
Ашколсун, Пепелче!
3 минути ми трая надеждата.
Щото там пише, че КеНи са пияни от това восс-тадъм-тадъм и ми се отприщи въображението! 
Китиджим
пък се явява сватя на Асу и Емо.
Тези двамата са луди.

3 минути ми трая надеждата.
Щото там пише, че КеНи са пияни от това восс-тадъм-тадъм и ми се отприщи въображението! 
пък се явява сватя на Асу и Емо.
Тези двамата са луди.

3 минути ми трая надеждата.
Щото там пише, че КеНи са пияни от това восс-тадъм-тадъм и ми се отприщи въображението! 
пък се явява сватя на Асу и Емо.
Тези двамата са луди. 
ако се вземат могат ме вземат за една кума
пък се явява сватя на Асу и Емо.
Тези двамата са луди. 
. Даже може и да се побийват от време на време 


Децата Сойдере си хванаха пътя и слава Богу!
Големи хора са да си правят сами грешките и да си носят последствията, а Фехиме да си завива там телефона с дантелката.
Да не говорим пък за ултиматума към Кемо.
Децата Сойдере си хванаха пътя и слава Богу!
Големи хора са да си правят сами грешките и да си носят последствията, а Фехиме да си завива там телефона с дантелката.
Да не говорим пък за ултиматума към Кемо.

Препоръчани теми