Паническо разстройство - 23

  • 78 921
  • 783
# 135
Благодаря! Точно ноотропил е от същото семейство. Знаех си, че не трябва да се доверявам на поредното велико чудо, сребърен куршум срещу всяка болежка. Grinning Ако нещо е описвано като твърде хубаво за да е истина, често наистина е така. В Google Scholar видях че всъщност има доста малко проучвания за тези вещества и основно върху животни и то преди поне 20 и повече години.
Виж целия пост
# 136
Привет момичета! Как сте?

Времето се пооправи. студено е, но поне пече, с него и настроението ми сякаш се приповдигна. Аз ходих по мъките с разни гинекологични проблеми около 2 месеца и днес най-после ми излязоха абсолютно чисти резултати, може би за това съм толкова хепи хихи  Mr. Green

Слънчев и спокоен ден желая lovekiss
Виж целия пост
# 137
Браво,Cvety_S  bouquet Това да се чува от всички нас!Уви,аз,обаче,още съм с тази пареща болка (болка ли е,изтръпване ли е  newsm78 ) в главата и това ужасно замайване.При мен слънце няма Sad Иначе забелязвам,че навън ми по Ок. Хубав следобяд,момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Тъкмо излизах да пускам една пратка по Еконт и направо се смръзнах  Laughing  Цвети, браво за хубавите резултати!  bouquet
Аз днес съм добре. Щях да ходя днес на гинеколог, но в крайна сметка реших да си ида в четвъртъка, когато имам час. Едва ли ще ми взема цитонамазка както беше планът след като зацапвам още. Продължава вече няколко дни. Не мога да го разбера... ще ми идва ли по-рано, хормоните ли ми се разбушуваха, какво се случва не знам. Хипохондията ме завладява въпреки, че всички ми казват, че не трябва да се тревожа. Но все пак се владея щом не съм започнала да ровя за информация по симптоми  LaughingНе мисля да си го причинявам, защото съм си патила от поставяне на диагнози.  Sick
Обаче вчера ми взеха билет за Щутгарт за 26 април и не искам нещо да спре заминаването ми. Надявам се всичко да е наред.  newsm78
Нямам иначе проблеми засега след увеличаване на ципралекс и намаляване на сутрешната доза клонарекс. Нямам световъртежи точно в момента. Нямам в момента и пристъпи на агорафобия или тревожност. В смисъл тревожността ми е в нормите и е свързана в момента единствено с предстоящия гинекологичен преглед и резултатите от него.
Спя като пън.  Всъщност съм малко ленива, но това сигурно е от клонарекса.
Виж целия пост
# 139
Някой смята ли че може да има синдром на отнемане от Деанксит? Казват, че нямало такъв, но и двата пъти когато го пиех продължително и го спирах се връщаха паник атаките с по-голяма сила. Смятам вече да спра да разчитам на каквито и да е хапчета или добавки, защото по себе си съдя, че още повече ми разстройват биохимията. Ще заложа на спортуване и здравословно хранене. Е разбира се ще си пазя Клонарекса за определени случаи. Но никакви АД и възхвалявани супер илачи повече. Приятен и слънчев ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Нормално е при отнемане да има някаква тревожност и подобни, но би трябвало да е за кратко. Аз като отнемах ципралекс и флуанксол имах тревожност след това, но успях да я преодолея за няколко дни. Може би всичко е до организъм.
Аз няколко пъти го споменавах, но когато се обадих на личният ми лекар за да го питам дали да продължавам защото след като съм ги спряла не се чувствам ок той каза да не мисля за този факт, че изобщо съм вземала някога някакви хапчета.
Силно се надявам като ми приключи лечението сега да нямам тревожност.
Аз започнах с намаляването на клонарекс сега, след 3 седмици трябва да съм ги спряла напълно.

А преди 12 години с деанксита не съм имала проблем при спирането.
Виж целия пост
# 141
Оф айде отново сърдечни болки. Бях си стабилизирана, ама ето проблемите ме разбутаха отново.

Може да има с дианксита някакво неразположение при отнемане.
Виж целия пост
# 142
Чувала съм доста положителни отзиви за Наречен.Един познат беше много зле и с няколко посещения там направо възкръсна.Най-подкодящо е посещението пролет и есен (естествено).Решила съм да ида и аз  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 143
Ами продължи с месеци... Явно си е до организъм, на мен дори миниатюрни дози от всякакви вещества ми действат, затова реших да спирам с всичко, дори с хранителните добавки.7

Момиче-кокиче, така е и аз знам че хора с такива проблеми като нашите е добре да посещават спа и балнеоложки курорти колкото е възможно по-често. Дори се препоръчва редовно посещение на спа или масажист най-малко един път месечно. Аз все се каня да отида на спа или на масаж, но все не се решавам. Всички казват, че им действат добре.

Иначе направо се възхищавам на тези от вас които могат да изтърпят SSRI за повече от няколко дни, шапка ви свалям наистина! Аз повече от два-три дни не мога да издържа никак. Организмът ми реагира така сякаш е чиста отрова - болки в главата (с моя страх от болести и лека хипохондрия това е ужасно!), замаяност, замъглено виждане, въобще напълно ненормално състояние. И просто решавам и ги спирам, не мога да премина през този период, казвам си че нещо което дества така не е полезно. Вече 5 пъти пробвах да започвам ту Сероксат, то Золофт, но не става и не става. Освен това май при мен нещата са свързани не със серотонина, а с допамина по-скоро, защото 5HTP и жълтия кантарион не ми действат изобщо. Деанксита с лекота го приемам, но ме плаши това че е забранен в куп страни и аритмията която предизвиква при някои хора. Сега се сещам че в началото като го започвах имах стряскане от силен шум, сърцебиене и непоносимост към светлина. Имам фобия от кръвоизливи, инфаркти и инсулти и затова като чета че антидепресантите увеличават шанса за получаването им ми се изправят косите.

Искам да попитам някой от вас имал ли е травми на главата от падане преди? Много четох и смятам че може това че си ударих главата на ледената пързалка да е отключило депресията. Преди това падане изобщо не знаех какво е това да не можеш да се радваш на живота и да си дересиран. Иначе за паник атаките мога да виня комбинацията антибиотик + сребърна вода, ако се натоварят бъбреците със сребро и същевременно унищожиш чревната си микрофлора не ще да е много полезно. Тревожност имах и преди това, но определено скачането в кръвното ми се отключи след тези неща. Няколко месеца си бях ежеминутно с много високо кръвно, а нормалното ми е ниско. Сега все по-рядко имам такива периоди, което според мен може да се дължи на подобряване на чревната микрофлора и донякъде детокс на част от среброто, поне аз така си го обяснявам.
Виж целия пост
# 144
Аз нямам никакви странични ефекти от ССРИ. Струваше ми се странно на фона на толкова много хора, които се оплакват от най-различни неприятни симптоми. На мен ми действа много добре.

А за СПА-то... супер еееее! Аз направо се размазвам от кеф. На мен ми беше забранено дълго време защото ми правиха операция на перианална фистула и не беше особено препоръчително при отворена рана отдолу, но когато зарастна и след това не съм имала повече проблеми с гной звънях на хирурга ми и той ми даде зелена светлина. Ей Бога ми, ако можех щях да кисна 10 часа в басейна, сауната и парната баня, но нямаше как и изкарах 4 върховни часа в които забравих за всичко. Толкова ме отпуска и плуването като цяло.
Нямам търпение да дойде лятото и да ходим и на плажче... и пикници и все такива хубави неща сред природата, които ме карат да се чувствам страхотно.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 145
А доволни от масажите конкретно има ли? Смятам да започна да посещавам масажист редовно в бъдеще и искам да знам дали си струва парите?
Виж целия пост
# 146
Ами продължи с месеци... Явно си е до организъм, на мен дори миниатюрни дози от всякакви вещества ми действат, затова реших да спирам с всичко, дори с хранителните добавки.7

Момиче-кокиче, така е и аз знам че хора с такива проблеми като нашите е добре да посещават спа и балнеоложки курорти колкото е възможно по-често. Дори се препоръчва редовно посещение на спа или масажист най-малко един път месечно. Аз все се каня да отида на спа или на масаж, но все не се решавам. Всички казват, че им действат добре.

Иначе направо се възхищавам на тези от вас които могат да изтърпят SSRI за повече от няколко дни, шапка ви свалям наистина! Аз повече от два-три дни не мога да издържа никак. Организмът ми реагира така сякаш е чиста отрова - болки в главата (с моя страх от болести и лека хипохондрия това е ужасно!), замаяност, замъглено виждане, въобще напълно ненормално състояние. И просто решавам и ги спирам, не мога да премина през този период, казвам си че нещо което дества така не е полезно. Вече 5 пъти пробвах да започвам ту Сероксат, то Золофт, но не става и не става. Освен това май при мен нещата са свързани не със серотонина, а с допамина по-скоро, защото 5HTP и жълтия кантарион не ми действат изобщо. Деанксита с лекота го приемам, но ме плаши това че е забранен в куп страни и аритмията която предизвиква при някои хора. Сега се сещам че в началото като го започвах имах стряскане от силен шум, сърцебиене и непоносимост към светлина. Имам фобия от кръвоизливи, инфаркти и инсулти и затова като чета че антидепресантите увеличават шанса за получаването им ми се изправят косите.

Искам да попитам някой от вас имал ли е травми на главата от падане преди? Много четох и смятам че може това че си ударих главата на ледената пързалка да е отключило депресията. Иначе за паник атаките мога да виня комбинацията антибиотик + сребърна вода, ако се натоварят бъбреците със сребро и същевременно унищожиш чревната си микрофлора не ще да е много полезно.

Понякога терапиите с лекарства са просто необходими Sad Иначе разходките на открито и срещите с приятели пък са незаменими в борбата с паникьосването  Peace Твоите симптоми ги имам и аз и ми казаха да си слагам ножица под възглавницата  #Crazy Може да звучи абсурдно,но се чувствам по-добре  Wink
Виж целия пост
# 147
Ами да, наистина понякога просто се налага. Аз не искам да пия лекарства. Когато посетих психиатър преди 3 седмици даже на нея й казах... паник атаките ми не са толкова силни за да не мога да ги боря с дълбоко дишане и самовнушение, но трябва да съм спокойна защото ми поставиха диагноза СРЧ. А за да съм спокойна и да мога да лекувам СРЧ не трябва да имам и такива паник атаки (те се отключиха заради срч и операцията ми преди това, всичко ми е навързано), а за да не ги получавам изобщо трябва да туширам стреса с лекарства. И така започнах отново. Нямах избор Simple Smile

Аз на масажисти не ходя. Правя масажи на моя мъж, толкова да обича. Мен да ме мачкат не давам  Laughingизключително ми е неприятно  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 148
Момичета - кокичета, хубав следобяд ви желая Simple Smile Аз отивам да творя, че ме чака колие за правене и после ще рисувам. Simple Smile  Crazy Hug
Виж целия пост
# 149
 bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия