В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 206

  • 34 161
  • 722
# 405

Ако е от руса и дългокрака...  Crazy Crazy Crazy  значи е моя...   newsm47

Ма, виж, Иве, Чачи ти обяснява да оставиш таз бухалка, щото и тебе тА обичкал...  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 406

 newsm09 newsm09 

като ме обичкал, да ходи с косми тук там  Crossing Arms Crossing Arms Joy


Тва за братчеда,оскара и................т.н.   ще го разсъждавам ярън...........  :mrgreen:newsm78   Джадъ......... Hug Joy Joy Joy Joy Joy не съжелявай джанъм- винаги бъди така Фнимателна и мила към то Кер. и аз ще те обстрелвам со....................... love001 love001 love001 love001 love001 love001 love001

това ти е до догодина  Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Кажи под яката му бе..........убих се да го търся............. Blush hahaha hahaha hahaha hahaha Ако е бял значи е мой............ Party  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 408
Кажи под яката му бе..........убих се да го търся............. Blush hahaha hahaha hahaha hahaha Ако е бял значи е мой............ Party  Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Party Party Party
Виж целия пост
# 409
Кажи под яката му бе..........убих се да го търся............. Blush hahaha hahaha hahaha hahaha Ако е бял значи е мой............ Party  Joy Joy Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 410
hahaha hahaha   Crazy Crazy Crazy Crazy





Скрит текст:
тия пък колкото смешни с тага за Оскара, братчеда и той  Mr. Green Mr. Green

очаквах да ме замерите с нещо за карнавалното човече, яяяя  Blush Blush Joy Joy

https://www.instagram.com/serkan_ayman/

учителя по барабани пак поздравява Чачи за успеха и майсторството и му пожелава понякога да взима палките в ръце и барабаните никога да не замлъкват.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 411
Страхотен.......   Crazy Crazy Crazy Crazy Благодаря на всички ви за хубавия ден.......... Hug няма да го забравИм................. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Лека ви нощ.............. Embarassed
Виж целия пост
# 412
Момичета, малко проучих нещата с брЪтчеда адвокат..Та ето как стоят нещата.. Нали тази вечер ги раздават Оскарите, самия адвокат е предложил този таг. И, разбира се, феновете веднага поели щафетата. Но едни други пък се противопоставили на това, защото според една, на която е отговорил брЪтчеда, това е най-смешния таг,  за който е чувала през четирите години, откакто е станала фенка на Чаатай.. Този таг щял да стане причина да се подиграват на Чачко.. Защото това е било много смешно.. В държава, в която нейните собствени актьори плюят кръв, за да бъдат номирани за тези награди, е било немислимо Чаатай да вземе Оскар.. Да, тя искала Чаатай да постигне много хубави неща, да играе с много добри режисьори, филмите му да тръгнат по фестивали в Европа, това не е било мечта, според нея, това е било напълно възможно.. Занапред тя е сигурна, че Чачко ще получи признание и в Европа, но тя била реалистка и знаела, че е невъзможно Чачко да получи Оскар..

Те това е..

Ама този брЪтчед хич не ми е сипматичен на мен. Мисля, че той иска да намаже и своята филия от славата на Чачко.. Прави се на интересен пред дечицата.. ще кажеш че е възрастен човек, че и адвокат, да се занимава с такива неща, хич, ама хим не му приляга. Лично мнение, само не ме бийте.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 413
Момичета, малко проучих нещата с брЪтчеда адвокат..Та ето как стоят нещата.. Нали тази вечер ги раздават Оскарите, самия адвокат е предложил този таг. И, разбира се, феновете веднага поели щафетата. Но едни други пък се противопоставили на това, защото според една, на която е отговорил брЪтчеда, това е най-смешния таг,  за който е чувала през четирите години, откакто е станала фенка на Чаатай.. Този таг щял да стане причина да се подиграват на Чачко.. Защото това е било много смешно.. В държава, в която нейните собствени актьори плюят кръв, за да бъдат номирани за тези награди, е било немислимо Чаатай да вземе Оскар.. Да, тя искала Чаатай да постигне много хубави неща, да играе с много добри режисьори, филмите му да тръгнат по фестивали в Европа, това не е било мечта, според нея, това е било напълно възможно.. Занапред тя е сигурна, че Чачко ще получи признание и в Европа, но тя била реалистка и знаела, че е невъзможно Чачко да получи Оскар..

Те това е..

Ама този брЪтчед хич не ми е сипматичен на мен. Мисля, че той иска да намаже и своята филия от славата на Чачко.. Прави се на интересен пред дечицата.. ще кажеш че е възрастен човек, че и адвокат, да се занимава с такива неща, хич, ама хим не му приляга. Лично мнение, само не ме бийте.. Rolling Eyes Rolling Eyes

 Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes ааа, значи той е предложил тага  Hug Hug Hug
Лилии  Hug Hug и ти ли не го харесваш?  Joy Joy Излиза, че само аз го харесвам и смятам,ч е е необходим на Чачи в Т  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 414
Лили Hug Heart Eyes мерси, много обидено ми звучеше, наистина като някое дете. Peace

Аз имам смесени чувства към него - от една страна ми се чини, че иска да свети и той покрай Чачо, от друга пък дава по някое полезно инфо... Не знам... Ани, нека и той си има фенове Joy Joy Joy Ето - и аз съм едиствената фенка на Брадатко, но затова пък вярна фенка Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 415
Лили Hug Heart Eyes мерси, много обидено ми звучеше, наистина като някое дете. Peace

Аз имам смесени чувства към него - от една страна ми се чини, че иска да свети и той покрай Чачо, от друга пък дава по някое полезно инфо... Не знам... Ани, нека и той си има фенове Joy Joy Joy Ето - и аз съм едиствената фенка на Брадатко, но затова пък вярна фенка Mr. Green hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Ама е много смешен Брадатко бе  Joy Joy Joy Joy само като го видя и почвам да се хиля  Joy Joy Joy Joy


лека ви ноооооооооощ  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 416
Лили Hug Heart Eyes мерси, много обидено ми звучеше, наистина като някое дете. Peace

Аз имам смесени чувства към него - от една страна ми се чини, че иска да свети и той покрай Чачо, от друга пък дава по някое полезно инфо... Не знам... Ани, нека и той си има фенове Joy Joy Joy Ето - и аз съм едиствената фенка на Брадатко, но затова пък вярна фенка Mr. Green hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Ама е много смешен Брадатко бе  Joy Joy Joy Joy само като го видя и почвам да се хиля  Joy Joy Joy Joy


лека ви ноооооооооощ  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Нали? Много е смешен, ама вече и усмихнат Joy Joy Joy Joy Joy

Лека, Ани Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 417
Момичета, малко проучих нещата с брЪтчеда адвокат..Та ето как стоят нещата.. Нали тази вечер ги раздават Оскарите, самия адвокат е предложил този таг. И, разбира се, феновете веднага поели щафетата. Но едни други пък се противопоставили на това, защото според една, на която е отговорил брЪтчеда, това е най-смешния таг,  за който е чувала през четирите години, откакто е станала фенка на Чаатай.. Този таг щял да стане причина да се подиграват на Чачко.. Защото това е било много смешно.. В държава, в която нейните собствени актьори плюят кръв, за да бъдат номирани за тези награди, е било немислимо Чаатай да вземе Оскар.. Да, тя искала Чаатай да постигне много хубави неща, да играе с много добри режисьори, филмите му да тръгнат по фестивали в Европа, това не е било мечта, според нея, това е било напълно възможно.. Занапред тя е сигурна, че Чачко ще получи признание и в Европа, но тя била реалистка и знаела, че е невъзможно Чачко да получи Оскар..

абсолютно е права
  Peace Peace Peace Peace


Виж целия пост
# 418
Кажи под яката му бе..........убих се да го търся............. Blush hahaha hahaha hahaha hahaha Ако е бял значи е мой............ Party  Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy


Flutter Flutter Уф, хубаво е!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Брат'чеда авукат е наивко, но меркантилен нИ е, симпатизирам му и аз, Ани  Laughing Laughing Laughing Лили  Hug

А на брат'чеда брат'чед му обожавам, а в таз фотосесия е   love001  



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лека нощ  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 419
Добро утро!  Hug Hug Hug Hug

След кафето на Стели,  Hug водена от пожеланието й за новата седмица, да е прекасна и усмихната   Grinning

давам началото  Heart Eyes Heart Eyes Hug Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия