Паническо разстройство - 23

  • 78 922
  • 783
# 660
Цвети,ти ме поуспокой като,каза че мога да взема хексалгин ....тази моята личната и аналгин ми забрани да пия,изпих току що една таблетка и една пия в пет след обяд.Зъболекарката е на работа в понеделник и сега със страх изпих  една таблетка ,и сега се притеснявам и само си повтарям защо я изпи,трябваше да си те боли,ако стане нещо....изперках тотално....
Виж целия пост
# 661
Диди заради АД ли не ти дава? Ако е така аз не съм лекар и не съм наясно какво пиеш и как си взаимодейатват, тъй като аз не приемам никакви медикаменти!
Как си днес? Не мисля, че трябва да се тревожиш, от едно хапче не би трябвало да ти стане нещо серизоно, най-много някакви стомашни неразположения. Пък и в листовката на АД би трябвало да е отбелязано дали има проблем да се пият такива неща.
Виж целия пост
# 662
Добро утро момичета.Цвети как си добре ли се чувстваш вкъщи?Диди аналгин не е проблем да вземеш.
Виж целия пост
# 663
И аз взимам аналгин, когато ме боли глава..
Виж целия пост
# 664
Хомеопатията пречи ли нещо на АД
Виж целия пост
# 665
Здравейте,ами да заради АД не ми дава да взимам ,но мисля че от един аналгин нищо няма да ми стане.Днес не ми е добре никак,замъглено ми е едно такова,глава ме боли ужасно,ако един ден съм добре ,три не съм....нямах скоро замайване,сега и замайване имам,кръвното ми е добре ....вие как сте...прегръщам ви
Виж целия пост
# 666
Диди какво пиеш?И на мен ми е замаяно ,изтръпва ми крак,ръка.Кръвното ми е 100/80 луда работа незнам утре как ще ходя на работа.
Виж целия пост
# 667
Стимулотон и Клонарекс...нямах скоро паник атаки,но снощи и днес е ад...все едно някой ме е хванал за гушата,глава ме цепи,замаяност,замъглено виждане и само се моля да отмине,много ме е страх ...
Виж целия пост
# 668
От колко време пиеш стимулотон и в каква доза?
Виж целия пост
# 669
От около две седмици....първите четири дни по половинка,след това по една таблетка ....клонарекса ми го е предписал по две таблетки,но аз взимам сутрин половинка и вечер половинка....обадих му се онзи ден ,той ми каза да увелича стимулотона по още една половинка...тоест таблетка и половина и на седми съм при него..
Виж целия пост
# 670
Диди ще подейства нужен е месец да се натрупа в организма.Това странични ефекти от АД ли са или симптомите си ги имала и преди?Клонарекс не ти ли помага
Виж целия пост
# 671
Тези симптоми си ги имах ,даже с ужасно виене на свят,като пияна ходех,нощно време се будех,буквално тресейки се в кревата,изтръпваше ми ужасно ръката....и това се получаваше всеки ден в продължение на месец,докато отида на психиатър,които ми го препоръча личната...в бърза помощ си ме познават,в продължение на месец през вечер си бях там.Клонарекса ме успокоява,от днес увеличих дозата на стимулотона по още една половинка четири дни и след това по цяла,та общо по две таблетки на ден.Каква мъка беше ,докато започна да ги пия,държа хапчето и рева като магаре,дали ще ми навреди,дали ще стане нещо......аз по принцип съм си такава ,лелее какво ще стане ,дали ще стане..през последната година изживях страхотен стрес и напрежение и ето до къде стигнах.Имам напредък влизам в магазин ,не ми става толкова лошо....и така,извинявам се за дългия пост ,сигурно съм ви оттегчила....Прегръщам всички ви
Виж целия пост
# 672
Диди спокойно всички сме минали през това и те разбираме за това сме тук да си споделяме.Не ти ли намаляха симптомите от АД или е същото като преди.
Виж целия пост
# 673
Ами понамаляха малко,но аз нон стоп само го мисля ...умирам на страх като съм сама,все тревожни мисли в главата ми,и само кръвно меря изперках по пет пъти на ден меря .....трудно ми е много
Виж целия пост
# 674
Ще се оправиш имай търпение. Гледай да не мислиш негативни неща намери си занимания. Аз също се притеснявам да стоя сама.Защо го мериш постоянно това кръвно макар че и аз имам такива моменти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия