WIZZ AIR - 21

  • 94 675
  • 738
# 120
да не ви изпусна  Hug
Виж целия пост
# 121
Чудя се дали крем в кутийка може да се носи в ръчния багаж  newsm78
Може, защо да не може, до 100мл и в прозрачно пликче с другите подобни нещица
Виж целия пост
# 122
Момичета, имам въпрос, възможно ли е малкия салонен багаж, да не е раница, а такъв тип чанта http://prikachi.com/images.php?images/749/8649749J.jpg

Всякакъв вид чанта, торба, пликче... може да е, само да отговаря на размерите.
имах предвид, ако е дадена височина 42 см, а пътната чанта е с такава дължина, точно ли трябва да се спазват височината, ширината и дължината или като сбор в сантиметри, не знам дали правилно се изразих , дано ме разберете.

На летището има рамка с размери 42 X 32 X 25 см. Чантата трябва да влезе в тази рамка. Не важи сборът от сантиметри, т.е. не можете да вземете чанта 50 X 25 X 20 см например.


При всяко едно пътуване съм си взимала ръчен багаж, който превишава с поне 5 см във всички посоки размерите и никога не съм имала проблем.... летяла съм от София, Букурещ, Бургас.....
Виж целия пост
# 123
Скрит текст:
Момичета, имам въпрос, възможно ли е малкия салонен багаж, да не е раница, а такъв тип чанта http://prikachi.com/images.php?images/749/8649749J.jpg

Всякакъв вид чанта, торба, пликче... може да е, само да отговаря на размерите.
имах предвид, ако е дадена височина 42 см, а пътната чанта е с такава дължина, точно ли трябва да се спазват височината, ширината и дължината или като сбор в сантиметри, не знам дали правилно се изразих , дано ме разберете.

На летището има рамка с размери 42 X 32 X 25 см. Чантата трябва да влезе в тази рамка. Не важи сборът от сантиметри, т.е. не можете да вземете чанта 50 X 25 X 20 см например.

При всяко едно пътуване съм си взимала ръчен багаж, който превишава с поне 5 см във всички посоки размерите и никога не съм имала проблем.... летяла съм от София, Букурещ, Бургас.....

Възможно е, но за съжаление не става винаги. Миналата година в Кипър проверяваха всички чанти, спряха поне 10 души, които се разправяха, че от София са летяли със същите чанти. Естествено трябваше да си платят.
Виж целия пост
# 124
Скрит текст:
Момичета, имам въпрос, възможно ли е малкия салонен багаж, да не е раница, а такъв тип чанта http://prikachi.com/images.php?images/749/8649749J.jpg

Всякакъв вид чанта, торба, пликче... може да е, само да отговаря на размерите.
имах предвид, ако е дадена височина 42 см, а пътната чанта е с такава дължина, точно ли трябва да се спазват височината, ширината и дължината или като сбор в сантиметри, не знам дали правилно се изразих , дано ме разберете.

На летището има рамка с размери 42 X 32 X 25 см. Чантата трябва да влезе в тази рамка. Не важи сборът от сантиметри, т.е. не можете да вземете чанта 50 X 25 X 20 см например.

При всяко едно пътуване съм си взимала ръчен багаж, който превишава с поне 5 см във всички посоки размерите и никога не съм имала проблем.... летяла съм от София, Букурещ, Бургас.....
Както и Bradley Cooper каза, може да си летите така, но може и да си платите!

Не препоръчвам на никой да ползва по-голям размер чанта/сак/раница/куфар, без предварително да се е подготвил, че може да се наложи да си доплати!
Виж целия пост
# 125
В началото на месеца летях за пръв път. Впечатленията ми от уизеър са абсолютно задоволителни. То оставаше и да не са за билети по 20 лв...  Mr. Green Единствено се очудих че на летище София не ни провериха изобщо ръчния багаж - нито като размери, нито като съдържание. И на един човек пред нас куфарът му тежеше с 800 грама над допустимото и не се заядоха Simple Smile  Утре се прибираме и ще мога да дам отзиви и за летище Женева, ако някой се интересува. И да, лична карта е напълно достатъчен документ, напразно се притеснявах.  Flutter
Виж целия пост
# 126
Извинете ме за въпроса:
Първо трябва да чекирам и после да принтирам билета или отпечатването на билета е чекинга? newsm78
Виж целия пост
# 127
Извинете ме за въпроса:
Първо трябва да чекирам и после да принтирам билета или отпечатването на билета е чекинга? newsm78


Първо се чекирате и след това се принтира бордната карта, с коята летите  Peace
Виж целия пост
# 128
Много благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 129
Остават 11 дни до полета за Малта. Принтирала съм бордните карти, осигурила съм раници със съответните размери за малък салонен и допълнителния към Priority. Но - платила съм трансфер от летището до хотела и обратно, и то преди време, а още нямам нито билет, нито документ някакъв на мейла... Колко време преди полета изпращат нещо, за да докажа на шофьора от техния шатъл, че сме си платили?  Mr. Green
Виж целия пост
# 130
А бордните карти за отиване и връщане на един път ли се принтират? Защото се прибирам,  за да си сменя документите и в обратна посока ще съм с други документи.
Виж целия пост
# 131
А бордните карти за отиване и връщане на един път ли се принтират? Защото се прибирам,  за да си сменя документите и в обратна посока ще съм с други документи.
В този случай се чекирай само в едната посока.
Като смениш документите едва тогава се чекирай за обратно и разпечатай бордната карта.
Виж целия пост
# 132
Мерси Мими.
Виж целия пост
# 133
Остават 11 дни до полета за Малта. Принтирала съм бордните карти, осигурила съм раници със съответните размери за малък салонен и допълнителния към Priority. Но - платила съм трансфер от летището до хотела и обратно, и то преди време, а още нямам нито билет, нито документ някакъв на мейла... Колко време преди полета изпращат нещо, за да докажа на шофьора от техния шатъл, че сме си платили?  Mr. Green

два - три дни преди полет пускат и билета  Peace
Виж целия пост
# 134
Честита Будапеща от 1 ноември! Simple Smile
3 пъти седмично..40, 50лв./двупосочно с дискаунт Joy
Та, Браво! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия