KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 952
  • 739
# 315
Сега качих статията във ФБ,ама нищо конкретно.
Виж целия пост
# 316
Сега качих статията във ФБ,ама нищо конкретно.

Да видях го   Hug
Новината е прекрасна  Heart Eyes ...но бг източника не е надежден, те преписват от бг мама  Grinning



Още видео клюкини за гостите на сватбата на Киво  Wink

Виж целия пост
# 317
              И аз ви нося една нова снимка Hug Heart Eyes




И пак усмивки бе!  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Батю се надвеси над блондинката пък пак се снима с брюнетката



Те тука минах едни гърди пред селфиета, азе съм брюнетка  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 318
Те тука минах едни гърди пред селфиета, азе съм брюнетка  Laughing Laughing Laughing

Мхм! Грешната с големите е винаги отпред! Само гледай Батю каква си е избрал за жена!  4470 Stuck Out Tongue Winking Eye Батю ни харесва русичките!  ppp
Виж целия пост
# 319
Бергюз с приятелите - тази вечер Hug Heart Eyes Grinning

Виж целия пост
# 320

И видео от срещата  Hug Hug Hug

https://www.facebook.com/235048679891917/videos/1056106537786123/
Виж целия пост
# 321
Те тука минах едни гърди пред селфиета, азе съм брюнетка  Laughing Laughing Laughing

Мхм! Грешната с големите е винаги отпред! Само гледай Батю каква си е избрал за жена!  4470 Stuck Out Tongue Winking Eye Батю ни харесва русичките!  ppp

Хулиганки такива Hug Hug  Joy Joy Joy


Кенан аби ми се обади  да ви кажа, че ви взема и двете, тоест и трите ни  hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 322
Скрит текст:
Те тука минах едни гърди пред селфиета, азе съм брюнетка  Laughing Laughing Laughing

Мхм! Грешната с големите е винаги отпред! Само гледай Батю каква си е избрал за жена!  4470 Stuck Out Tongue Winking Eye Батю ни харесва русичките!  ppp

Хулиганки такива Hug Hug  Joy Joy Joy


Кенан аби ми се обади  да ви кажа, че ви взема и двете, тоест и трите ни  hahaha hahaha hahaha



Въх, ти да видиш?! МенИ вечИ от две страни ма искат



От Т - ÇAÇA&GİGİ  hahaha hahaha hahaha hahaha

от мен лека нощ  Hug Hug Hug Hug за рекламата ще се чуе така или иначе .. Джиджи ли е, Биджи ли е  Joy Joy Joy Joy Joy



Виж целия пост
# 323
Еее,тцъ, тцъ... порасна ти работата Джиджи! Гледай , гледай ще се изпотрепят да бързат  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 324
Еее,тцъ, тцъ... порасна ти работата Джиджи! Гледай , гледай ще се изпотрепят да бързат  Joy Joy Joy



Летя, летя
Виж целия пост
# 325
Еее,тцъ, тцъ... порасна ти работата Джиджи! Гледай , гледай ще се изпотрепят да бързат  Joy Joy Joy



Тука Батю побутва Чачи и превод от езика на жестовете:
Кени - Хади батювото ходи там има една брюнетка за тебе. Мене ме чака блондинка.  Flutter Хем по лесно ще обясня дългите руси косми пред Синем.  Wink Grinning
Виж целия пост
# 326
Еее,тцъ, тцъ... порасна ти работата Джиджи! Гледай , гледай ще се изпотрепят да бързат  Joy Joy Joy



Тука Батю побутва Чачи и превод от езика на жестовете:
Кени - Хади батювото ходи там има една брюнетка за тебе. Мене ме чака блондинка. Хем по лесно ще обясня дългите руси косми пред Синем.  Wink Grinning

Ахахахахаха ...

Селфиии, голяма си котаранка, джанджаазъм, ич не падаш по гръб.  Laughing ама и аз те обичам да знаеш  
Виж целия пост
# 327
Джиджи,



Виж целия пост
# 328
Добро утро и хубав ден!

Две видеа с Берг.

Първото е от театралното представление, на което бяха с Халит.

Репортер: Добър вечер, господин Халит. Какво ще кажете за пиесата.

Халит: Бергюз вече е гледала представлението. Каза, че е много хубаво и аз дойдох с голямо любопитство. Сега ще го изгледам и на излизане ще поговорим.

Репортер: Господин Халит се обръща към съпругата си с Бергюз. Тя как ли го нарича? Още непопитали и двамата избухват в смях.

Питат Халит дали би играл на театралната сцена. Той казва, че отдавна не го е правил. Имало е разговори, но в момента няма такива планове. Може би в бъдеще.

Репортер: Вие сте от двойките, които най-много ходят на премиери на филми и пиеси. Какво мислите за темите, които разглеждат?
 
Берг: А-а.
Халит: /смее се/ Така ли? Ние пък си мислихме, че много малко ходим.


Берг казва, че обикновето предпочитат да си купуват билети, отколкото да ходят на специалните премиери на пиеси или филми. Така подкрепяме финансово хората на изкуството. Авторът на пиесата е неин близък приятел. Тя вече е гледала представлението веднъж, много й харесало, актьорите играят прекрасно, темата, която е в центъра на спектакъла е злободневна.

После коментира филма на Ръза. Нещата, които казва са ни познати от предните седмици.

Репортер: Имате ли си любим сериал, който следите този сезон.

Халит: Аз нямам такъв. Ти следиш ли някой сериал? /обръща се към Берг/

Берг се чуди, чуди. Нищо не можа да измисли и заби глава в рамото на Халит.  Joy

Питат Халит за "Червеният Истанбул". С какъв герой ще се завърне на екрана?

Халит: Да, ако е рекъл Господ, през април започваме снимките. За историята и героите мисля, че е по-добре режисьорът господин Ферзан да говори.

Репортер: За филма ли сте си пуснали брада или за друг проект?

Халит: Не, за удоволствие.

Ето видеото. Изчакайте няколко секунди да дойдат кадрите с Берг и Халит.


http://www.tvarsivi.com/ucankus-24-02-2016-3733525y.html

Другото видео е от поредната тренировка. Този път са заедно с Ханде Доандемир

https://www.facebook.com/235048679891917/videos/1056210467775730/









Виж целия пост
# 329
Добро утро и хубава сряда!  Hug Hug Hug

Благодаря на Варна за превода!  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=HqFn_Iq-Uq8








Три месеца преди "сватбата на годината" - така наричат медиите сватбата на Кенан и Синем на остров Джунда кипи оживление. Още един хотел е вече с напълно резервирани стаи за периода 19-22 май.Фирмите за подготовка на сватби се надпреварват да пращат изгодни оферти на младоженците.Цялото това суетене наподобява ситуацията на подготовката на сватбата на Джордж Клуни  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия