В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 165


ПРИЯТНА  И СПОДЕЛЕНА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes
Искре  Hug
И да озвучим фотките  Mr. Green



 newsm45 newsm45 newsm45 Много ми е тъжна тази песен



О, абла диър  Hug събираш инфо  Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Вивчооо Hug Hug Hug -верно бе-абла диър hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 167
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 Темата на втора страница.............. ooooh!  Я да кажем добра и спокойна нощ на всички............... Hug Hug Hug Hug Hug   Много ми липсвате яяяяяя............... Hug особено Чачко................ Blush  Другата седмица реклама........... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Джадъ........само да ме изментиш............... Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy   
Виж целия пост
# 168
Вивчооо Hug Hug Hug -верно бе-абла диър hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha На тоз завой .............. Heart Eyes както вика сватето........ Heart Eyes така се смях............. Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 169
Момичета,часът е 00.12 а аз преливам от емоции  smile3503 Weary smile3518
Някои от вас знаят че,за N-ти път гледам ПО...

Иве,Ани,Вени и цялото ято участвало в превода на сериала,дълбок поклон за труда ви и огромното удоволствие което ни доставихте с вашият превод - благодаря ви  newsm51 love001 smile3501
  
                  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 170
 hahaha hahaha hahaha hahaha баш навреме  Joy  и мноУ го бива  Joy

Цитат
  Çağatay Ulusoy @cagatayulusoyy  2 min

Başta kardeşim olmak üzere Ygs ye girecek tüm öğrenci arkadaşlara başarılar Allah zihin açıklığı versin
Виж целия пост
# 171
Привет и от мен Hug Hug Hug

Бойче, Heart Eyes и ти ни липсваш Hug Hug

Ама вие слушайте кво ви казва дЖадъ..  Crossing Arms Crossing Arms Тя знае Peace Peace Peace

ЛуHug Heart Eyes писмото е написано от Керем.. Той използва такива завъртулки при опашките на малките букви и при изписването на главните.. Peace Peace Сега не ми се търсят  снимки на фенове с поздрави, писани от Керем.. Crossing Arms Crossing Arms

Вивче, Hug Heart Eyes а хареса  ли ти филма с Керем? Аз го преведох, Бамби  Hug Heart Eyes му слага субки, но наистина във вибокса пише, че клипа е личен и не ми отваря Thinking Thinking Thinking
Мисля, че ти беше питала дали тогава косата на Керем е била дълга.. Не, той беше с перука по време на снимките. Дори в репортаж беше казал, че веднъж на сета има дали няколко часа почивка и той отишъл вкъщи и заспал направо с перуката.. hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

Ама вярно, имало тема за любими двойки, аз съм си казала, че няма да ги чета и не го правя. А какво стана с темата за красивите актьори? newsm78 newsm78

ДжадъHug Heart Eyes Мимче, Hug Heart Eyes изпиюкаха ли ви телефоните, току--що Чачко пусна туит, в който пожелава успех първо на брат си и после на останалите в утрешните кандидат-студентски изпити  в Турция.. Peace Peace

А  в туитър плачат, че тази вечер в Дъщерите на Гюнеш АлСел не са се кексували..Ах, ах, да им имам проблемите ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Уау, косичката Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 172
миличкааа  Heart Eyes Heart Eyes изпиюка и вече го снесОх  hahaha hahaha
бива го в пожеланията беееее hahaha hahaha hahaha  ама не всички кандидатстват в неговата часова зона  Joy 
Виж целия пост
# 173
Добро утро, ято  Hug Hug Hug

Аз явно се подготвям за лятното часово време с това ранно ставане  hahaha hahaha hahaha

Лили  Hug Heart Eyes много ми хареса филма  Peace И на Керем много му отива такава дължина на косата  Peace Не успях да го позная веднага  Laughing Laughing
А клиповете пише, че са лични, защото са блокирани от Админите заради сигнал за нарушено авторско право  #Cussing out Само като си помисля колко труд е заключен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Бойче  Hug Heart Eyes не може да се засечем с тебе  ooooh!

И да ви раздвижа сабах-сабах  Party Party Party




hahaha hahaha hahaha hahaha баш навреме  Joy  и мноУ го бива  Joy

Цитат
   Çağatay Ulusoy @cagatayulusoyy  2 min

Başta kardeşim olmak üzere Ygs ye girecek tüm öğrenci arkadaşlara başarılar Allah zihin açıklığı versin
Ейвала  Peace Ще стискаме палци на грозното пате  Peace Ама какъв брат си има  Heart Eyes
Виж целия пост
# 174
Добро утроооо Hug Hug Hug
Абла дъир Laughing-ма как убу звучи,а Joy Joy Joy
Лили Hug Hug Hug миличка,не съм чула звънкането на телефона-ма дет е писала Ивка-тоз генч да вземе да пиша в нормално време и да се съобрази с часовата разлика бе Joy Joy Joy
Че какъв ден е днес Thinking-пак съм отървала-сефте Simple Smile
И понеже днес е ден за прошка и аз да ви поискам такава.Възможно е да съм обидила някого през годината-и аз съм човек де  Wink
Целувам ви Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 175
Добро дъждовно утро  Hug Hug Hug Hug Hug
и аз, ако съм обидила някого, моля да ми прости  Hug Hug Hug Hug Hug
баси Чачито  Joy Joy пуска стари снимки, после по нощите пожелава успех  Joy Joy Joy Joy Значи Аталайчик ще става студент  Party Party Party бравУС на него. Дано успее да учи това,  което иска. И да го доучи, а не като батЮ си  hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 176
Добро дъждовно утро  Hug Hug Hug Hug Hug
и аз, ако съм обидила някого, моля да ми прости  Hug Hug Hug Hug Hug
баси Чачито  Joy Joy пуска стари снимки, после по нощите пожелава успех  Joy Joy Joy Joy Значи Аталайчик ще става студент  Party Party Party бравУС на него. Дано успее да учи това,  което иска. И да го доучи, а не като батЮ си  hahaha hahaha hahaha




Crazy Crazy Crazy Crazy  на батЮ му стига да е красив  Crazy Crazy Crazy  дреме му на някой дали е инжИнер  hahaha hahaha hahaha

Добро утрооооо  Party Party Party Party

аз със сигурност съм обидила някого  Blush Blush  Прощавайте, не е нарочно!  Blush Blush Joy
Виж целия пост
# 177
Добро утро ..  wavey wavey wavey

Аз понякога не съм в час ... newsm78 и може да съм обидила някой , простете ... Praynig Praynig Praynig

Тела не съм го чула , ама саба саба го видях пожеланието , не че съм разбрала нещо .. Laughing

Тук ми го разяснихте , благодаря за което  love001

Виве.. Hug Heart Eyes  , Лили .. Hug Heart Eyes  , за кой филм иде реч , нещо не съм в час .. newsm78

Иве .. Hug Heart Eyes , ако си права за рекламата .. newsm19 newsm19 newsm19 , че много чакахме , яяяя.. newsm77 newsm77 newsm77


И при мен много дъжд , хайде малко слънце ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







Подкупче за дЖадъ са рекламата ... Laughing Laughing Laughing




Виж целия пост
# 178


ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН БЕЛОКРИЛИ ПТИЦИ  Heart Eyes
Простете ми ако със нещо съм ви обидила Praynig Cry
Макар и дъждовен денят ви да е прекрасен  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 179
Здравейте  Hug Hug Hug


Простете ми! Простих!   Praynig Hug Heart Eyes









https://youtu.be/5JCupGL0WoE

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия