Можете ли да ми препоръчате клипчета с упражнения за обръщане?


) И Вики изобщо не обича да стои по корем. Не е и много стабилна в седенето ... доки каза спокойно. Здрава е. Просто в това отношение се развива по-бавно - така е и при Макси. Не се притеснявай. С повече тренировки за обръщане и ще заякне
Не мога да помогна. Нямам опита.




Отивам до другата стая и като се връщам я намирам на пода! Изпълзяла от шезлонга и се търкаля по земята. Аз помислих, че е паднала и се зачудих защо не е плакала или въобще сигнализирала по някакъв начин, но по-късно вечерта го направи отново и видях, че е нарочно. Повдига се на лакти и се прекатурва на страни. Добре, че държа шезлонга на земята.
Но аз броих смятах пак, от миналата седмица е започнал нов скок в растежа и като гледам си съвпада едно към едно. Проблемът, е че има има още време до 26 седмица, когато е пикът. Дори сега си спомням, че точно в този период не издържах с голямата и с упоритост приучих на биба, толкова бях изтощена 

Препоръчани теми