В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 205

  • 32 327
  • 716
# 150
Crazy Crazy Crazy


Цитат
...искам си брадата  Crossing Arms Crossing Arms

Пиши на сянката да ти я прати в кутийка  Laughing Laughing

 love001 love001

да бе, и като ме пита кво ще правя с нея, кво да кажа  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ще я ползваш по предназначение, за да не забравяш как е  hahaha hahaha hahaha hahaha Чачо с брада  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ще пиша и Чачо да ми прати, че да не забравям как е  newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 151
Абе още е обяд бе........... Embarassed Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy







значи е време за.... товаааа  newsm53 newsm53






 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Скрит текст:
Абе още е обяд бе........... Embarassed Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy







значи е време за.... товаааа  newsm53 newsm53






 Heart Eyes Heart Eyes

А, то вярно станало време..... Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy



 Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 153
Crazy Crazy Crazy


Цитат
...искам си брадата  Crossing Arms Crossing Arms

Пиши на сянката да ти я прати в кутийка  Laughing Laughing

 love001 love001

да бе, и като ме пита кво ще правя с нея, кво да кажа  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ще я ползваш по предназначение, за да не забравяш как е  hahaha hahaha hahaha hahaha Чачо с брада  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ще пиша и Чачо да ми прати, че да не забравям как е  newsm03 newsm03
Да си дойдем на думата  Mr. Green Mr. Green

Много Чачо с брада за използване по предназначение  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 154

Да си дойдем на думата  Mr. Green Mr. Green

Много Чачо с брада за използване по предназначение  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 Laughing Laughing Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 155
Скрит текст:
Абе още е обяд бе........... Embarassed Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy







значи е време за.... товаааа  newsm53 newsm53






 Heart Eyes Heart Eyes

А, то вярно станало време..... Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy



 Crazy Crazy Crazy

Посреднощ като не е време  Laughing Laughing Laughing



значи, сега ... баш си му е време.  Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 156
Скрит текст:
Абе още е обяд бе........... Embarassed Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy







значи е време за.... товаааа  newsm53 newsm53






 Heart Eyes Heart Eyes

А, то вярно станало време..... Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy



 Crazy Crazy Crazy

Посреднощ като не е време  Laughing Laughing Laughing



значи, сега ... баш си му е време.  Crazy Crazy Crazy Crazy



 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 157

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 158
http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy-ruzgari-2016-da-kasip … og/?BlogNo=522051

 newsm47 newsm47


Виж целия пост
# 159
Мерабаааа... wavey wavey wavey

Ани , прекрасна рисунка ....  hahaha hahaha hahaha...не знаех , че имаме такъв талант в къщето .
Ама щото агънцето ти е позирало лично  tantrum tantrum tantrumи много добре ти се е получило ... smile3521 smile3521 smile3521

Иве . ти като не го искаш Чачо без брада , аз ще го взема ... smile3534..няма да го върна .... smile3533

Гале ...супер е песничката ... newsm74  ...и аз се загледах във Възела ....засега ... Rolling Eyes Rolling Eyes..ще видим .. Thinking Thinking Thinking

На Лили за чудните субки ... love001




Delibal | Erkekler de Yanar - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=FDRAy7z643o


Ма трябва червени точки да се слагат тука .... smile3534....посред бял ден се изпотил Чачко.... Joy Joy Joy Joy Joy 





Ама много сладък под чаршафа .... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






 
Виж целия пост
# 160
Скрит текст:
Скрит текст:
Абе още е обяд бе........... Embarassed Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy







значи е време за.... товаааа  newsm53 newsm53






 Heart Eyes Heart Eyes

А, то вярно станало време..... Embarassed Joy Joy Joy Joy Joy



 Crazy Crazy Crazy
Посреднощ като не е време  Laughing Laughing Laughing



значи, сега ... баш си му е време.  Crazy Crazy Crazy Crazy



 Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy

Ма как сърце му даде да изкъшка Убавото моме  Crazy Crazy

 Laughing



 Crazy Crazy
Виж целия пост
# 161
Едно афтогравче от красавеца! newsm53 love001
Виж целия пост
# 162
Едно афтогравче от красавеца! newsm53 love001

 Party Party Party


не искам да умра, без да съм докоснала тези уши Joy Joy Joy Joy






и един млад и зелен Чачко   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 163

не искам да умра, без да съм докоснала тези уши Joy Joy Joy Joy

що си ми ровила в профила бе   Blush Blush Joy Joy
Виж целия пост
# 164
Бойчето и да се гътне............ Outta Joint    той...........е на линия............ Peace   Дойдохте на нЕква тема за уши ли .............?????или ми се привижда............... Shocked    Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия