Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 3

  • 97 727
  • 740
# 315
По принцип има около два прегледа преди трансфер, за да се види как нараства лигавицата....но щом доктора ти така е преценил.
Успех, и ако имаш някакви притеснения е добре да се свържеш с доктора си и да ти се изяснят нещата, за да си спокойна до трансфер.
Виж целия пост
# 316
viviqna, аз имах два прегледа - на 2-ри ден, тогава започнах естрофема и на 13-ти ден, като се видя, че лигавицата е достатъчна като мм., 12.5, ми включиха утрогестан. ЗЕТ беше на 16-ти ден, като и тогава първо ме прегледаха.
Утрогестанът от кой ден ти е предписан?
Виж целия пост
# 317
Естрофема ми го предписа на трети ден от цикъла,а Утрогестана на 13-ти ден от цикъла с 11мм лигавица.Трансфера ще е на 20-ти ден от цикъла
Виж целия пост
# 318
Естрофема ми го предписа на трети ден от цикъла,а Утрогестана на 13-ти ден от цикъла с 11мм лигавица.Трансфера ще е на 20-ти ден от цикъла
Значи всичко е супер  Peace Не виждам какво има да те притеснява.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 319
Естрофема ми го предписа на трети ден от цикъла,а Утрогестана на 13-ти ден от цикъла с 11мм лигавица.Трансфера ще е на 20-ти ден от цикъла
Значи всичко е супер  Peace Не виждам какво има да те притеснява.
Успех  bouquet



Ами....мислех си,че все пак ще наблюдават лигаицата и не знам дали при ЗЕТ се поставя Прегнил.Извинявам се за тъпите въпроси,но не съм наясно с процедурата.Благодаря предварително и успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Е, ти все пак си имала преглед и лигавицата ти е супер!Аз останах с впечатлението, че ще имаш трансфер без нито един преглед Wink. Прегнила не е задължителен, понякога го назначават, друг път не.
Виж целия пост
# 321
Аз пак се извинявам за глупавите въпроси,но както се казва питай патило,а не старило.Благодаря много за бързите отговори надявам се всички да успеем с нашите снежковци.Надявам се 5 дневните ми бластоциди да останат за дълго при мен.Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Прегнил се слага, когато ЗЕТ е на ЕЦ с овулация, за да се таймира.
Когато е с естрофем от началото на МЦ, няма доминантен фоликул, овулация няма да има и прегнил не се слага. Само се следи лигавицата, която като достигне нужните мм., се включва утрогестан, който пък трансформира лигавицата в подходящата структура за имплантация. Утрогестанът на практика замества овулацията, при която прогестеронът се секретира от жълтото тяло, в случая няма фоликул, няма ж.тяло и утрогестанът набавя нужният за лигавицата прогестерон.
Виж целия пост
# 323
Много благодаря за изчерпателната информация Frida Simple Smile.Накой има ли усепх с 5 дневни бластоциди?
Виж целия пост
# 324
Трансферът ще ми в петък/20.05.16/ Днес на прегледа/13 ден/ лигавицата ми е 11,4. Дано всичко бъде наред  Praynig. Да ви попитам в събота си сложих климара- от кога да броя 5 дни, от събота или от неделя. Змийче, с тебе какво стана потвърдиха ли трансфера за четвъртък?
Виж целия пост
# 325
Ох,при мен ще стане ясно в четвъртък дали ще има трансфер,тъй като съм с контракции  newsm78 Пия сега разни хапове,но ако матката не се успокои няма да има трансфер...Незнаех че контракции може да има и без да си бременна,но що пък да не ми е гадно  SadИначе ако се успокоят нещата в четвъртък ще си прибера шушките.А климарата - мисля че от събота трябва да броиш...ама да кажат и другите де, аз така си броя  newsm78
Виж целия пост
# 326
Здравейте! Кръв за РВМС на гладно и без кафе ли се взима?
Виж целия пост
# 327

Да, Fifi0115, на гладно се взима. Без кафе и разни чайове, само водичка.
Виж целия пост
# 328
Благодаря!
Виж целия пост
# 329
Извинявайте, ама не е вярно. Може да се яде и да се пие всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия