйце

и от същото тесто хлебчета

И един въпрос, моля помагайте. Имам вафлени кори, купени от Берьозка, обаче се чудя с какъв крем да ги направя. Всички рецепти, които четох са с много масло или халва. Ако някой е правил нещо интересно, моля да сподели.
Редактирам се - прочетох назад и видях рцепта за крем - но ако някой има и други идеи - ще се радвам да ги сподели.
Виж целия пост
# 205
За обяд таратор,салатка и пилешко с картофи

Много апетитно от всички smile3501





Виж целия пост
# 206
Ех, choppi , бееее, страхотни са ти и пържолките, и хлебчетата, и пидето... Как се прави сосът с тъмна бира, с брашно си се сгъстява или просто си доляла бира при печенето?

Меганс, взимам си тараторче за обяд.  Wink

Лабрекс, нещо не ти виждам снимката...

Грабвам малко наденичка от Батето.

Снощи пържих кюфтенца и правих кашкавала на фурна на Щастливката, но не бяха красиви за снимка, че бързахме. Днес, ако се стегна, ще сервирам малко по-човешки, че да сложа и снимка...  Embarassed
Виж целия пост
# 207
Рошковците на пеп-4о

Последните 3-ма оцелели рошковци, а чинията буквално я измъкнах от ръцете на детето за да ги изфотографирам Crazy
Виж целия пост
# 208
chrissy, от тук взех рецептата : http://www.cookwithasmile.com/%D1%81%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0% … 0%B8%D1%80%D0%B0/
много вкусни станаха..
Виж целия пост
# 209
А защо не направите тема за ежедневните кулинарни недоразумения? Може да участвам....Twisted Evil  wavey Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия