Паническо разстройство - 23

  • 78 929
  • 783
# 615
Хей как сте днес, къде се изпокрихте?  Laughing Надявам се, че сте добре и хич не ви е до форума. Аз от сутринта бях леко тревожна, но сега ме поотпусна. Бивам. Но този световъртеж и неяснота пред погледа ме тормози. Ама поне не съм сдухана за сега . Прегръдки  Hug
Веста,мила моя приятелко  Hug Какво да ти кажа...Тези неща ги има и при мен Sad С новия АД аз вече не съм тревожна,спокойно ми е,нооо...болката и паренето в главата отляво си ги имам още Sad Мен това ме притеснява и то много.С радост бих приела факта да е на нервна почва.Схванат ми е и врата обаче,така че незнам  Praynig
Виж целия пост
# 616
Момичета в паника съм пих флуанксол сутринта и сега все си мисля че нещо ще ми стане хем съставката му е същата като на деанксит и съм го пила много време еййй психиката е голямо нещо изтръпна ми всичко сърцето ме стегна глава ме блъсна луда работа иде ми да хвърля всички хапчета
Виж целия пост
# 617
Нищо  няма да ти стане от флуанксола. Успокой се. Няма причина да се паникьосваш от него.

Виж целия пост
# 618
По принцип Флунаксола е добро хапче, добре се приема, повишава настроението стига...нищо няма да ти стане. Ако щеше да стане от сутринта до сега щеше да е станало, хайде усмихни се...
Виж целия пост
# 619
И аз да се включа Simple Smile Сутрините винаги са ми кисели, изнервени и с напрежение. Знам, че като се поразсъння всичко минава:) Сега следобед бях гладна и като тръгнах да се храня, така ме удари ПР.
Започна да ми се гади, сърцебиене, главата ме схвана, замая ми се всичко, като тръгнах да ходя щях да падна. Взех ксанакс да видим дали ще ме подобри. Хвърлих супа и всичко.Кръвното е екстра, защо така само ми прималлява и ми става лошо:(( Стискам палци да ми поразмине, че пак се уплаших:)Прегръщам ви  Hug
Виж целия пост
# 620
Нели,дано мине и на мен ми е така ,едно тревожно,парене в лявата ръка и все едно някой ме е хванал за гушата.Чистих,прозорци мих ,гледам да се занимавам с нещо и да не го мисля,но не се получава....искам да ви попитам опасно ли е,че пуша цигари (някъде към 7 на ден).Кафе не пия,само три в едно...вече не знам какво мога да ям ,да пия....и това ме изнервя още повече.
Виж целия пост
# 621
Нели,дано мине и на мен ми е така ,едно тревожно,парене в лявата ръка и все едно някой ме е хванал за гушата.Чистих,прозорци мих ,гледам да се занимавам с нещо и да не го мисля,но не се получава....искам да ви попитам опасно ли е,че пуша цигари (някъде към 7 на ден).Кафе не пия,само три в едно...вече не знам какво мога да ям ,да пия....и това ме изнервя още повече.
Защо да ти стане нещо от цигарите??? Аз пуша...Само когато не съм пушила повече време ми се замайва главата, ама чак да е опасно...
Виж целия пост
# 622
Ами личната ми обяснява вчера как не трябвало да пуша,да пия кафе,в крайни случай да пия аналгин,стриктна диета,преслуша ми гърдите,кръвно ми мери,днес пусках урина,дадох кръв ,в понеделник ще са готови резултатите.Аз каква съм шаш и паника сега само ги мисля и главата ме цепи цял ден,едно замайване.Онзи ден ходих и на кардиолог в трета градска в София,и ехокардиография ми направи.Каза че всичко нормално,трети път ходя на кардиолог,въпреки че ходя при психиатър и имам назначено лечение и пия лекарства съм си навила,че съм болна от сърце,че ще получа инфаркт и това е....не мога да приема това паническо разстройство,къде ли не обиколих,колко доктори и не и не.....да не говоря за кръвно ,по пет пъти на ден се мери,и се въртя в някакъв кръг и не знам ....сигурно ще си помислите тая какви ги говори...едно ми тежко такова ,мъчно,нервно,напрегнато и всеки ден си мисля,ако нещо стане с мен кои ще се грижи за дечицата ми,полудявам ли ....извинявам се ,ако съм ви оттегчила с мрънкането си.Прегръщам ви
Виж целия пост
# 623
Ами личната ми обяснява вчера как не трябвало да пуша,да пия кафе,в крайни случай да пия аналгин,стриктна диета,преслуша ми гърдите,кръвно ми мери,днес пусках урина,дадох кръв ,в понеделник ще са готови резултатите.Аз каква съм шаш и паника сега само ги мисля и главата ме цепи цял ден,едно замайване.Онзи ден ходих и на кардиолог в трета градска в София,и ехокардиография ми направи.Каза че всичко нормално,трети път ходя на кардиолог,въпреки че ходя при психиатър и имам назначено лечение и пия лекарства съм си навила,че съм болна от сърце,че ще получа инфаркт и това е....не мога да приема това паническо разстройство,къде ли не обиколих,колко доктори и не и не.....да не говоря за кръвно ,по пет пъти на ден се мери,и се въртя в някакъв кръг и не знам ....сигурно ще си помислите тая какви ги говори...едно ми тежко такова ,мъчно,нервно,напрегнато и всеки ден си мисля,ако нещо стане с мен кои ще се грижи за дечицата ми,полудявам ли ....извинявам се ,ако съм ви оттегчила с мрънкането си.Прегръщам ви
Не полудяваш!И нищо няма да ти се случи  Hug Всичко е от тъпата паника.И всички тук сме на това "дередже" ...Не се отчайвай.ТИ ще си гледаш децата!
Виж целия пост
# 624
Да ви питам,момичета...възможно ли е от притеснение да вдигна t° ? 37'1 да кажем?
Виж целия пост
# 625
Да ви питам,момичета...възможно ли е от притеснение да вдигна t° ? 37'1 да кажем?
да
Виж целия пост
# 626
Нели, мила аз съм също като теб.. Сутрин като се събудя първите 30мин - 1 час са супер критични, чувствам се ужасно.. После поотминава и след обед - ранната вечер пак се започва. И на мен ми се е случвало доакто се храня същите неща,много е неприятно. Sad

От цигарите няма какво да се случи, единственото е, че може би не влияят добре на нервите и не е сигурно дали не ни правят по тревожни. Но това е, н еможем да говорим за опасно.

Температура е съвсем нормално да се вдигне от стрес да. Hug

Аз си пътувам утре към Варна.. просто нямам търпение да стигна там.  Confused
Виж целия пост
# 627
За температурата да възможно е, и аз съм поддържала такава от ПР.
Диди, не, не получаваш. Тези мисли не са само в твоята глава. Те са при всички нас. Един от най- големите ми страхове е да не полудея. Още при първия ми преглед при психиатър преди 10 год.д- ра ми каза, че от това не се полудява, иначе незнам колко психиатрии трябва да има. И след този дълъг "стаж" на моменти пак си мисля, че ще откача. Като видя човек с психични отклонения винаги чукам на дърво.
А за сърцето, пак в моето начало, понеже започнах да имам прескачане на сърцето бях УБЕДЕНА, че съм болна от това, тъй като и майка ми беше болна от това и си отиде на 42 год. Според мен по наследство и аз съм болна. Обиколих всички кардиолози в града. Накрая ми закачиха холтер, проследиха го 24 часа и пак всичко е ок. И пак не вярвах, исках да отивам в друг град, но малко, по малко свикнах, че всичко е от ПР. Сори за дългия пост, но исках да ти кажа, че всички сме минали и минаваме по този път - за съжаление  Sad
Виж целия пост
# 628
Благодаря ви,момичета  bouquet
Виж целия пост
# 629
Мога ли да взема половин лексотан при положение че сутринта съм пила ципралекс. флуанксол. аугментин и парацетамол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия