, и на мен ЯМира не са ми любима двойка
Дано следващата двойка,която ще заформи Чачо в сериал, да ми е на сърце поне 
само с Чачо в сърцето ще си останеш




ВЕрвам ти!
Без емоции


ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш
в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента
) ще видиш. 
чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала
ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш
в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента
) ще видиш. 
чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала
дур бе 

ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш
в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента
) ще видиш. 
чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала
дур бе 

ади, да идва рекламата
смао че тя сигурно не знае, че ще снима реклама
ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш
в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента
) ще видиш. 
чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала
дур бе 

ади, да идва рекламата
смао че тя сигурно не знае, че ще снима реклама

да, питаха една нейна фенка и оная - не знама какво е Колинс, ама тя ще снима в .... някакъв филм

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха

фенски мераци , кво да ги правиш

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха


аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час
но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя
и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго
и да донесе още мед
според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха


аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час
но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя
и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго
и да донесе още мед

и прилича на другата бонбонка и то много.
Дано задобрее тя и да я метнат на Чачи.


според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха


аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час
но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя
и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго
и да донесе още мед

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха


аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час
но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя
и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго
и да донесе още мед

Значи за Мерт и Ча е било днешно... супер!

"Със смъкнати джинсиии и бели маратооонки..." нали имаше такава песен...

според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха


аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час
но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя
и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго
и да донесе още мед


и прилича на другата бонбонка и то много.
Дано задобрее тя и да я метнат на Чачи.



Препоръчани теми