RYANAIR - 2

  • 112 585
  • 740
# 375
Един досаден вече въпрос - никъде не мога да открия подходящи прозрачни пликове за течности, така че ще трябва да си взема от летището в Букурещ. Къде по-точно да ги търся там?

От години ползвам опаковките от чорапогащници  Simple Smile Имат си и самозалепваща лента  thumbsup
Виж целия пост
# 376


Разписанието на Ryanair за 2016 ще осигури: Кастейон - Валенсия


Тоест прецакват ви в Кастейон де ла Плана, а не на Манисес?
То е на 60-70км от Валенсия.


Даже са към 100  Mr. Green И автобусът е 20 евро на посока

Странно, Брадли.
Обикновено кацат на Манисес.
Погледнах, че оттам летят само до Станстед (но те си имат полети и от и до Манисес), Бристъл и София.

Ти сигурен ли си за цената?

Валенсия - Бенидорм са 150км и билетите с Алса са ок.8 евро юни прим., има и по 16.
Виж целия пост
# 377
С автобусите качени на сайта на летището толкова излиза http://www.mediterraneoholidays.com/aeropuerto-de-castellon
Иначе от града CASTELLON има Alsa за 6 евро  Grinning
Виж целия пост
# 378
в книжарниците и големите супермаркети ги има

Нямаше да питам, ако вече не бях проверила на тези места. Ходих и във всички Кауфланди във Варна и няма с тези размери. В книжарниците и магазините за домашни потреби въобще не са чували за такова нещо. За това питам къде от летището да си купя.
Виж целия пост
# 379
в книжарниците и големите супермаркети ги има

Нямаше да питам, ако вече не бях проверила на тези места. Ходих и във всички Кауфланди във Варна и няма с тези размери. В книжарниците и магазините за домашни потреби въобще не са чували за такова нещо. За това питам къде от летището да си купя.
Преди 2 седмици на Т1 имаше  върху скенерите. Аз не съм ползвала, защото бях с чекиран багаж, но не видях да ги плащат.
Миналата седмица си купих от Кауфланд 17*24 см. Водят ги пликове за саднвичи. После си купих от едни домашни потреби точно 20*30, че да не се прецакам случайно.
Виж целия пост
# 380
в книжарниците и големите супермаркети ги има

Нямаше да питам, ако вече не бях проверила на тези места. Ходих и във всички Кауфланди във Варна и няма с тези размери. В книжарниците и магазините за домашни потреби въобще не са чували за такова нещо. За това питам къде от летището да си купя.
Преди 2 седмици на Т1 имаше  върху скенерите. Аз не съм ползвала, защото бях с чекиран багаж, но не видях да ги плащат.
Миналата седмица си купих от Кауфланд 17*24 см. Водят ги пликове за саднвичи. После си купих от едни домашни потреби точно 20*30, че да не се прецакам случайно.

От DM са моите.
Виж целия пост
# 381
Наскоро имаше торбички в Лидл,загледах се,защото имаше и нарисуван самолет на опаковката.
Виж целия пост
# 382
И моите са от ДМ, има нарисувано самолетче, с червено ципче са. После видях, че ги има и в ЛИДЛ, даже бяха доста по-евтини. Едва ли някой ще тръгне да ги мери с линийка на летището колко точно см. са, ако са около 20-30  Peace
Имахме 4 полета с Райън в последните две седмици и само мога да ги похваля  bouquet Всичко беше наред, с изключение на т.н. им "Лаваца" - по-ужасно кафе никога не съм пила и силно съжалих за така похарчените си 3 евро  Laughing
Виж целия пост
# 383
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.
Виж целия пост
# 384
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.

Препоръчвам ти да летиш с WizzAir. Имат полети от София, Варна или Бургас до летище Лутън.

Ryanair ще летят от ноември, но от сега може да си купиш билети. Ние взехме за Коледа, че бързо свършват Wink
 
Виж целия пост
# 385
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.

Препоръчвам ти да летиш с WizzAir. Имат полети от София, Варна или Бургас до летище Лутън.

Ryanair ще летят от ноември, но от сега може да си купиш билети. Ние взехме за Коледа, че бързо свършват Wink
 

И аз така знам, но ми дава да си избирам и за юни. Иначе май уиз остава вариант, но двойно по-скъп от цените, който ми показва Раян  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 386
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.

Полетите на Райън до Лондон започват от края на април, но кацането е на Станстед.
Виж целия пост
# 387
Снежана Мечева, моя е грешката. Ryanair ще летят от Дъблин до София от ноември и е голямо улеснение за нас, живущите на острова.
Винаги проверявай в skyscanner за всеки случай.
Виж целия пост
# 388
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.

Полетите на Райън до Лондон започват от края на април, но кацането е на Станстед.

Значи спокойно да си запазвам  Laughing Може ли само да ме ориентирате за трансфер от това летище, че часовете на пристигане са малко кофти...
Виж целия пост
# 389
Здравейте, едно питане за невежите. Нали официално обявяват, че стартират с полетите от края на октомври, а дава налични за резервация от доста по-рано. Интересува ме до Лондон отиване и връщане през юни.

Полетите на Райън до Лондон започват от края на април, но кацането е на Станстед.

Значи спокойно да си запазвам  Laughing Може ли само да ме ориентирате за трансфер от това летище, че часовете на пристигане са малко кофти...

Започват от 26.04, но за съжаление аз не мога да Ви ориентирам с трансфера, т.к. мен ме чакат с кола и никога не съм го ползвала.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия