В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 205

  • 32 327
  • 716
# 180
Бойчето и да се гътне............ Outta Joint    той...........е на линия............ Peace   Дойдохте на нЕква тема за уши ли .............?????или ми се привижда............... Shocked    Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Бойче,    Hug Hug Hug Не, бее!  Party Party

Причува ти се само...   Joy Joy  Joy




 Flutter Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Стели,  Hug  Hug 


дамммм, и сега какво ще поискаш?  Crazy Crazy Crazy



още един фас..  Blush Flutter Flutter Crazy Crazy Crazy

брада  Crossing Arms Crossing Arms  hahaha hahaha


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo в кутийка...  smile3534
Виж целия пост
# 181
Ани, всеки ден може да обсъждаме по една част от тялото му.....Докато чакаме Делибал ....и накрая вече съвсем ще сме изперкали!
Между другото пуши ли още Чачко....Май няма скорошни негови снимки с цигара?! newsm78



Стели , пуши си .... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes И в Делибала пуши ... newsm47








Още една част , която изобщо не сме обсъждали , галиба .... newsm03 newsm53
Виж целия пост
# 182
Ооооо, карамфили ще садите галиба вече Crazy hahaha
Виж целия пост
# 183
Ооооо, карамфили ще садите галиба вече Crazy hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Ти пък .................аз тъкмо шублер търсех за по-точни размери......... Blush    Бойчето ви обича и благодари,че ви има............. Hug Hug Стели............... Hug Hug Hug Hug Hug за мен е новина появата ти без кафе.......... Party Помня само една-две такива .............. Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 184
Бойче, пиша ама когато съм в настроение....И трудно ви догонвам!!! А вечер като ми остане време за любимата тема и се връщам да ви чета редовно се смея сама като луда и се забавлявам с вас, а домашните ме гледат  странно #Crazy
В началото на ПО бях много редовна.... Laughing Mr. Green Wink, ама сега ми е по-хубаво да ви чета!  Hug
Скрит текст:
И понеже много от вас гледат Възела се сетих за една песен от филм с Денис Чакър, която преди много харесвах! Не съм гледала филма и не съм някаква голяма фенка на Дениз, но песента и текста ми допадат!

Приятни сънища от мен!
Виж целия пост
# 185
Ооооо, карамфили ще садите галиба вече Crazy hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Ти пък .................аз тъкмо шублер търсех за по-точни размери......... Blush    Бойчето ви обича и благодари,че ви има............. Hug Hug Стели............... Hug Hug Hug Hug Hug за мен е новина появата ти без кафе.......... Party Помня само една-две такива .............. Hug Hug Hug Hug Hug

  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Шублер...  newsm78 и карамфили...  ooooh! ooooh!  Вай бее...   hahaha hahaha hahaha




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




 Crazy Crazy Crazy

Naughty Не пипай!  Laughing Laughing Laughing Чичеците са за Лили  Hug и Галя  Hug! Благодаря!  bouquet bouquet


Hug   Лека нощ!    Hug

ПП  Връщам се, че да кажа колко много ми хареса спойлера, Стели!  Hug  Hug

и Бойче,  Hug не знам дали ти докопах мисълта, но си голяма капия!  Hug

Виж целия пост
# 186
Бойче, пиша ама когато съм в настроение....И трудно ви догонвам!!! А вечер като ми остане време за любимата тема и се връщам да ви чета редовно се смея сама като луда и се забавлявам с вас, а домашните ме гледат  странно #Crazy
В началото на ПО бях много редовна.... Laughing Mr. Green Wink, ама сега ми по-хубаво да ви чета!  Hug
Скрит текст:
И понеже много от вас гледат Възела се сетих за една песен от филм с Денис Чакър, която преди много харесвах!

Приятни сънища от мен!
Hug И при мен насроението винаги си казва думата............ Peace /Или има кво да рекна..или не.......... ooooh!/  За домашните да не казвам как ме кудошат........... Mr. Green Никога няма да забравя поста ти когато беше награждаването за келебеците  Joy Joy Joy Joy ние.........подковани,че Ча нема да си дойде от ЛА   Mr. Green..............аз така бях изкрещяла.............,че ламината още е надут........щот Трайков си изпусна бирата/2л/ ти беше закъсняла за започването........ Peace   hahaha hahaha hahaha hahahaкогато ти прочетох поста се сетих за Трайков и вдигнах празното шише............... Joy Joy Joy Joy Joy  Дано ми докопахте мисълта.......... Peace щот поста ми стана за метла.................. Joy Joy Joy Joy Joy  Лека нощ........ Peace
Виж целия пост
# 187
Бойче, пиша ама когато съм в настроение....И трудно ви догонвам!!! А вечер като ми остане време за любимата тема и се връщам да ви чета редовно се смея сама като луда и се забавлявам с вас, а домашните ме гледат  странно #Crazy
В началото на ПО бях много редовна.... Laughing Mr. Green Wink, ама сега ми е по-хубаво да ви чета!  Hug
Скрит текст:
И понеже много от вас гледат Възела се сетих за една песен от филм с Денис Чакър, която преди много харесвах! Не съм гледала филма и не съм някаква голяма фенка на Дениз, но песента и текста ми допадат!

Приятни сънища от мен!
Може би единствената песен и клип на Дениз който съм гледала безброй пъти lovekiss
Виж целия пост
# 188
Добро утро!
Спокоен, спорен и слънчев вторник!


П.С. Бойче, рано, рано сутринта включих за какво ми говориш! Laughing
Искра, добре дошла при нас! Аз случайно попаднах преди време на тази песен и ми допадна! Hug
luli, радвам се! Чакам си чичеците! Flutter
Виж целия пост
# 189
Гюнайдъъън... kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2

Слънчев и усмихнат ден ... Hug Hug Hug Hug Hug

И слънчо ви водя.... Nature Sun With Face Nature Sun With Face Nature Sun With Face Nature Sun With Face Nature Sun With Face








Виж целия пост
# 190
Гюнайдъъъъъъъъъъън  Party Party


Очаквайте новата визия на Чачи  Crazy Crazy  аз вече я видях  Crazy Crazy  на сън  Joy Joy
Беше с ултра къса коса и готина брада  Party Party Party   Crazy Crazy 
Сутринта изръчках  Laughing  Инст да ви го покажа, ама ....   Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha     бил е само за мен  Party Crazy Crazy Crazy




 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 191
Добро утро......... Hug Hug Hug Днес всички да сте в настроение и нагласени....щот ще ви правят фотки.............. Party Party Party Party
Виж целия пост
# 192
Привет на всички птици Hug Hug Hug
Чета и се смея-отново Laughing-като е сушаво пак сте метнали на кардото частите от прекрасното му тяло Joy Joy Joy
Тая сутрин като се събудих бях много приятно изненадана Hug Hug Hug-да си кажа честно,не съм очаквала,но и тук да пиша-колко сте ми скъпи и колко ви севиорумвам Hug Hug Hug
Хубав слънчев ден Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 193
Добро утро!  Hug Hug Hug

Гюнайдъъъъъъъъъъън  Party Party


Очаквайте новата визия на Чачи  Crazy Crazy  аз вече я видях  Crazy Crazy  на сън  Joy Joy
Беше с ултра къса коса и готина брада  Party Party Party   Crazy Crazy  
Сутринта изръчках  Laughing  Инст да ви го покажа, ама ....   Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha     бил е само за мен  Party Crazy Crazy Crazy




 Heart Eyes Heart Eyes

Ако е с брада... и аз съм, за, много му ходи само да не се окаже с боса глава и мустаци тип "Филип Тотю"    Joy Joy Joy Joy  (като се замисля, май не е бил досега с мустаци.  Outta Joint)

Добро утро......... Hug Hug Hug Днес всички да сте в настроение и нагласени....щот ще ви правят фотки.............. Party Party Party Party

Знаех си аз, знаееех ... и съм готова,
 един час пирги оправях сутринта.  Mr. Green

Виж целия пост
# 194
Боса глава и мустаци........................ rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Не недавам да е само по мустак.............. Crossing Arms  Ще е с дърт катинар и полубоса глава................ Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy smile3544
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия