ПРИЯТНА И СПОДЕЛЕНА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА


И да озвучим фотките
Много ми е тъжна тази песен О, абла диър
събираш инфо


Много ми е тъжна тази песен
събираш инфо
Темата на втора страница..............
Я да кажем добра и спокойна нощ на всички...............
Много ми липсвате яяяяяя...............
особено Чачко................
Другата седмица реклама...........
Джадъ........само да ме изментиш...............
-верно бе-абла диър

На тоз завой ..............
както вика сватето........
така се смях.............


баш навреме
и мноУ го бива 

и ти ни липсваш

Тя знае

писмото е написано от Керем.. Той използва такива завъртулки при опашките на малките букви и при изписването на главните..
Сега не ми се търсят снимки на фенове с поздрави, писани от Керем..

а хареса ли ти филма с Керем? Аз го преведох, Бамби
му слага субки, но наистина във вибокса пише, че клипа е личен и не ми отваря



Мимче,
изпиюкаха ли ви телефоните, току--що Чачко пусна туит, в който пожелава успех първо на брат си и после на останалите в утрешните кандидат-студентски изпити в Турция..



изпиюка и вече го снесОх

ама не всички кандидатстват в неговата часова зона

много ми хареса филма
И на Керем много му отива такава дължина на косата
Не успях да го позная веднага
Само като си помисля колко труд е заключен

не може да се засечем с тебе 

баш навреме
и мноУ го бива 
Ще стискаме палци на грозното пате
Ама какъв брат си има


миличка,не съм чула звънкането на телефона-ма дет е писала Ивка-тоз генч да вземе да пиша в нормално време и да се съобрази с часовата разлика бе

-пак съм отървала-сефте 




пуска стари снимки, после по нощите пожелава успех
Значи Аталайчик ще става студент
бравУС на него. Дано успее да учи това, което иска. И да го доучи, а не като батЮ си



пуска стари снимки, после по нощите пожелава успех
Значи Аталайчик ще става студент
бравУС на него. Дано успее да учи това, което иска. И да го доучи, а не като батЮ си

на батЮ му стига да е красив
дреме му на някой дали е инжИнер


Прощавайте, не е нарочно!

и може да съм обидила някой , простете ...


, Лили ..
, за кой филм иде реч , нещо не съм в час .. 
, ако си права за рекламата ..
, че много чакахме , яяяя..




Препоръчани теми