Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 720
Добро утро,Севдички  Laughing

Девочките са го казали  Whistling Whistling Whistling
Как да се отнася Емир към Кемал като : жена ти обича Кемал  Party родната ти сестра  обича Кемал   Flutter а ти самият чакаш дете от сестрата на Кемал  ooooh!
 newsm09 newsm09 newsm09
Мисля,че ще има още една серия,пиша в три теми,в които има инфо за КС и момичетата писаха,че последната серия за сезона ще е на 8.06 Peace


Нямам търпение да я гледам с превод,беше много интригуваща серията Grinning

Да се повторя  Sunglasses
Цитат
Чета оттук оттам,че ще приключим сезона на 34 серия Thinking че то не останало  Wink
другата сряда 8-ми ли се очертава финиша  newsm78
Ама трябва мнооого да ги оплетат нещата 35 35 35 безнадеждно да е  Stop че с какво да си тровим лятото до септември да ги мислим  Party Party Party
Peace Peace Peace

Подругите са готови с превода  Party

Виж целия пост
# 721
 bouquet
Виж целия пост
# 722
Хубава серия!
Поне една от тайните се разкри пред Кемо. Иначе кой откъдето го хване, все го лъже  ooooh!
Тарък е неспасяем . Зоза с двата крака в блатото, да видим как ще съшива лъжите си с бели конци!
Нихан и тя прекалява в любовта си към Озан.
Очаквам много заинтригуващ финал на първи сезон  Simple Smile
Виж целия пост
# 723


Хайде и аз да се изложа за КС.
Има още тайни да се разкриват.
В последната серия стана ясно, че Асу и Емир знаят всичко.
Асу каза освен за бременната от Емир Зайнеп
и че и Търък е убиец пред Сойдере.
Отиде при Кемал, защото Туфан ѝ каза, че там ще е най на сигурно място.
Кемал още не знае, че Емир и Асу са брат и сестра,
както и това, че Хакъ бей дърпа конците.
Нихан нищо съществено още не знае, само подозира.
Предполагам, че като разбере, ще е късно.
Изхождайки от шаблоните в дизитата,
очаквам за финал на сезона, да вкарат Кемал, или Нихан в затвора,
или да претърпи някой от тях инцидент и да е на границата между живота и смъртта
както и да се разделим завинаги с някой от другите герои.
На тази "непоказна сватба", ще се случи нещо  KARA.
Виж целия пост
# 724

На тази "непоказна сватба", ще се случи нещо  KARA. [/b][/i]

И аз мисля, че ще има някакъв сакатлък на сватбата.
Може и Хакъ-то да се появи и да отстреля някой. Нали каза на Асу, че преди да умре ще направи каквото трябва. Може да стреля по Галип /не знам дали той ще присъства на сватбата/.
Много сполучлив кастинга на всички актьори в този сериал. Дори и за второстепенните роли са избрали точните хора.
Виж целия пост
# 725
Цитат
В 34 серии :#KaraSevda

- Свадьба Тарыка и Бану
-Объявление о помолвке Кемаля и Асу
-Много слез Нихан
-Беременность Нихан от Кемаля
-Лейла расскажет Кемалю всю правду
-Нихан уезжает о то всех
-Кемаль мчится на поиски Нихан и его ребенка.
-Конец 1 сезона...Продолжение следует..❤😍

Това го е постнала една мацка от съседната тема,смятам,че няма да ми се разсърди,благодаря,Еванджелин bouquet
Виж целия пост
# 726
Цитат
В 34 серии :#KaraSevda

- Свадьба Тарыка и Бану
-Объявление о помолвке Кемаля и Асу
-Много слез Нихан
-Беременность Нихан от Кемаля
-Лейла расскажет Кемалю всю правду
-Нихан уезжает о то всех
-Кемаль мчится на поиски Нихан и его ребенка.
-Конец 1 сезона...Продолжение следует..❤😍

Това го е постнала една мацка от съседната тема,смятам,че няма да ми се разсърди,благодаря,Еванджелин bouquet

Oх, мале.. доста интересни и радващи неща Simple Smile ама за 1 серия, дали е възможно... (ако съм разбрала правилно, че руски разбирам по-малко, отколкото на турски!!!)
Виж целия пост
# 727
Не,душа,това ще е другата сряда,последната за първи сезон Peace
Виж целия пост
# 728
Не,душа,това ще е другата сряда,последната за първи сезон Peace

да, ясно, че е за 34, ама пак толкова неща за една серия.. тука няколко серии ни баламосваха с мудни сюжети, но си е крайно време за сериозно разкрития и събития  smile3533
Виж целия пост
# 729
Не,душа,това ще е другата сряда,последната за първи сезон Peace

да, ясно, че е за 34, ама пак толкова неща за една серия.. тука няколко серии ни баламосваха с мудни сюжети, но си е крайно време за сериозно разкрития и събития  smile3533

Щото ще разсъждаваме цяло лято,требе материал,хехе Grinning
Виж целия пост
# 730
Не,душа,това ще е другата сряда,последната за първи сезон Peace

да, ясно, че е за 34, ама пак толкова неща за една серия.. тука няколко серии ни баламосваха с мудни сюжети, но си е крайно време за сериозно разкрития и събития  smile3533

Щото ще разсъждаваме цяло лято,требе материал,хехе Grinning

нали? Направо като си помисля, ще се разплача хаха Simple Smile Трябваше този сериал "да ме намери" август или септември, за да имам цял сезон за гледане и докато го свърша после да започне новия, ама .. Шанс Simple Smile
Виж целия пост
# 731
Има ли кой да ни оформи новата тема,аз изобщо незнам как става newsm78 Praynig
Виж целия пост
# 732
Много нагъсто ще са събитията в последната серия.
Нищо не се споменава за Емко  Thinking
А Зизу ???
Виж целия пост
# 733
rotfImao rotfImao rotfImao
Финала на болюмчето е бомба!  tooth Смях се с глас. Как ги ковна Асу?!  Rolling Eyes Кити имаше един лаф за некви пешки и шах, и мат, ама не го запомних точно.  newsm78 Само си спомням, че би подхождал на ситуацията.  Wink Чок ентересан бе! Като за финал. Впрочем това финалния болюм за сезона ли е?  Thinking

Има ли кой да ни оформи новата тема,аз изобщо незнам как става newsm78 Praynig

Ако слушате,   Wink и ГБУ не се появи поради заетост може язе да пусна новата тема.  Peace

пп - Да видите какъв човек съм.  bowuu Хади буюрум на новата тема!
Виж целия пост
# 734
rotfImao rotfImao rotfImao
Финала на болюмчето е бомба!  tooth Смях се с глас. Как ги ковна Асу?!  Rolling Eyes Кити имаше един лаф за некви пешки и шах, и мат, ама не го запомних точно.  newsm78 Само си спомням, че би подхождал на ситуацията.  Wink Чок ентересан бе! Като за финал. Впрочем това финалния болюм за сезона ли е?  Thinking

Има ли кой да ни оформи новата тема,аз изобщо незнам как става newsm78 Praynig

Ако слушате,   Wink и ГБУ не се появи поради заетост може язе да пусна новата тема.  Peace

пп - Да видите какъв човек съм.  bowuu Хади буюрум на новата тема!

Селфи, ти май гръмна шампанското предварително  tooth

Слагам едно видео от преди малко - купон изненада  ura



 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия