Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 60
Ще ти се  Joy Joy Joy

Скрит текст:
воссоединились- събират се отново

Ашколсун, Пепелче!  Hug 3 минути ми трая надеждата.  Sad Щото там пише, че КеНи са пияни от това восс-тадъм-тадъм и ми се отприщи въображението! Те пък от една кючюк целувка го направиха на буюк въпрос.  Confused

Асуто много кахърна бе.... да вземе да се усуче около Емко да й оправи настроението tooth

Китиджим   Hug пък се явява сватя на Асу и Емо.  Wink Тези двамата са луди.  Mr. Green Бутат се там където за тях няма място. Ама и заедно не ги виждам. Зезе е по-близо до гол линията.  Wink
Виж целия пост
# 61
Ще ти се  Joy Joy Joy

Скрит текст:
воссоединились- събират се отново

Ашколсун, Пепелче!  Hug 3 минути ми трая надеждата.  Sad Щото там пише, че КеНи са пияни от това восс-тадъм-тадъм и ми се отприщи въображението! Те пък от една кючюк целувка го направиха на буюк въпрос.

  Confused

Асуто много кахърна бе.... да вземе да се усуче около Емко да й оправи настроението tooth

Китиджим   Hug пък се явява сватя на Асу и Емо.  Wink Тези двамата са луди.  Mr. Green Бутат се там където за тях няма място. Ама и заедно не ги виждам. Зезе е по-близо до гол линията.  Wink
Да ти кажа честно добра двойка ще са си  Joy Joy Joyако се вземат могат ме вземат за една кума
Виж целия пост
# 62
Хайде на фотоалбума!  smile3509



Скрит текст:

Виж целия пост
# 63

Китиджим   Hug пък се явява сватя на Асу и Емо.  Wink Тези двамата са луди.  Mr. Green Бутат се там където за тях няма място. Ама и заедно не ги виждам. Зезе е по-близо до гол линията.  Wink

Ми сватосвам ги Mr. Green. Да сА вземат тез двамата, да си се състезават кой е по-гадняр tooth. Даже може и да се побийват от време на време Mr. Green. Да си правят изпити един на друг, па после който не е издържал изпита.... абе да се разберат 69 или друго  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 64
Сватите.  Laughing



Това в ръцете на Ниханче какво е?  newsm78



Воссоединените!  Wink



И пак с шекер памук.  



Дуел!

Виж целия пост
# 65
С ултиматума си Фехме и това дете ще изгуби;
Виж целия пост
# 66
е тя тарък не го е изгубила - тои просот реши да се махне сам от техните Simple Smile
Виж целия пост
# 67
е тя тарък не го е изгубила - тои просот реши да се махне сам от техните Simple Smile
Но чуха, че работи за Емир. Ами като разберат, че е убил.
Виж целия пост
# 68
Изгониха го и него, казаха, че не искат да го виждат вече, че имат само едно дете и това е Кемал.
Виж целия пост
# 69
Е, то пък да седи 30 и кусур годишен мъж до полата на майка си и да люпи слънчоглед е голЕм келепир.  ooooh! Децата Сойдере си хванаха пътя и слава Богу!  Praynig Големи хора са да си правят сами грешките и да си носят последствията, а Фехиме да си завива там телефона с дантелката.  ooooh! Да не говорим пък за ултиматума към Кемо.  ooooh! Mr. Green УжасТ!  Mr. Green
Виж целия пост
# 70
Е, то пък да седи 30 и кусур годишен мъж до полата на майка си и да люпи слънчоглед е голЕм келепир.  ooooh! Децата Сойдере си хванаха пътя и слава Богу!  Praynig Големи хора са да си правят сами грешките и да си носят последствията, а Фехиме да си завива там телефона с дантелката.  ooooh! Да не говорим пък за ултиматума към Кемо.  ooooh! Mr. Green УжасТ!  Mr. Green
Те и затова децата и станаха такива
Моето мнение е че те не ги оставяха да дишат
Прекалено консервативни са 
Виж целия пост
# 71
Честит празник, дами!
Бъдете нежни, красиви и обичани!

Виж целия пост
# 72
Честит празник, момичета!
Много здраве и щастие и един хубав мъж от мене Simple Smile

Виж целия пост
# 73

Честит празник дами.
Виж целия пост
# 74
Честит Осми март и от мене,рядко пишеща,но винаги четяща ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия