Паническо разстройство - 23

  • 78 932
  • 783
# 600
Аз пия сутрин флуанксол и Ципралекс и много често вечер пия алкохол и нямам проблем чувствам се добре
от колко време ги пиеш
Виж целия пост
# 601
Аз пия ципралекс от три месеца и сега ще включвам и флуанксол кога настъпи подобрение при теб и с какви симптоми си
Виж целия пост
# 602
Здравейте!
Някой от вас може ли да преброи колко сте потребителите с ПР и Панични атаки в темата. Отговорете в темата. Ако сте си направили адекватни изследвания и не ви е открито нищо, което да предизвиква високото кръвно и симптомите на ПР и Пан. атаки, нещата се свеждат до елементарна физиотерапия, която лично вие може да си я направите и ще забравите завинаги за ПР и Пан.атаки. Това не е заболяване, а състояние, и затова лекарствата не ви действат, а Ви дрогират и вие си мислите че Ви помагат и ще се оправите. Как тогава си обяснявате лечение с АД в продължение на години, 1,2,3,5 че и 10 години, без излекуване. Това е безумие сътворено и със съдействие на лекуващите Ви лекари. Аз бих го нарекъл безумие в ужаса в който живеете всеки ден, познат ми до последната буква на обясненията Ви.
И аз бях захвърлен в тази група, но не се предадох и разбрах причините и се справих сам, като загърбих глупостите на всички светила, доценти и професори, наши и чужди. Спасение има и то е във вас, не ви заблуждавам, вярно е, само трябва да вникнете добре в това което ще Ви кажа и да откриете истината, която ще Ви измъкне от това блато на фармацефтичната заблуда.  Не искам да пиша повече, че пак ще ме обвинят в писателски опити. А може би и във филосовски опити. Както и да е , иронията и шегите настрана, можете да се оправите до една, успокойте се , ще си върнете нормалния начин на живот и ще бъдете отново щастливи. Това нещастие в което живеете днес, ще ви остане един спомен, над който един ден ще се смеете с глас. Още веднъж Ви напомням да не ми пишете на личния, а само в темата. Каквото и да ми кажете за симптомите си ми е познато, достатъччно е в темата да изявите желание, че искате да си върнете нормалния начин на живот. Не се шегувам, с тези неща шега не бива.

И аз бих искала да зная и също вярвам, че това се променя с йога или друг вид духовни практики. Каква е тази физиотерапия ?
Виж целия пост
# 603
Хайде де , обяснете каква е тази физиотерапия.. Естествено, че всяка една от нас иска да се оправи, да не мислите, че на някой му е приятно да пие АД и да се "дрогира"..
Виж целия пост
# 604
Благодаря ви момичета за подкрепата...ще се опитам малко да поспя,лека нощ и отново благодаря за съветите и подкрепата Simple Smile
Виж целия пост
# 605
Момичета,да ви питам мога ли да взимам и ксанакс 0.5 сутрин и 0.5 вечер заедно с АД? Доколкото помня психиатъра ми каза,че може.Обаче от днес е извън страната за няколко дни и не мога да му се обадя.Просто не мога да заспя вечер и се чувствам страшно уморена...помогнете ми със съвет  Hug
Миличка ксанакс може да пиеш с всеки АД. Аз лично съм пила почти всички видове АД и винаги с ксанакс. Simple Smile Така, че спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Добро утро, момичета! Как сте?
Диди, как си? Поспа ли?

Аз не знам как съм... кофти ми е, боли ме гърлото. Ако се влоша през следващите два дни ще трябва да ходя при майката на един приятел защото моя личен лекар няма да е на работа другата седмица. По принцип много не обичам да ходя при други лекари, но няма как ако не успея да го пресека. Мъжа ми не успя, днес е с температура и кашлица и сега ще ходи при неговата докторка.

Вчера бях на приливи и отливи... не знам защо, но времето винаги ми е влияело кофтак ако е такова мрачно и гадно.  Crossing Arms

Колкото до горния пост... всички искаме да сме здрави, никой не иска да се дрогира. Ако имате да казвате нещо го казвайте направо, без шикалкавене и теглене на думите с ченгел. Тук всеки споделя как се справя или се е справял в даден момент с тази ситуация. Направо. Аз имах това и това - преборих го така и така. Точка. Ако не желаете да споделяте просто не споделяйте, но да ни разправяте как сме експерименти на лекарите си и има някаква велика конспирация между лекарите и фармацевтичните компании... Моля ви... по сериозно.

Аз лично не познавам лекар, който с удоволствие да изписва лекарства. Моите лекари още с отиването ми казват, че лекарствата са само малка частица, която да успокои паник атаките, другото е лична работа и терапия. На всички ни тук е ясно. Нищо лично към вас...
Аз с борба с това състояние успях да се задържа 10 години в ремисия, без нито една паник атака. С физиотерапия, с не знам си каква терапия никой не е застрахован, че след 10-20-30 години няма да го тресне пак. Животът ни е изпълнен със стрес, който избива в някаква посока. Това е.



Хубав петъчен ден от мен, момичета! Пожелавам ви спокойствие.  bouquet
Виж целия пост
# 607
Добро утро.Поспах малко,леко главоболие само и дращене в гърлото засега....отивам да дам кръв за пкк ...до после момичета.Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 608
Марито пия ги от малко повече от 1година,преди това получавах често Па с тревожност и паника но откакто почнах флуанксола особено съм добре почти вече не получавам ПА
Виж целия пост
# 609
За АД и успокоителни и алкохола отношението е колко пиеш. Такива, като мен, дето могат да обърнат 5 водки им е било много зле. Такива махмурлуци съм имала.
Но и лекар и аптекар ми е казвали дори и с ривотрил и АД една чаша вино може.

И аз вчера бях много зле, гадене, гадене, виене на свят.

А, такива постове през 2-3 теми се появяват. Една потребителка даже ни заяви, че сме в такова състояние, защото в нас се е вселил сатаната hahaha
Виж целия пост
# 610
На мен ми е чудно каква им е работата на някакви хора дето нямат отношение да четат и пишат в темата. Все едно аз да се набутам в тема за деца при все, че нямам все още и да давам акъли на хората как да си ги гледат. 

В една група във ФБ за ПР имаше една дама, която ей така пишеше, че не трябва да се ходи на лекар и не трябва да се пият лекарства. Да им се направи бойкот... пак някакви конспирации, някакви глупости... Разсмиват като цяло  Laughing

Сатаната викаш  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Много ме разсмя  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 611
Сатаната Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ние си живеем с него дружки сме. Laughing

Здравейте и от мен.. аз от 2 дни съм доста зле, почти постоянно ми се гади и ми се вие свят, задух също имам доста често, вчера 2 ПА почти една след друга ooooh! В неделя живот и здраве се прибирам, дано не изтрещя до тогава съвсем ooooh!
Виж целия пост
# 612
Марито пия ги от малко повече от 1година,преди това получавах често Па с тревожност и паника но откакто почнах флуанксола особено съм добре почти вече не получавам ПА
Пиеш ли кафе и пушиш ли?Извинявай ако ти досаждам пия същите лекарства и събирам мнение.
Виж целия пост
# 613
Марито не ми досаждаш пия по 1-2 кафета, а не пуша
Виж целия пост
# 614
Хей как сте днес, къде се изпокрихте?  Laughing Надявам се, че сте добре и хич не ви е до форума. Аз от сутринта бях леко тревожна, но сега ме поотпусна. Бивам. Но този световъртеж и неяснота пред погледа ме тормози. Ама поне не съм сдухана за сега . Прегръдки  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия