WIZZ AIR - 21

  • 94 675
  • 738
# 105
Дали ще направят проблем за мини ютия (портативна) в ръчния багаж?
Виж целия пост
# 106

Ех, че добри цени от този НН. Аз преди 2м се чудих на цени за трима от 300€ от Хан, че ми се виждаха скъпи и сега ме е яд. Надявах се да паднат, ама то за кога. Ще ми трябва за 26.03 и другата събота са точно 4 седмици.


Да, но ти летиш точно преди Великден, когато хората се изнасят и билетите не би трябвало да намалеят...освен ако няма интерес към дестинацията.
Виж целия пост
# 107
 newsm78  http://offnews.bg/news/Sviat-_12/Zabrana-Bez-smartfoni-i-kompiut … 65.html?ref=latest
Виж целия пост
# 108
Май нещо не са допрочели. Според мен иде реч за товари , превозвани в пътнически самолети. Rolling Eyes
Аз не зная някой човек как 21 век как би могъл да спази забраната.
Виж целия пост
# 109
http://www.novini.london/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0/46 … D0%B5%D1%82%D0%B8
Разбирам, че става въпрос за превозване в багажното отделение.
Виж целия пост
# 110
Май нещо не са допрочели. Според мен иде реч за товари , превозвани в пътнически самолети. Rolling Eyes
Аз не зная някой човек как 21 век как би могъл да спази забраната.


Напротив, много добре са прочели.
Мен ме питаха миналата година на път за САЩ дали имам литиеви батерии в багажа.

Обикновено става въпрос не за тези, които са в самите устройства, а допълнителни над определена мощност (160Wh).

Някои компании ги забраняваха в ръчния багаж, други в чекирания досега.

пп. още не съм прочела забраната, но от написаното в линка, явно ще е за чекирания багаж.
Виж целия пост
# 111
Казаха го и по новините, но в същия телеграфен стил, без много обяснения.
Виж целия пост
# 112
Става въпрос за карго на батерии, превозвано в пътнически самолети.

http://www.reuters.com/article/us-airlines-safety-batteries-idUSKCN0VW04Y

А иначе ограничението е ей това:

Виж целия пост
# 113
Момичета, имам въпрос, възможно ли е малкия салонен багаж, да не е раница, а такъв тип чанта http://prikachi.com/images.php?images/749/8649749J.jpg

Всякакъв вид чанта, торба, пликче... може да е, само да отговаря на размерите.
имах предвид, ако е дадена височина 42 см, а пътната чанта е с такава дължина, точно ли трябва да се спазват височината, ширината и дължината или като сбор в сантиметри, не знам дали правилно се изразих , дано ме разберете.
Виж целия пост
# 114
Няма никакво значение кое е дължина, кое височина Simple Smile Важното е под някакъв наклон (без значение какъв) да успееш да вкараш чантата/сака/раницата в клетката на летището - ако те накарат, разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Момичета, имам въпрос, възможно ли е малкия салонен багаж, да не е раница, а такъв тип чанта http://prikachi.com/images.php?images/749/8649749J.jpg

Всякакъв вид чанта, торба, пликче... може да е, само да отговаря на размерите.
имах предвид, ако е дадена височина 42 см, а пътната чанта е с такава дължина, точно ли трябва да се спазват височината, ширината и дължината или като сбор в сантиметри, не знам дали правилно се изразих , дано ме разберете.

На летището има рамка с размери 42 X 32 X 25 см. Чантата трябва да влезе в тази рамка. Не важи сборът от сантиметри, т.е. не можете да вземете чанта 50 X 25 X 20 см например.
Виж целия пост
# 116
Благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 117
Чудя се дали крем в кутийка може да се носи в ръчния багаж  newsm78
Виж целия пост
# 118
Ех, че добри цени от този НН. Аз преди 2м се чудих на цени за трима от 300€ от Хан, че ми се виждаха скъпи и сега ме е яд. Надявах се да паднат, ама то за кога. Ще ми трябва за 26.03 и другата събота са точно 4 седмици.
Да, но ти летиш точно преди Великден, когато хората се изнасят и билетите не би трябвало да намалеят...освен ако няма интерес към дестинацията.
Аз точно на това се надявам, понеже тази година двата Великдена не съвпадат и няма са има наплив от хора да се връщат по родните места. Но пък за ваканцията може да има желаещи да си пратят децата при бабите. Ще изчакам докато пуснат -20%. От Кьолн цените са паднали в едната посока. Така или иначе ще ни карат и вземат с кола и не се обвързвам да излетя и кацна на едно и също летище, така че ще ги преглеждам и ще се надявам. Погледнах и бгеър ама там цената надхвърля хилядарка.
А за лятото до 14.07 цените са нормални и от 16.07 когато почва нашата ваканция скачат двойно  Cry
Виж целия пост
# 119
Банковата сметка на Уизз е английска, нали?

Редактирам се. Направих резервация, платих с банков превод, сега чакам потвърждение.

Миналата седмица ми изкара цени от 39 и 59е без багаж, днес 24 и 29 Grinning Взех си членство и чекиран багаж в двете посоки и съм под 100 евро. Доволна съм Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия