Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 630
Kara sevda епизод 31 трейлър3
https://youtu.be/BsRCmwnPSK0
Виж целия пост
# 631

Вай бе!  Rolling Eyes Нашето дизи с нови мурафети.  Wink Докато се стискаха и пускаха по един трей само, шимди 3!  Rolling Eyes Евалла за което!  Peace Ама Кемо щото така насълзен?  newsm78 Двамата с Нихи си изплакаха очите.  Sad Язе вече искам насълзени Емо, сестра му, чичо и, на Емо тъщата, снахата, и още доста народ.  Laughing А сладурите КеНи ето така Wink Grinning



# как да го разбираме?  Thinking Скрий ме, опази ме, задръж ме?  newsm78

Виж целия пост
# 632
На преводач ми дава задръж ме  Heart Eyes
Виж целия пост
# 633
На преводач ми дава задръж ме  Heart Eyes

 Hug Както и да е дано там където са на снимката не е сън, че вече аман от сънища!  Confused
Виж целия пост
# 634
Аман,аман но ще е сън според мен  #Crazy
Виж целия пост
# 635
Аман,аман но ще е сън според мен  #Crazy
Скрит текст:
Нали знаеш,че в тур.дизита най-голямата изживяна любов е в сънищата им и най-сполучливото обяснение в любов е под звездите и непременно мъжкия да обяснява тяхната значимост ,коя е голямата и малката мечка и прочие,а женската да умира от удоволствие,че е видяла падаща звезда и си е пожелала да лети към звездите
Виж целия пост
# 636
Приятно гледане  Wink
http://www.startv.com.tr/canli-yayin
Виж целия пост
# 637
как пък нямаше нито една драскотина от удара и в турция дори и в горите ли имат камери,а за Займеб и думи нямам да я опиша /противна ми е / това е момиче от възел с лъжи.
Виж целия пост
# 638
Още на предния болюм си мислех, че Туфо е викнал Асу и така излезе. Много игри взе да върти и ще се оплете горкия.  Laughing Шимди Хакъ бей ще трябва да се намесва да оправя кашите на генчлерите.  Laughing
Не ми барайте Зезето!  Stop Wink Какво да прави освен да оцелява?  33uu
Виж целия пост
# 639
Още на предния болюм си мислех, че Туфо е викнал Асу и така излезе. Много игри взе да върти и ще се оплете горкия.  Laughing Шимди Хакъ бей ще трябва да се намесва да оправя кашите на генчлерите.  Laughing
Не ми барайте Зезето!  Stop Wink Какво да прави освен да оцелява?  33uu
Туфан стана като Емир бей та нали му беше дясната ръка и какво да попие от него освен мръсните номера
Виж целия пост
# 640
Туфан стана като Емир бей та нали му беше дясната ръка и какво да попие от него освен мръсните номера

Ами те и Асу кардешим, и Хакъ амджа не падат по-долу от Емо.  Wink
Само Кемо е бял и добър кахраман!  Heart Eyes  Grinning
Виж целия пост
# 641
Туфан стана като Емир бей та нали му беше дясната ръка и какво да попие от него освен мръсните номера

Ами те и Асу кардешим, и Хакъ амджа не падат по-долу от Емо.  Wink
Само Кемо е бял и добър кахраман!  Heart Eyes  Grinning
той изглежда е или сменен в родилното или не е от яйциклетка на Ф. ханъм.Гледах и постъпката с Бану и ми идеше да я удуша от монитора.Само как ми се иска да разбере за щерка си и Емир и за Тарък с пищовите,нооооооооо тцъ не ми се вярва в чудеса.
Виж целия пост
# 642
Туфо снайпериста!  tooth

Кемо да спре да сънува артък!  Mr. Green И да плаши кладенците.  Wink Laughing А, и като бие някого да го довършва.  box Този Назим можеше да оцелее, ако беше го набил по-качествено.  Wink Пък за Емо където го хване все ще е тамам.   smile3508
Виж целия пост
# 643
Една красива песен от последния епизод:

Виж целия пост
# 644
Kara sevda 31-Не се отказвай от мен
https://youtu.be/iYD_O2v2axg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия