
Пиши на сянката да ти я прати в кутийка

да бе, и като ме пита кво ще правя с нея, кво да кажа

Чачо с брада

ще пиша и Чачо да ми прати, че да не забравям как е



Чачо с брада








Чачо с брада














...не знаех , че имаме такъв талант в къщето .
и много добре ти се е получило ...

..няма да го върна .... 
...и аз се загледах във Възела ....засега ...


....посред бял ден се изпотил Чачко....














той...........е на линия............
Дойдохте на нЕква тема за уши ли .............?????или ми се привижда...............
Препоръчани теми