Паническо разстройство - 23

  • 78 932
  • 783
# 195
Алина, къде се изгуби? Как си след увеличаването на АД?
Виж целия пост
# 196
Здравейте момичета!

Първо да се включа в разговора.. стягането и болките в гърдите ги имам и аз и по едно време се бяха засилили и бяха станали постоянни, умирах от страх, че не ми е нарес сърцето, та отидох на кардиолог. Той се изненада като ме видя колко съм малка, обясних му всичко, той каза че е за него изглежда на чист стрес и претоварване на нервната система, но каза че ще ми направи ЕКГ и ехокардиография и ще огледа всичко много внимателно, та всичко се оказа съвсем в норми. Каза, че е много вероятно да ме е заболяло веднъж два пъти и после от това, че съм го мислила постоянно съм започнала и да го чувствам по-често. Та пустото му ПР го причинява това. Още ми се случва от време на време, но се успокоявам с това, че ми направиха много обстоен преглед и всичко беше наред, значи е от стреса. Списъка на моите симптоми е безкраен като цяло.

Аз днес не съм много в ред, доста ми е притеснено, без реална причина. Просто страх, сякаш предстои нещо лошо да се случи. Знаете как е. Може и от този ужасен студ дето е хванал да ми е още по-подтиснато знам ли.. следващите дни поне ги дават по-топлички. В неделя приятеля ми ще е тук за 1 ден.. пак е нещо надявам се това да ме разведри и да ме поизмъкне от депресиите и страха.

Вие как сте днес? Hug
Виж целия пост
# 197
И аз съм така, но по други причини, не от страх. От претовареност - имам да пиша куп доклади и не знам кой да започна по-напред, а датите за предаване наближават. Е да но нямам никаква енергия и на всичкото отгоре последните два дни си лягам сутрин и ставам на обяд. Но при мен има едно нещо наречено интернет пристрастяване - все отлагам да си върша работата защото следя няколко форума, а както знаете във форумите постоянно има нещо ново. Ако не влизам в тях имам чувство, че ще изпусна нещо много важно и ме гложди. За мен форумите са като алкохола за алкохолиците, честно! Пък нека после казват, че нямало такова нещо като пристрастеност към нета. Теми като тази ми помагат, защото виждам че има и други с подобна съдба (в реала никой не ме подкрепя, гледат ме като извънземно и затова вече крия проблемите си), но от друга страна ако попадна на някой форум или тема където се нищи политика или други теми, водещи до полемики и скандали често ми е ставало лошо. Та внимавам какво чета, в най-тежките си периоди получавах ПА дори само от нещо прочетено в Интернет. Да не говорим ако чуя линейки, полицейски коли да пищят или дори само да вися на опашка в някой магазин. Пазаруването беше като голгота. Апропо не мога да гледам и турски сапунки, защото истеричните им крясъци и скандали във филмите ме нервират. Grinning

Ох дано с идването на пролетта депресиите ни и ПР да останат в миналото! Миналата година помня, че като всичко разцъфна се подобрих значително. Късмет!
Виж целия пост
# 198
И аз и аз се надявам на пролеттаааа! А дано!  Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Здравейте момичета!

Първо да се включа в разговора.. стягането и болките в гърдите ги имам и аз и по едно време се бяха засилили и бяха станали постоянни, умирах от страх, че не ми е нарес сърцето, та отидох на кардиолог. Той се изненада като ме видя колко съм малка, обясних му всичко, той каза че е за него изглежда на чист стрес и претоварване на нервната система, но каза че ще ми направи ЕКГ и ехокардиография и ще огледа всичко много внимателно, та всичко се оказа съвсем в норми. Каза, че е много вероятно да ме е заболяло веднъж два пъти и после от това, че съм го мислила постоянно съм започнала и да го чувствам по-често. Та пустото му ПР го причинява това. Още ми се случва от време на време, но се успокоявам с това, че ми направиха много обстоен преглед и всичко беше наред, значи е от стреса. Списъка на моите симптоми е безкраен като цяло.

Аз днес не съм много в ред, доста ми е притеснено, без реална причина. Просто страх, сякаш предстои нещо лошо да се случи. Знаете как е. Може и от този ужасен студ дето е хванал да ми е още по-подтиснато знам ли.. следващите дни поне ги дават по-топлички. В неделя приятеля ми ще е тук за 1 ден.. пак е нещо надявам се това да ме разведри и да ме поизмъкне от депресиите и страха.

Вие как сте днес? Hug

Привет, Цвети! И аз съм така днес, направо изкукуригах даже...почнах да хипохондрясвам ахаха...аз преди цикъл винаги съм така  newsm78  Според мен е от времето и, когато най-после се пооправи и настроението ни ще се повдигне Simple Smile Сега си направих прекраснаа салата и ще си сипя розе  Heart Желая приказна вечер на всички и много спокойна нощ Simple Smile))
Виж целия пост
# 200
Добър вечер,мили момичета!Аз също го имам проблема с носа и синусите!Паля се като фитил!От нерви е,няма страшно Simple Smile Иначе днес на мен пък ми излезе топче от подвит косъм под мишницата и какъв рев бешеее...не е за разказване Sad
Виж целия пост
# 201
Добър вечер,мили момичета!Аз също го имам проблема с носа и синусите!Паля се като фитил!От нерви е,няма страшно Simple Smile Иначе днес на мен пък ми излезе топче от подвит косъм под мишницата и какъв рев бешеее...не е за разказване Sad

Oх милото Hug За какви абсурди се хващаме направо не е истина. Аз пък имам по чувствителен език и онзи ден ядох храна с доста подправки и той като реагира, излязоха някакви като пъпчици и започна да щипе.. и паника ли бе да го опишеш, мисле че ще се подуе и ще се задуша. А това ми се е случвало много пъти преди но не съм го вземала никога под внимание.. Хамава работа сме.
Виж целия пост
# 202
Така е,Цвети Simple Smile Сега се смея,ма в някои моменти сама не вярвам за какви глупости плача и се ядосвам  Rolling Eyes А,и да не забравя да питам Simple Smile Ако някоя от вас пие Невробекс да ми сподели по колко пие-по едно или две (от тия мъничките). Аз съм пила,но отдавна.На мен ми влияе много добре.  Hug
Виж целия пост
# 203
Неуробекса е б комплекс. Аз в момента пия Магнезий с б комплекс и там се пие 1 хапче на ден, но имам друг здравословен проблем (радикулит), който понякога се обостря и винаги пия неуробекс точно от тези мъничките червеничките заедно с другите лекарства за него. Аз пия 3 пъти по 3 хапчета. Според мен 3 пъти по 1 е достатъчен за други случаи.
Виж целия пост
# 204
Колко сте написали, а аз дремя 3 дни.
Ще правим 3 месеца на мама в събота и ме удря големият праг.
Виж целия пост
# 205
Treli_kardia,а колко време мога да го пия?Става ни една идея по-лечко във врата и изобщо.
Виж целия пост
# 206
А аз днес съм много депресирана. Плача  Cry Тъпо ми е, че това състояние контролира живота ми, кара ме да се отказвам от неща, които искам, но които вдигат адреналина ми и изострят симптомите. Писна ми да ми е тревожно, да съм постоянно пияна, да ми причернява, прималява..Явно дозата на АД вече ми е ниска, а до кога да я вдигаме. Вместо да намалявам  Cry
Джери, ти как си?
Виж целия пост
# 207
Ами аз за лечение съм го пила 3 месеца и не съм имала проблем с него. Ти сама ли реши да го пиеш или ти го изписаха? Аз съм доста досадна и винаги като нещо ме притеснява и не знам как да постъпя звъня на личния ми лекар за консултация. На него му имам много вяра.
Най-добре се консултирай с лекар или фармацевт за продължителност.
Виж целия пост
# 208
Права си.Ще звънна Simple Smile Благодаря ти от сърце Heart
Виж целия пост
# 209
Колко сте написали, а аз дремя 3 дни.
Ще правим 3 месеца на мама в събота и ме удря големият праг.

Кураж, тук сме Hug Как се чувстваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия