Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 45 773
  • 741
# 270
Белл не сайта с клюките а от фен страница е   но те и нас ни четат  и даже и пернатите четат  Joy

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/posts/1129170227134379

  писали и за братчеда ко е казал че Ча  ша се завърнел скоро  писали известен адвокат в юридеческите среди близъ до Ча   разкрил    Joy

Ха ха ясно Peace И стана така че аз написах нещо, като подчертах че не съм сигурна, ония преписаха и го обявиха за факт и работата отиде към развален телефон hahaha

Ехооо Фейсааа Naughty поне преписвайте така както е написано!


Колко е красива тука Heart Eyes Във всичките си визии като булка е перфектна!

ПП Наде, естествено че в АФК игра, много добре, на мен дори в началото на първи сезон не ми беше минало през ум че е начинаещ! А в АО наистина си беше доста спечен, но и ролята му там не предполагаше кой знае каква изява и блясък Peace
Виж целия пост
# 271
Скрит текст:
Белл не сайта с клюките а от фен страница е   но те и нас ни четат  и даже и пернатите четат  Joy

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/posts/1129170227134379

  писали и за братчеда ко е казал че Ча  ша се завърнел скоро  писали известен адвокат в юридеческите среди близъ до Ча   разкрил    Joy

Скрит текст:
Ха ха ясно Peace И стана така че аз написах нещо, като подчертах че не съм сигурна, ония преписаха и го обявиха за факт и работата отиде към развален телефон hahaha

Ехооо Фейсааа Naughty поне преписвайте така както е написано!


Колко е красива тука Heart Eyes Във всичките си визии като булка е перфектна!

ПП Наде, естествено че в АФК игра, много добре, на мен дори в началото на първи сезон не ми беше минало през ум че е начинаещ! А в АО наистина си беше доста спечен, но и ролята му там не предполагаше кой знае каква изява и блясък Peace
На мен също, с всяка серия ставаше все по-добър и по-добър.
Виж целия пост
# 272
Скрит текст:
Белл не сайта с клюките а от фен страница е   но те и нас ни четат  и даже и пернатите четат  Joy

https://www.facebook.com/OgledalenSviat.S2/posts/1129170227134379

  писали и за братчеда ко е казал че Ча  ша се завърнел скоро  писали известен адвокат в юридеческите среди близъ до Ча   разкрил    Joy

Скрит текст:
Ха ха ясно Peace И стана така че аз написах нещо, като подчертах че не съм сигурна, ония преписаха и го обявиха за факт и работата отиде към развален телефон hahaha

Ехооо Фейсааа Naughty поне преписвайте така както е написано!


Колко е красива тука Heart Eyes Във всичките си визии като булка е перфектна!

ПП Наде, естествено че в АФК игра, много добре, на мен дори в началото на първи сезон не ми беше минало през ум че е начинаещ! А в АО наистина си беше доста спечен, но и ролята му там не предполагаше кой знае каква изява и блясък Peace
На мен също, с всяка серия ставаше все по-добър и по-добър.
+1 Peace,ако по онова време в. "ТВ сага" не ми беше казал,че това е първата му роля  никога нямаше да предположа,че е така.Ставаше все по-добър с времето,а с поглед все по-силно въздействаше!

А Хазалчето наистина е много хубава булка в сериалите си Heart Eyes.
Виж целия пост
# 273
Привет на всички!

Сигурно гледате Лейдиту, ама да питам само през фейсбук ли може да се гласува в тази анкета.
Не знам има ли други като мен, но аз фейсбук не ползвам по ред мои си причини и сега се ядосвам, че не мога да подкрепя една от малкото актриси които наистина харесвам срещу една която много не харесвам.
Има ли вариант да се гласува без регистрация?
Виж целия пост
# 274
Привет на всички!

Сигурно гледате Лейдиту, ама да питам само през фейсбук ли може да се гласува в тази анкета.
Не знам има ли други като мен, но аз фейсбук не ползвам по ред мои си причини и сега се ядосвам, че не мога да подкрепя една от малкото актриси които наистина харесвам срещу една която много не харесвам.
Има ли вариант да се гласува без регистрация?

Цъкни на линка и си гласувай, няма нужда да имаш регистрация във ФБ! И аз нямам! Peace




ПП Сега да ме види Джена как съм наредила Хазал след Хазал Mr. Green
Виж целия пост
# 275
А това "1 vote per 24 Hours per ip" означава ли, че след 24 часа мога пак да си гласувам? Не вярвам да има  1500 човека които да харесват СС, значи някои гласуват по няколко пъти. Колко е красиво това момиче - Хазал! Нейната красота е аристократична и изискана. А физиономията на СС - посредствена.

Сетих се за предишен виртуален разговор в темата относно неподдържания й външен вид в реала. Може би по този начин се разграничава от ролите си и изявите си като публична личност. Може би така защитава личното си пространство.

Аз сега се замислих за Корай и Гюлсюм.
Той изобщо не й обясни защо й предложи брак, а наивничкото момиче реши, че я обича.
Срещаха се, говореха си, той й пращаше СМС-и, предложи й да гледат филм, каза й че е специална, напи я въпреки че си личеше, че тя няма опит и не носи и после я приклещи с целувка в 10 ап., вероятно мислейки за Ханде в този момент. После се осъзна и реши да поеме отговорност за да й спаси живота в пряк и преносен смисъл, но пак не й обясни, че не е влюбен и че се жертва за нея като приятел и отговорен за постъпките си мъж. Тя реши, че има шанс и почна да прави какво ли не, за да си го върне без да осъзнава, че никога не е бил неин. Не искаше да го повярва и за да избяга от реалността измени на същността си.

Мехмед от своя страна без проблем си легна със Сахер без да са женени и без дори да имат връзка. Преследваше я въпреки че знаеше, че е имала друг преди него, открадна от сестра си, за да даде на нея, ожени се за нея въпреки, че никой в семейството не я искаше. И религиозният му баща я прибра, че и стаята си отстъпи. Обаче не позволиха на Фериа не само да обича, а и да бъде обичана. След като разбраха, че Емир е изтърпял извращенията на лудия за да спаси живота на Фериа вместо да са благодарни и да се отнасят с уважение и към него, и към момичето, което пострада заради тях те се хванаха да търсят под вола теле. Заради една целувка в колата Мехмед преби сестра си като куче и бяха готови да я съсипят напълно съзнателно не от грижа за нея, а заради егото си, само и само да докажат, че те разполагат с нея като с вещ и а тя като жена няма право да определи живота си.
Обаче това което направиха се разминава с това което за което парадират - честта на жената. Според техните уж разбирания които така афишират трябваше заради тази целувка да изискват от Емир да се ожени за Фериа, а не да ги дебнат и разделят. Тук изобщо няма и намек за техните традиции и разбирания произхождащи от религия и начин на живот. Просто дива омраза заради това че Емир има това което той - Мехмед няма и ако Фериа е с него тя също ще го има. И освен това именно заради колата на Емир семейството известно време живя притеснявано от баща му. Както каза Ханде - съвременните Ромео и Жулиета. Жертви на омразата на две семейства.

А образите на майките и бедни, и богати са плашещи.
Тюлин и Лара, Зехра и Фериа - много различни, но единствените които имаха връзка помежду си и всяка от тези двойки по свой начин съчетаваше любов, приятелство, грижа една към друга, разбиране, прошка, подкрепа, себеотрицание.
Останалите просто не мога да нарека майки.
Жена която напуска мъжа си заради безкрайните му изневери изпраща 10г. си син при него за да си осигури мъж, койт ще издържа нея и общото им дето. Мъж който мрази детето й от първия съпруг и се е оженил за нея с ясното съзнание че не го иска не е мъж който може да обича и да бъде подкрепа в живота, но именно заради него захвърля детето си в бардака на баща му. А когато малкият й син пострада отново никаква я нямаше. Не се върна за да бъде до него в болницата, нито пък за да се грижи за него в къщи, а натовари с тази отговорност 20г. му брат. Обаче два сезона не спря да парадира че е нечия майка. На кого е майка? Защото на Емир и Джан не е. Да се опитва да дирижира живота на човек който е родила но захвърлила най-безотговорно и безмилостно не я превръща автоматично в майка само защото той вече е навършил пълнолетие.
Хатидже - майка търговец. Пласира дъщеря си без право на рекламации, а сина й продаде сестра си за пари в брой, отмъкна жената на братовчед си, но изобщо не беше разкритикуван от мама.
Хулия същата търговка. Тя пък чак прати дъщеря си да преспи с Емир с цел да се възпроизведе за да я продаде ведно с внучето за по-сигурно.
Невбахар - аристократка, която се е провалила като майка и е загубила единия син, а другия е израстнал озлобен и нещастен.
Рюя - новоизлюпена майка търговка при това изключително тъпа и лишена от собствени чувства.
Гюлсюм според мен не е имала за цел да използва детето за да задържи Корай, просто той направи втори път една и съща грешка и живота й даде шанс, който тя пропиля от омраза към Ханде. Поредната полудяла от любов и ревност също като Халил и Джансу.
Ето един пропуск в сценария - твърде много луди от любов и освен това единият от тях два пъти избяга от една и съща болница въоръжен с пистолет?!
И остават:
Джанан - прекалено отдадена на работата и грижата да осигури материално охолство на дъщеря си, че я оставя на грижите на двама хлапаци и прислужниците в дома мислейки, че това е достатъчно за да се отгледа едно дете. Това дете кой да го научи да поставя граници, да дефинира добро и лошо и да отговаря за постъпките си. На всичко това я научи Корай който е в ролята на баща, брат, приятел, любовник, психотерапевт, защитник.
Майката на Корай която е по-студена и от фризер дори не мога да я коментирам. Какво може да се каже за такъв човек. Нищо. Тя като портрет на стената.
Обаче Синем е сложна и противоречива, като в сезон 2 определено промениха образа й, и като майка, и като жена. Отначало беше отдадена на брака си, независимо с какви подбуди. Държеше на мъжа си и заради него пренебрегваше собствената си дъщеря обгрижвайки неговата, въпреки че взаимно се мразеха. Може и от чувство за вина да е било, но въпреки неприязънта към Джансу беше загрижена и за здравето, и за образованието й. Беше детегледачка - добра при това като се имат предвид проблемите на Джансу. Докато не й писна от това че Халдун гледаше на нея като на бавачката в дома и ясно й го показваше. Точно това пренебрежение от негова страна я подтикна към изневяра. Гузната й съвест в добавка с ревност от Фериа я превърнаха в друг човек. Видя в Джансу съюзник срещу Фериа и в същото време средство да продължи да живее като господарка дори и след смъртта на Халдун, като дъщеря й продължи да присъства на заден план в живота й. В момента в който се осъзна, че е била жена за една нощ за Левент и то многократно се превърна в Неотказващата използвачка и отмъстителка. Без любов, без майчински чувства, без достойнство.

А ако бяха дали шанс на любимата екранна двойка на половин свят следвайки образите които създадоха за тях и преживяното щяхме да видим прекрасни родители, много различни от собствените им. Смятам, че Фериа като майка щеше да съчетава най-доброто от Зехра и Тюлин.  
Виж целия пост
# 276
Джейни се заприпква само като кажем някоя критика  Wink Laughing

Рори, да това значи. Peace След 24 часа можеш пак да гласуваш.

Белл, колкото и да четат, четат и по много други места, защото ти не си писала, че са излъчили 60 епизода. Peace

Мхм-мхм  Thinking мммм-да, да не повярваш, че Мехмет и Ферка са расли-порасли заедно! Тотално различни по възпитание, ценностна система, отношение към света и към околните ... а една и съща майка-орлица ги е изгледала и изграждала като личности. Wink
Виж целия пост
# 277
Профи, нямам брат или сестра, но досега не съм виждала в едно и също семейство децата да са подобни едно на друго най-малкото като възпитание. А и Мехмед като мъж е попил отвратителното схващане на баща си че мъжът има право да решава вместо жената и децата, че има право да се разпорежда с живота им и да ги пребива от бой за добър ден когато не му играят по свирката.
Виж целия пост
# 278
Рори,обичам да чета нещата над които разсъждаваш Hug.
Епизодите снощи бяха интересни,изгледах ги Wink и стигнах до следното като извод


Чепиков уважи събитието с нов костюм Mr. Green-на годежа на Фера с Халил,когато ходиха да искат Сехер,на самата сватба,а после и на сватбата на Ферка с Емко (№2) мисля,че беше с един друг...Но сега при вълнението за срещата с депутата,за чиято партия не бяха сигурни той се преоблече Flutter.Ами брадата Crazy-знаех аз,че иска с един куршум да убие два заека-хем многострадалец го раздаваше заради отвличането,хем я пазеше за събитието-изглеждаше представително! Mr. Green
Като изключим драмата на Чепикови за безвъзвратно строшената стъклария ooooh!,се сетих за нещо от Зизините анализи
Цитат
Най ме накефи Куку-Гюла...ем се челастри, ем се беси...вай бееее....как я удържа полилея не знам. Whistling
Забелезах, че чаршафето дет се беше бесила, мноооу дебел...което определено изключва възможността да се дотърка...само плаши гаргите....успешно.
Корай голем балък...фана се на гола кука от колокран...ш' съ жени...
Алооууууууу.....Аланкоолу....къде си тръгнал бееееееееееее....кат дойде Хандето щи стопи лагерите....? Mr. Green
После па се лашка между двете усойници кат глуа кучка из босилек.
Седи и гледа кат виснала фитка на вратник... Sick
Туй в кръга на шегата,но не стана ли точно така hahaha.Много наивна,прекалено...

Цитат
ако те види Ме'емет Сандоканя...ако дойде с двата ножа...
hahaha,Мехмет с ножа...Но са си взели поука поне-разправиите на улицата,че в блока взеха да стават прекалено провиненията и можеше да ги изритат.Че то всъщност и него го обезчестиха,защо е тръгнал да се прави на интересен заради Гюлсюм?
Виж целия пост
# 279
Профи, нямам брат или сестра, но досега не съм виждала в едно и също семейство децата да са подобни едно на друго най-малкото като възпитание. А и Мехмед като мъж е попил отвратителното схващане на баща си че мъжът има право да решава вместо жената и децата, че има право да се разпорежда с живота им и да ги пребива от бой за добър ден когато не му играят по свирката.
Рори, естествено, че всяко дете в семейството е различно, но не може в едното дете да възпитаваш едни ценности, а в другото дете други. Не може на едното да формираш един поглед към света и околните, на другото друг, особено когато нямат възрастова разлика - Ферка и Мехмет все пак са близнаци. По-различно би било при по-голяма разлика, защото тогава оказват влияние промените във времето в социалния живот, промените в социалния статус, съответно промените в мисленето на родителите.
Аз казвам, че Мехмет беше фаворизираното дете и от двамата си родители, за сметка на сестра си. Зехра хич не се беше борила на него да му втълпи в тъпата тиква каква ценност и възможност за просперитет в живота е образованието. Показателно е поведението на малкия син в това отношение - каквото е видял в семейството, това е възприел като ценност. Бате е крадец и тате и мама не му се карат, значи и аз трябва да съм крадец!  Shocked ooooh! И защо не, след като Зехра вместо да насмете Мехмет за откраднатия пръстен на сестра му, накара нея да си трае.  #2gunfire Никакво значение няма откъде Ферка има пръстена и дали е ценен или струва няколко коруша. Важното е, че Мехмет беше оставен да се разпорежда безнаказано с вещите на сестра си. В същото време Ферка едва не я изравниха със земята за джиесема, който помислиха, че е откраднала. Давам примери за неща, при които децата трябва да са възпитавани с еднакъв мироглед независимо от пола и възрастта.  Peace Ама в портиерското семейство не беше така. Crossing Arms
Зехра и Ръза не бяха попили и грам от културата и начина на живот, които ги заобикаляха в Етиллер. Дори Хатиджето, след като Гюлсум роди сина си, за отрицателно време придоби европейски вид, а Чепикови 20 години не можаха да се разделят с галошите, и на краката си, и в душите си.  #Cussing out Ама, то ако не беше така, нямаше филм да има.  Laughing Wink Peace
Виж целия пост
# 280
Профи, права си за всичко, разбира се.
За това Ферка не можа да се впише сред своите и да се примири с разбиранията им. Природно интелигентна тя надскочи даваното й възпитание. Нали затова на мен ми се стори уместно българското заглавие. Аз дори не я обвинявам за лъжите и премълчаването на истината спрямо всички останали освен Емир. Те я поставяха в безизходица и за да оцелее духовно сред тях трябваше да премълчава и лъже. Унижаваха я и свои и чужди, мразиха я за това че ги превъзхожда, поставяха й капани, опитваха се да я смажат и си заслужиха тя да се срамува от тях. Да за майка й беше много тежко, но тя самата не предразположи дъщеря си да й се довери за чувствата си и живота си извън портиерския апартамент. Единствен Емир и никой друг имаше право да е обиден, огорчен и отмъстителен. Единственият който я уважаваше и ценеше такава каквато е и я обикна за това че е различна. Той й прощаваше грешките и издънките преди още да разбере, че не са нейни, а чужди. Единствен той повярва в нея. Не я проучваше и дебнеше, а търпеливо сглобяваше парченцата които живота измамно му поднасяше.
Чепикови не успяха да й промият мозъка и да пречупят съзнанието й, но уважението, грижата и обичта към тях я накараха да изтърпи и побоите, и униженията.
Този пример с пръстена и телефона е много добър. Ще добавя, че третото дете - също момче взе нещо чуждо /телефон/ защото си нямал - точно както направи брат му. Него също не го нападнаха и наказаха както момичето в семейството, което при това обясни че телефона е временно при нея и ще го върне без да има претенции че й се полага да го задържи, въпреки че реално си беше лично неин. Ясно поставена граница между мъжко дете и женското. Едното само с права и свободи, невинно и след доказване на противното, а другото само със задължения и виновно за това, че иска да живее по свой начин.
А за колата как реагира Зехра - в потрес съм. Емир бил виновен защото изкушил безценния Мехмед на който между другото работата му е да оправя коли - всякакви и луксозни, и обикновени. Емир е виновен за кражбата и виновен и за дълга, въпреки че Ръза сам се натисна да го плаща при все че Емир виждайки положението им не искаше да плащат.
Нещата тук опират до разделянето между мъжко потомство и обслужващото го женско поколение. Мисълта ми е, че това го има и в нашия двор - България, 20-21 век, образовани и уж интелигентни хора. Но при нас го има във всички варианти: момчета - момичета, по-малки срещу по-големи, безхарактерни послушковци срещу изразени индивидуалисти, глезльовци - срещу самостоятелни и сериозни. Грозна картинка, но за съжаление все още е реалност. Възпитанието просто не е едно и също както се предполага от общата изходна позиция. Родителите имат предпочитания на различни основания и това безспорно се отразява на отношенията им с всяко от децата и отношенията между децата. Всъщност съм виждала родители, които си мислят че са еднакви с двете си деца, а всъщност подчиняват едното на другото с оправданието че "малкото" /разликата между тях е 18 месеца/ е много чувствително и му се полага специално отношение и обгрижване включително от другото дете. И така двете сестри на пръв поглед възпитавани еднакво израстват с различни ценностни системи и очаквания от хората около тях.
Виж целия пост
# 281
Има слухове, че освен с Мерве Болуур, Чаатай ще си партнира в новия си сериал с  Дамла Сьонмез.

Историята щяла да е любовна, едното момиче щяло да е приятелката му от детинство, с която от съвсем скоро са сгодени и си мислят, че са лудо влюбени. Другото момиче ще дойде в живота му ненадейно и ще  преобърне живота му. Най-вероятно героя му щял да се казва Мерт, едното момиче щяло да е Асу, а другото Елиф. Информацията ми е от рускините, та може и да е тяхно фентъзи, ама да видим де. Ще се радвам ако наистина Дамла му партнира, такива слухове съм чела и при туркините.
Слагам прочетеното от темата "емисия новини по Босфор ТВ".Нека да не се възприема като обидно название Naughty,темата си е на ниво.Шегичката ми е съвсем безобидна,но това защото харесвам въпросното място и обичам да го посещавам Wink.

Така като се замисля Thinking има някаква логика.Разбира се,още е само на ниво клюки при този и при онзи (туркините,рускините)-обаче с Дамла не бяха го спрягали Патрона май newsm78.А там се крие и истината,че партньорката няма да е от тези,с които особено често го подреждат Mr. Green-Хандето например.От друга страна както навремето Гизем партнираше първо на Ча,после на Капитана-може по ирония на съдбата бившата партньорка на Баръш сега да е настоящата на Чачослав.Няма как да знаем  newsm78.
Някои клюки са от рода на Чачо-ченге... newsm78

Проф,
Не знам откъде да започна направо.Аз две поредни сутрини се будя с мисълта за майката-орлица и пиленцето й,което няма да може да се научи да лети само-ти сега и в други размисли ще ме вземеш да ме хвърлиш... Laughing
Виж целия пост
# 282
Има слухове, че освен с Мерве Болуур, Чаатай ще си партнира в новия си сериал с  Дамла Сьонмез.
Скрит текст:
Историята щяла да е любовна, едното момиче щяло да е приятелката му от детинство, с която от съвсем скоро са сгодени и си мислят, че са лудо влюбени. Другото момиче ще дойде в живота му ненадейно и ще  преобърне живота му. Най-вероятно героя му щял да се казва Мерт, едното момиче щяло да е Асу, а другото Елиф. Информацията ми е от рускините, та може и да е тяхно фентъзи, ама да видим де. Ще се радвам ако наистина Дамла му партнира, такива слухове съм чела и при туркините.
Слагам прочетеното от темата "емисия новини по Босфор ТВ".Нека да не се възприема като обидно название Naughty,темата си е на ниво.Шегичката ми е съвсем безобидна,но това защото харесвам въпросното място и обичам да го посещавам Wink.

Така като се замисля Thinking има някаква логика.Разбира се,още е само на ниво клюки при този и при онзи (туркините,рускините)-обаче с Дамла не бяха го спрягали Патрона май newsm78.А там се крие и истината,че партньорката няма да е от тези,с които особено често го подреждат Mr. Green-Хандето например.От друга страна както навремето Гизем партнираше първо на Ча,после на Капитана-може по ирония на съдбата бившата партньорка на Баръш сега да е настоящата на Чачослав.Няма как да знаем  newsm78.
Някои клюки са от рода на Чачо-ченге... newsm78

Проф,
Не знам откъде да започна направо.Аз две поредни сутрини се будя с мисълта за майката-орлица и пиленцето й,което няма да може да се научи да лети само-ти сега и в други размисли ще ме вземеш да ме хвърлиш... Laughing

Хай. Simple Smile
Ох бееееее. rotfImao rotfImbo
Дано не е Мерве, bishop че тя е втората наравно с първата, Mr. Green която много "харесвам" визуално, но първата я води по поведение. Laughing
Виж целия пост
# 283
 wavey


 Ко ? егати ужаса  ooooh! smile3514 ако моя играе с Дамла  не ми е приятна ама хич даже  Sick Twisted Evil ша трябва да жума  и на новото дизи , като старото     само ако визията му е секси на Ча ша се пристраша да го ледам  Mr. Green с Мервото няма да играе  Peace  дано не и с Йококу Sick  ква беше там   от КГ . Дизито ще е с екшън елементи  знае се от Ча  спомена го когато го питаха и каза че се учи на стрелба в ЛА .

  и художествения гръб на Хазалка  Wink нема само Лейлята  на Делибала си пУказва гърба  Joy
 

 кокчето и отива  
 Heart Eyes



 Хазал ги овъртлиха с аркадаша на патрона Сечкин Йоздемир    Joy  не е лошо да играят  но Хазал с план Б   кой знай кога ша има проект  . Хазалка и Сечкин може да са добра комбинация  Grinning Ча ша трябва   му даде съвети за Хазал     Mr. Green
 


 когато виде Фера да целува капитана   как само отрони сълза , каква тъга в очите му   Sad но направи същото  каквото и Фера направи недочака и си тръгна  и след това в парка разбра  че е отказала на Левент и последва Сбогом и Емир с мен ли си?   и прегръдка  Heart Eyes


баджи може ш ли да изкараш гифчето  https://twitter.com/hashtag/yanprofillerinhastas%C4%B1y%C4%B1z?src=hash  лоооооооооооооооош Емко   такъв поглед   Crazy smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

 Рори  Hug Гюлсюм си мислеше, че Корай  ги обича но  като мина време Гюлсюм разбра  че не я обича и обича Ханде  и започна да го манипулира с лъжливия обир в къщата   то беше дело на Сахер  но Гюлсюм ги послуша   .  Пуказа си и тя рогата  уж беже хрисима но изтормози Корай  #2gunfire даже и Хандето не го беше тормозила толкова


 Войната на розите  от 14 март, всяка делнична вечер от 22.30 ч. по Diema Family.


 ша фъргам по учо на капитана Heart Eyes    но кой знай колко нема да го следа
Виж целия пост
# 284
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Феми,изобщо не те разбрах  Blush.Това ли имаш предвид newsm78
https://twitter.com/CgtyUlusoyGifs/status/670635462042787840

И да не пропусна:
Скрит текст:
Честит празник,мили момичета! Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия