Паническо разстройство - 23

  • 78 922
  • 783
# 150
Аз пък обичам да ме докосват по тялото и най-вече по косата, толкова обичах като ни пощеха в училище когато ни преглеждаха за въшки. Grinning Всъщност това, наред с храната и пазаруването са едно от малкото неща, които все още ми носят някакво удоволствие и наслада.

Момиче-кокиче, как помага тази ножица? Grinning Срещу уроки ли?
Иначе има сериозни проучвания как едно такова комоцио като моето (с целия си акъл не посетих лекар тогава) като нищо може да рестартира мозъка така че да причини промени във "фините настройки" Grinning Затова и го споменах, може да помогне на някого да открие причичината за своите проблеми и да си каже "аха!" Simple Smile

А сещите с приятели - да, помагат ми да не се паникьосвам, но не чувствам нищо на тях. Всъщност сега съм в чужбина и срещнах нови хора. Би трябвало да ми е приятно с тях, защото са добри хора но... от моя страна я няма химията. И съответно се усещам как се превръщам в отшелник. Просто чувствам вина, че срещите ми с тях не ми доставят никакво удоволствие, един вид емоционална фригидност. Grinning Научното име е анхедония мисля. И не е само с тази групичка от хора, пробвах с много други - същата работа, няма я онази химия и удоволствие от общуването с хора, които имах преди. Все се запознавам с нови и нови хора с цел да намеря онази химия, но нъцки. Сега всички ги чувствам като чужди, сякаш има стена между мен и тях.

Улавям се как вече не мога да се засмея и на някоя комедия както преди. Надявам се това да е нещо временно и като се възстановят нещата да мога един ден отново да изпитвам неща като еуфория и радост. Ако допреди АД можех да се радвам, но имах твърде много тревожност сега тревожността е започнала да намалява за щастие, но пък не мога и да се зарадвам и се чудя дали не са те виновни за това? Брат ми стана баща наскоро и като ми се похвали по телефона не изпитах нищо, това ме плаши...Не знам как да го опиша, все едно чувах новина за далечни хора които не ме интересуват, но пак не е точно защото преди се радвах на новината за бебенца дори и на непознати хора в пресата. Простете, че пиша толкова много но тук в чужбина няма с кой да споделя това без да ме помислят за пълно куку. Grinning

Treli_kardia, браво, изкуството е едно от най-приятните неща!
Виж целия пост
# 151
Foofighter_1,ножицата е против страх(от болести,кучета,насекоми,шумове...) А иначе и аз съм в чужбина и прекрасно те разбирам,за това,как се чувстваш Sad А не ме питай колко пари ми костват безмислените изследвания като ми "бръмне" тиквата ! #Crazy
Виж целия пост
# 152
Аз стигнах до извода че всичко е божа работа. Или на съдбата, на незнайни процеси в тялото ни... Може би стават и чудеса и както изведнъж ни е поразило това нещо ПР така може и да изчезне един ден. Вярвайте в чудеса!

И четете по-малко медицински сайтове със симптоми и болести и хелт гурута проповядващи как всичко е токсично и вредно и трябва да им купих добавките за да сме добре. Grinning
Виж целия пост
# 153
Аз стигнах до извода че всичко е божа работа. Или на съдбата, на незнайни процеси в тялото ни... Може би стават и чудеса и както изведнъж ни е поразило това нещо ПР така може и да изчезне един ден. Вярвайте в чудеса!

И четете по-малко медицински сайтове със симптоми и болести и хелт гурута проповядващи как всичко е токсично и вредно и трябва да им купих добавките за да сме добре. Grinning

Много правилно, подкрепям!

Гале не чети нищо за зачапването, аз така четох по този повод и само дето не умрях от паника и страх, такива неща изчетох, че бях 100% убедена, че имам хламидия и то че я имам от години и вече ме е увредила трайно и няма да имам деца. От него се започна ходенето ми по гинеколози много се бях наплашила, не се оказа нищо сериозно, направо даже си беше нищо Laughing

Аз тази вечер съм що годе добре, не ми се плаче,  родителите ми летят към България в момента и дето се вика мога най-после да си отдъхна. Mr. Green Аз по план трябваше да бъда с тях, но уви тъпия страх не ми го позволи.. Та както и да е, за сега съм зарязала онези грандиозни идеи да не си завърша нормално годината и да се прибера от сега вкъщи. Ще се опитам да се справя 5-6 месеца успях 2-2 и половина ли ще ми се опрат.. амаха Laughing

Вие как сте?  Hug
Виж целия пост
# 154
Аз имам един въпрос-какво се случва със зрението ми? Силна светлина и раета ме дразнят,както и бързо движещи се предмети Shocked Четох,че било от стреса и отминавало от нищото.На вас случвало ли ви се е такова нещо?
Иначе...ще ми се да вярвам,че някой ден всичко ще е както преди Sad Понякога се натъжавам даже.Но да ви успокоя,момичета-това е страданието на умния!Лишените от разум и чувства никога нямат подобен проблем Simple Smile Целувки от мен bouquet
Виж целия пост
# 155
О, и мен и то днес! Почнах да се притеснявам вече да не би да имам проблем с очите...понякога като се притесня и сякаш не виждам добре ....дано е от стреса и да мине Heart Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Az пък имам проблем с точките  Laughing И то конкретни точки. Нали знаете облепените с реклами автобуси, които имат лепенки и по стъклата. От вътрешната страна се виждат като точки, нали така?! Започва да ми се гади от тях. Затова винаги се качвам на автобус по който няма реклами по стъклата.
Още преди години бях пуснала подобна тема за тези точки в моя форум и се оказа, че не съм едиствената на която създават проблеми тези реклами.
С райета имам проблеми само като гладя нещо на райета. Тогава ме дразни някак.

Цвети, обещавам, че няма да чета  Laughing
Аз се бях филмирала че може да имам рак на дебелото черво преди колоноскопията ми и също някакви такива неща преди да ми оперират фистулата декември точно от четене в нета...  Laughing Blush
Виж целия пост
# 157
Става ми някак леко с вас ! Благодаря ви,че ви има bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 158
И на мдн много често не ми е ясно пред очите, гледам като през дим, като през пелена. Аз днес съм малко по- ок, но пак си я има тревожността, паренето, маалко по- слабо изразени. Нелии, твоетл парене мина ли?
Виж целия пост
# 159
И при мен е така със силна светлина, райета, много движение. Днес вървя и имам чувството, че залитам и замятам крак.И погледа ми един размазан,все имам чувството че очилата ми са замазани,а те са си блестящо чисти.
Виж целия пост
# 160
Online,същия случай Sad Ужасно е!Относно паренето...извърших грях и четох в нета,че паренето е невралгия.Оф...сега и на невролог да ходя.Няма спокойствие и това си е. Sad
Виж целия пост
# 161
Кокиче, къде, какво и как ти пари?
Виж целия пост
# 162
Кожата на главата,мила Веста Simple Smile Отдавам го и на първата ми сериозна паник атака от преди дни.Обаче е много неприятно.Започна с нечовешко схващане на врата...Уплаши ме определено Sad
Виж целия пост
# 163
Моето парене започва от раменете, през тила, към главата, и бузите и ушите ми пламтят..А момичета, от  тези които не се чувствате добре, по принцип на АД ли сте? Защото моето влошаване е на фона на терапия  Sad
Виж целия пост
# 164
Аз те разбирам (и температура съм вдигала).Аз пия Тритико.Спя добре,ноооо ...всички неразположения(парене,замаяност,болки) дължа на него.След седмица имам час за психиатър(тука мн наплив,та чак за след месец записват,брей  newsm78 )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия