В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 205

  • 32 327
  • 716
# 255
Добро утроооооооооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug Hug
Джадъ, какво се фукаш бе?  hahaha hahaha hahaha hahaha и пипаш, пишаш  hahaha hahaha hahaha



гледам да те изпреваря бе  Joy Joy Joy Joy

Ренко,  Heart Eyes Heart Eyes   всичко разбрах,   hahaha hahaha hahaha  ама нали няма да пишем повече преводи тук, че затова не раздувам  hahaha hahaha hahaha hahaha

Вивеее  Hug Hug


Здравейте  Hug Hug Hug

Хубаво утро сте имали с мъже на квадрат/и/ ! Такива са! ,  в рамки, на хартиен носител и с папийонки на точки... и поглед, ах...   Ети, Hug чуден подбор и градация  Wink 

Аз бих се радвала да споделите превода и с незнаещите турски, ако не е срещу правилата на форума, разбира се! Благодаря предварително!  bouquet

Благодаря за песничката, Вив  Hug... от любимите ми! А после се заредиха и други любими...  Party Party Party Party




 Crazy Crazy Crazy Heart Eyes




 
Виж целия пост
# 256
Цитат
ще му поръчам ръчно изработен калъф   Peace  hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy   А аз за мойто трябва да му поръчам сейф..............да земат колежките да ми го скрият   Sick  А аз реших,че някой го е свил............... ooooh! Joy Joy Joy Joy  Ами ако и Трайков му посегне??????                
Виж целия пост
# 257
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace
Виж целия пост
# 258
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace


Благодаря, Рени  Peace Не винаги влизам в жаргона...  Blush Joy Joy




 Heart Eyes  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 259


 Heart Eyes Heart Eyes

ама как пречупва светлината  Crazy Crazy Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 260


 Heart Eyes Heart Eyes

ама как пречупва светлината  Crazy Crazy Blush Blush Blush


  Heart Eyes Heart Eyes

....и е тръгнал да се съблича... Blush Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 261
Цитат
ще му поръчам ръчно изработен калъф   Peace  hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy   А аз за мойто трябва да му поръчам сейф..............да земат колежките да ми го скрият   Sick  А аз реших,че някой го е свил............... ooooh! Joy Joy Joy Joy  Ами ако и Трайков му посегне??????                

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo ако му посегнел Трайков, оххх бееееее  hahaha hahaha hahaha
блиндиран го поръчай   Party Party  hahaha hahaha hahaha

тия пък нормални ли са, ще ти докарат нервна криза  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 262


Както знаем, в топ 10 Чачи е изпреварил множество известни изпълнители с "Мотлю сонсюз", една от тях, певицата Демет Акалън, го поздравява за успеха.  newsm10 newsm10

новината при рускините http://vk.com/cagatayulusoydaily?z=photo-72953653_402294844%2Fal … 72953653_00%2Frev

туита, от който са направили новината...
https://twitter.com/DemetAkalin/status/697166053600792576

и самата тя. Дали не чака Чачко лично да и благодари?  Crazy Thinking Thinking  hahaha hahaha hahaha








Ако сте се затъжили за аватара ми,  Joy Joy Joy Joy заради отпуската на имгура, ето ви автографа ми от Чачи  Flutter Flutter Flutter  Сега вече знаете и истинското ми име...  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 263
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace
Mol[ Моля запомощ и аз искам да го прочета ,но не знам къде да го намеря! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 264
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace
Mol[ Моля запомощ и аз искам да го прочета ,но не знам къде да го намеря! Praynig Praynig Praynig
http://medcezir-ca.blogspot.bg/p/blog-page_48.html  Peace
Виж целия пост
# 265
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace
Mol[ Моля запомощ и аз искам да го прочета ,но не знам къде да го намеря! Praynig Praynig Praynig

Искра  Hug ето го блога, има линкове и на 1 стр.  Peace ето ги и интервютата с Чачко  Peace





Виж целия пост
# 266
Бойче Hug, внимавай с този хартиен носител - безценен е Naughty  hahaha hahaha hahaha

Лу Hug аз се шегувам с Ивето. Ние го преведохме това интервю, мисля, че Ани го сложи в блога Peace
Mol[ Моля запомощ и аз искам да го прочета ,но не знам къде да го намеря! Praynig Praynig Praynig

Искра  Hug ето го блога, има линкове и на 1 стр.  Peace ето ги и интервютата с Чачко  Peace Благодаря! Hug Hug Hug






Виж целия пост
# 267
Хубава и споделена вечер ятоо hug 55 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 268


Цък, цък... ама нищо не се вижда, и тъй пробвам и иначе да питам, проблема само в моя телевизор ли е?
Виж целия пост
# 269

Цък, цък... ама нищо не се вижда, и тъй пробвам и иначе да питам, проблема само в моя телевизор ли е?

Гале Hug Hug, и аз не ги виждам Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия