Мурат Боз вече не е самотен, както и Чачи

дааа, аз го намерих, ама почти нищо не се виждаше

че то и сега не се вижда, дори има още едни букви
статийката ми може да е от архива, но е важна
спри да превеждаш бе
Мурат Боз вече не е самотен, както и Чачи


спри да превеждаш бе

какво правят заедно Мурат Боз и Ча и стек-хаус и Меджезир ?

това е от Сеул

... Жените, които се интересували от социология имали по-особена аура...

Мурат Боз вече не е самотен, както и Чачи


спри да превеждаш бе 
това е от Сеул




Без космоляци - не





Без космоляци - не 

няма да пусне нова снимка, ами стара и то от филма








Без космоляци - не 

няма да пусне нова снимка, ами стара и то от филма








Без космоляци - не 

няма да пусне нова снимка, ами стара и то от филма







на мен ми е идиален така
голЕм рахат


другата седмица ще снимат рекламата
това стига ли ти 
Препоръчани теми