KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 73

  • 45 954
  • 739
# 480


Еееее Косенце, страхотно се е получило клипчето.  newsm10

Няма да кажеш, че е първа видеореализация. Тази дума ми е любима.  Joy
Виж целия пост
# 481
Благодаря ви, сладурки, за хубавите пожелания!  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Честит Рожден Ден , мила Галка!!! Бъди здрава, щастлива и обичана! Не спирай да правиш всичко с любов!

Специално за теб сътворих първата си видеореализация  Laughing Е, не можах да накарам патрона да "мърда"  hahaha но пък той поръча музиката и снимките са  от личната му колекция...Така, че се чувствай поздравена и косвено от него  Heart Eyes

Поздравче и за всички пишещи и четящи хулигани и хулиганки



А за тази виде.....я  Laughing Laughing Laughing страхотна, страхотна е, косенце!  love001 love001 love001 love001 Това музика, снимки, ефекти  Peace Peace Peace поздравявам те, миличка,  smile3501 и ти благодаря, че аз съм била повода за тази първа красота.  bouquet Хемен си я цъкнах в архива "любими" .  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 482
Е, изтървах номинациите за Оскар за визуални ефекти, ама догодина  Joy Joy Joy





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 483
Фунда. Нашата гордост.  Grinning

Радвам се, че събра толкова много одобрение и положителни коментари с играта си в "Кралицата". Жалко, че самият сериал няма успех. Но тя определено беше забелязана, отново, и се надявам това да и отвори вратите към по-сериозни и успешни продукции.


Виж целия пост
# 484
Аз да сложа още една хулиганка. Grinning
Слабостта на Галка.  Joy

Виж целия пост
# 485




Йенгето вчера в Бебек.Забелязала папараците и пробвала да се измъкне бързо с роувъра си, но само задръстила трафика за няколко минути, и дала възможност пак да снимат красивият пръстен  Wink Laughing Laughing
Виж целия пост
# 486
Фунда. Нашата гордост. Grinning

Радвам се, че събра толкова много одобрение и положителни коментари с играта си в "Кралицата". Жалко, че самият сериал няма успех. Но тя определено беше забелязана, отново, и се надявам това да и отвори вратите към по-сериозни и успешни продукции.




Абсолютна!  newsm10



Вчера видях при падругите, че и честитят рождения ден на 1-ви март Thinking в Уикипедия пише, че е родена на 6-ти ноември, но това няма никакво значение  Grinning Фунда е наистина много талантлива. Пожелавам и много успешни проекти  Heart Eyes



Виж целия пост
# 487
Фунда. Нашата гордост.  Grinning

Радвам се, че събра толкова много одобрение и положителни коментари с играта си в "Кралицата". Жалко, че самият сериал няма успех. Но тя определено беше забелязана, отново, и се надявам това да и отвори вратите към по-сериозни и успешни продукции.



Ами то една птичка пролет не прави. Според мен, ако им бяха разменени ролите с Мерием по щеше да се получи нещо. Фунда щеше да се справи с ролята, но Мерием с тия гримаси и преиграване освен за отрицателни роли за друго не става. В първия епизод се беше постарала, но после изтърва края. Има още нещо което куца с сериала, но не мога да определя, та чак и Мурат Йълдъръм ми се губи нещо в тая роля.
Виж целия пост
# 488
Халит на репетиция днес.






Виж целия пост
# 489
                          От Бахрейн Hug

                       
                          Много е готин Халит...... Heart Eyes
Виж целия пост
# 490
С фенове Grinning Hug Heart Eyes






 ..........в Бахрейн Grinning

Виж целия пост
# 491
Бих ти сложила и нещо загащено да не губиш форма

 Laughing Laughing Laughing Колежке  Hug знам със сигурност,че Галка харесва нещо старо  Wink смятам да я поздравим с това парче. Поздрав и за всички, все пак днес празнуваме, нали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=puHoadtIivc
Виж целия пост
# 492
Виж целия пост
# 493
                           Много са активни бахрейнци... Grinning Grinning

                           Виждам, че има доста снимки.






Виж целия пост
# 494


От клипчетата, които излязоха, виждам, че Халит е подготвил нови песни. Може би ще са включени и част от тези, които изпълни на концерта в Истанбул, но това, което излезе от днешната репетиция е ново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия