Истанбул [тема 39]

  • 106 838
  • 741
# 630
Нов атентат...
Този път на летище Ататюрк!
http://www.flagman.bg/article/104615
Ех, колко ми е мъчно, че това се случва в любимия ми Истанбул.  Cry Само преди месец пътувах дотам със самолет.
Виж целия пост
# 631
https://www.facebook.com/nastasia.filipovna.7/posts/1069554266455512
Виж целия пост
# 632
Много жалко за хората, отиват си заради нечия политика и чужди решения...  Confused

Някой ходил ли е наскоро, има ли туристи, изобщо как е сега сравнено с преди? Странно е, че офертите поевтиняха, но не особено.
Виж целия пост
# 633
Много жалко за хората, отиват си заради нечия политика и чужди решения...  Confused

Някой ходил ли е наскоро, има ли туристи, изобщо как е сега сравнено с преди? Странно е, че офертите поевтиняха, но не особено.
Един приятел ходи в края на май и каза, че все едно не е същият град. Било празно по центъра, имало и затворили магазини и заведения... Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 634
Ох, много ми се ходи в Истанбул и не знам.
Виж целия пост
# 635
t1n43t0, мерси. Не мисля обаче, че е само от атентатите. Българите се наситиха, руснаците поспряха заради политиката, и то не останаха много-много варианти, още повече че бума беше предизвикан от сериали, а не от интерес към историята и уникалното местоположение.

Пине, и на мен ми се ходи, бих отишла ако смъкнат достатъчно цената, че да ме стимулират, че трябва и паспорт да вадя, че ми изтече.
Виж целия пост
# 636


Така беше през май. Часът е 20.
Виж целия пост
# 637
Хубаво,но нищо не се вижда Rolling Eyes
Виж целия пост
# 638
Хубаво,но нищо не се вижда Rolling Eyes

Вижда се. Няма почти никакви хора. Sad
Виж целия пост
# 639
Хубаво,но нищо не се вижда Rolling Eyes
http://www.vbox7.com/play:295f01f969
Виж целия пост
# 640
Николче, не мога да се съглася с теб за сериалите. Те сигурно са предизвикали бум, но и преди това си имаше доволно туристи. Аз съм била много преди това и никак не беше пусто. Тълпите японски, испански и прочие туристи сериалите им никога не са гледали, а си ходеха. А и българите не мисля, че са се наситили, но определено се страхуват от атентати. Някога, 2006 - 2007 бяха спрели всички групи заради птичи грип, то беше съвсем кьор фишек и се бяха запряли, какво остава сега. Българите не са авантюристично настроени. Виж руснаците нямаше да се уплашат, ако не беше политиката. Но и това ще мине.
Виж целия пост
# 641
t1n43t0, мерси. Не мисля обаче, че е само от атентатите. Българите се наситиха, руснаците поспряха заради политиката, и то не останаха много-много варианти, още повече че бума беше предизвикан от сериали, а не от интерес към историята и уникалното местоположение.

Пине, и на мен ми се ходи, бих отишла ако смъкнат достатъчно цената, че да ме стимулират, че трябва и паспорт да вадя, че ми изтече.

Едва ли някой би могъл да се насити на този уникален град?! Аз сериали не гледам и не съм повлияна от тях, за да го посещавам многократно. Древният Византион, Константинопол, Цариград, съвременният красив мегаполис с преплетени култури и хора от цял свят - всичко това е Истанбул!
Виж целия пост
# 642
Като написах горния пост и се замислих, говорили сме си с близки, че си има и моди в туризма. Ето сега, очевидно Дубай е много модерен, не само за българските туристи. Така преди години имаше пик Барселона. И Истанбул имаше този пик, особено близкоизточните туристи много го бяха налазили, което преди не беше така. Нямаше и да бъде спрян, ако не бяха започнали атентати безкрай. Ще мине време и пак ще тръгнат туристите натам. Също Япония е имала огромен отлив след аварията във Фукушима. Две- три години по- късно туризма се възстановява напълно. Всъщност май повече от преди, страната никога не е била популярна дестинация, а в момента има голям интерес към нея.
Виж целия пост
# 643
Едва ли някой би могъл да се насити на този уникален град?! Аз сериали не гледам и не съм повлияна от тях, за да го посещавам многократно. Древният Византион, Константинопол, Цариград, съвременният красив мегаполис с преплетени култури и хора от цял свят - всичко това е Истанбул!
Ето такива са и моите чувства към Истанбул!  Hug
Виж целия пост
# 644
Едва ли някой би могъл да се насити на този уникален град?! Аз сериали не гледам и не съм повлияна от тях, за да го посещавам многократно. Древният Византион, Константинопол, Цариград, съвременният красив мегаполис с преплетени култури и хора от цял свят - всичко това е Истанбул!
Ето такива са и моите чувства към Истанбул!  Hug


+1 bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия