Кюретаж и забременяване след това - тема 63

  • 39 073
  • 739
# 285
А представите ли си ако организираме кафе???????? Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 286
Мии.......ще ни изгонят от кафето, че сме твърде шумни.....   Mr. Green     hahaha
Виж целия пост
# 287
Винаги съм си мислила, след аборта, има училища за учители, има семинари и срещи за хората с репродуктивни проблеми, които немогат по естествен начин да видят двете чертички дори, трябва да има и семинари за това как да преживееш загубата на дете и какво да предприемеш, за да не я изживееш отново, защото всички такива като нас имат нужда някой да ги окуражи, да им поговори, да ги изслуша най-малкото.....
Виж целия пост
# 288
Винаги съм си мислила, след аборта, има училища за учители, има семинари и срещи за хората с репродуктивни проблеми, които немогат по естествен начин да видят двете чертички дори, трябва да има и семинари за това как да преживееш загубата на дете и какво да предприемеш, за да не я изживееш отново, защото всички такива като нас имат нужда някой да ги окуражи, да им поговори, да ги изслуша най-малкото.....
Права си .. това нито една жена на света не може да го забрави и да не си мисли, че няма да се повтори... Здравейте и от мен!
Виж целия пост
# 289
Абсолютно вярно, Сиси.    Hug
Ние имаме нужда от професионални психолози, за да преодолеем мъката от тежката загуба и да се почувстваме комфортно с настоящето на нежеланата промяна... А в болниците лекарите ни третират като хора втора ръка!....   #2gunfire

Здрасти, Елинце, как си ти...  Hug
Виж целия пост
# 290
Добре че има форуми, да сме си психолози една на друга  Hug на моменти като се почувствам по-добре и си викам явно времето лекува наистина и следващия момент... Cry Confused но това е докато не гушнем мъниците така ще е на възходи и падения.

Виж целия пост
# 291
А и мисля, че тук всички стават за психолози по тази тема  Mr. Green
Виж целия пост
# 292
Мии.......ще ни изгонят от кафето, че сме твърде шумни.....   Mr. Green     hahaha
Виe кажете че имате желание,за мястото имам идея
Виж целия пост
# 293
Добре че има форуми, да сме си психолози една на друга  Hug на моменти като се почувствам по-добре и си викам явно времето лекува наистина и следващия момент... Cry Confused но това е докато не гушнем мъниците така ще е на възходи и падения.


Ужасно си права, аз докато не гушна един ден живо и здраво бебче няма да съм спокойна никога. НИКОГА!
Виж целия пост
# 294
Супер идея, събирайте се, момичета.   Hug

Снощи пак поредният грозен кошмар...
Не мога да спя нощем и на другия ден съм като изтискан лимон на работа...  Sad
Виж целия пост
# 295
Аз ще отида и в Пловдив и в Сливен ако трябва ! Обичам положителните хора и с удоволствие бих се ръкувала с тях даже едно хубаво гушкане и т.н.  Hug
Виж целия пост
# 296
Аз съм с двете ръце за среща, мисля че много добре ще ни повлияе на всички ниии........

А що се отнася до кошмарите, моите са вече по редки, но все още го сънувам на моменти и ми става едно мъчно, проронвам някоя друга сълза и се опитвам да заспя, доколкото мога....... Много ми беше тежко преди три седмица, защото уж тогава щеше да ми е термина и ми стана много мъчно, но хората са прави време наистина лекува..... с вашата подкрепа още повече.....
Виж целия пост
# 297
Кошмарите ми са всеки път различни.....
Стряскам се нощем, цялата плувнала в пот.
На сутринта, като оправям леглото - чаршафа под мен съм го събрала на топка.....
Виж целия пост
# 298
Давайте кога Simple Smile аз заминавам на ски другата седмица ако искате края на месеца 27-28?
Виж целия пост
# 299
Препоръчвам ти етерично масло на Ривана против безсъние и също така против депресия. По няколко капки в аромалампа и така ще се отпускаш а и ароматите им са много хубави. Фирмата е пловдивска и със сигурност ако си ги вземеш директно ще са още по евтини. Аз ги взимам с 25% отстъпка. Чувала съм, че ароматерапията наистина дава резултати. Има да поне при мен може да си въобразявам ама се чувствам по-добре. След аборта ходех на силва метод, но не много тъй като ми идваше малко соленичко.....   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия