живот на 180 градуса

  • 4 875
  • 46
# 15
първо да кажа че ,да сигурен съм че не са мои защото приликата с другия е поразителна, и за тийновете незнам, но аз съм на 35 и имам сериозна дългогодишна работа, сериозни доходи и сериозни проблеми
Виж целия пост
# 16
Вземи си жилището и децата и тя да ходи на улицата Wink не съм запознат с българското бракоразводно дело, но в западните държави ако имаш доказателства за изневерите на жена си, няма да й оставят децата.. Виж ся, ако са на любовника .. да си ги намества при тях.

Остави ги западните държави. Не гледай тяхните закони, нито давай пак по тях съвети.  Peace

Автора да си установи дали децата са негови както си трябва, а не да вярва на думите на жена си.
Просто се е оженил за голяма гадина.
А приказките и, че съда щял да и даде апартамента са въздух под налягане.
Най-добре се консултирай  с адвокат.

Иначе лошо няма да я осведомиш тази жена. Малко да му стане гадно и на него  Mr. Green
Но според мен много малко мъже напускат семействата си заради друга жена. Може нещо да я лъже и тя да му вярва.

Виж целия пост
# 17
знаеш ли иаз мисля точно така, наи-вероятно просто я лъже ,защото и аз съм мъж и знам какво искат мъжете...
обаче,забравих да спомена че и онзи знае че децата са негови...
и моля за коментарите дали темата е истинска или не, абе хора аз самия немога да повярвам че това е истина ,какво остава за вас, ако прочетет първия пост ще видите че в крайна сметка просто исках да споделя с някого ,защото усещам че ще се пръсна...
Виж целия пост
# 18
Сподели с адвокат, че пръскането ти е най-малкия проблем. Peace
Да не стане накрая - тя и той с техните си деца в твоя апартамент.
Виж целия пост
# 19
Сподели с адвокат, че пръскането ти е най-малкия проблем. Peace
Да не стане накрая - тя и той с техните си деца в твоя апартамент.

Това ще е супер гадно.  Sick
Така че авторе, отивай при адвокат и направи тестове за бащинство.
А може да събереш багажа на милата си жена и да го изнесеш. Сменяш  и ключалките.
Децата ги оставяш и си ги гледаш до делото.
Виж целия пост
# 20
Щом темата е истинска, не знам какво да кажа - толкова ли изкусни лъжци/лъжкини/ има, опазил Бог.
 Помисли първо за стабилното си здраве и мат. интереси после.
Виж целия пост
# 21
колкото до делото, тя иска да е по взаимно съгласие и да си поделим всичко, както е редно
Виж целия пост
# 22
тук си напълно права, опитвам се да остана трезво мислещ и стабилен колкотое възможно по-дълго
Виж целия пост
# 23
Пишеш, че те принудила да излезеш от собственото ти жилище?
Извинявай, но все пак да питам. Praynig
 Да не би жилището да е семейно, та затова да е толкова смела?
Виж целия пост
# 24
колкото до делото, тя иска да е по взаимно съгласие и да си поделим всичко, както е редно

Ами ако мислиш, че тя заслужава да делиш с нея  го направи  Laughing

Факта, че си съгласен да се изнесеш от твоето жилище, да живее тя там с любовника си ме кара да си мисля,че темата е хързул.
Тя се е изгаврила жестоко с теб, а ти си  толкова добричък все още с нея  ooooh!
Виж целия пост
# 25
да явно не съм уточнил, жилището е придобито по време на брака ни
Виж целия пост
# 26
съгласявам се зареди дечицата на улицата ли да ги оставя миличките
Хахаа.............сега, остава и да минеш на маймуница от страдание!
Ма, много плоско, от една страна, но като се замисля- ти го удари на откровена подигравка с публиката!
Ще се окажеш голям майтапчия и сърцевед..... Mr. Green
Виж целия пост
# 27
да явно не съм уточнил, жилището е придобито по време на брака ни
Е, тогава не е само твоя собственост.
И тук няма да ти разрешим проблема. Трябва ти адвокат.



Виж целия пост
# 28
Мисля, че всеки един човек би пуснал по едно тестче на дечицата. Това, че приличат на еди-кой-си е сериозно доказателство за бащинство, мхм.
Виж целия пост
# 29
1. Какви сме ние, другите жени, да питам? Добре че сме различни от твоята.

2. Приликата не е доказателство. Не е сега момента да се скръндзаш за ДНК тест.

3. Сам си си виновен, че има любовник. Пишеш, че си се държал грубо с нея, без да го заслужава. Ами логично е да намери някой, който ще се държи добре с нея.

4. Кажи на жена му. Може и да се изненадаш, че тя вече знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия