В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 285
Ареса се, а в Т одобриха бонбончето, точно като нас  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 286
Лу Hug, и на мен ЯМира не са ми любима двойка Peace Дано следващата двойка,която ще заформи Чачо в сериал, да ми е на сърце поне Joy

не ми се вярва да стане така  Joy Joy Joy Joy само с Чачо в сърцето ще си останеш  Joy Joy Joy Joy


Еее, една джъдЪ стига сега, недей и ти да си фена hahaha hahaha hahaha hahaha
ами аз не вярвам да ми хареса следващата двойка на Чачо, както и сериала му. Няма да тръгна с никакви очаквания .. ще го гледам без емоции  Joy Joy Joy
аз с джадъ нИ мога да се меря бе  Joy Joy Joy




 Joy Joy Joy Joy Joy ВЕрвам ти!  Hug Heart Eyes Без емоции  hahaha hahaha hahaha hahaha


Ареса се, а в Т одобриха бонбончето, точно като нас  Joy Joy Joy



Много различна на всеки кадър... Бонбонка2... Лолипоп?  Как я кръстиха из мрежите?  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 287
Лу, вЕрваш, не вЕрваш, така ще е  Joy Joy Joy ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш  Joy Joy Joy в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента Joy Joy) ще видиш. Hug
Съветвам те и ти да не тръгваш с големи очаквания, че после разочарованието е страшно  Joy Joy Joy чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала  Laughing

Виж целия пост
# 288
Лу, вЕрваш, не вЕрваш, така ще е  Joy Joy Joy ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш  Joy Joy Joy в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента Joy Joy) ще видиш. Hug
Съветвам те и ти да не тръгваш с големи очаквания, че после разочарованието е страшно  Joy Joy Joy чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала  Laughing



това пък  hahaha hahaha hahaha hahaha  дур бе  Crossing Arms


https://twitter.com/onlaynoflayn/status/709461050815602689

 Crazy Crazy
Виж целия пост
# 289
Лу, вЕрваш, не вЕрваш, така ще е  Joy Joy Joy ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш  Joy Joy Joy в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента Joy Joy) ще видиш. Hug
Съветвам те и ти да не тръгваш с големи очаквания, че после разочарованието е страшно  Joy Joy Joy чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала  Laughing



това пък  hahaha hahaha hahaha hahaha  дур бе  Crossing Arms


https://twitter.com/onlaynoflayn/status/709461050815602689

 Crazy Crazy

яяя видеото е страхотно бе  Crazy Crazy Crazy ади, да идва рекламата  Joy Joy Joy смао че тя сигурно не знае, че ще снима реклама  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 290
Лу, вЕрваш, не вЕрваш, така ще е  Joy Joy Joy ако не си гледала онлайн турски сериал досега, няма да разбереш  Joy Joy Joy в следващия Чачов сериал, да сме тук, живи и здрави (то не остана .. ей сега ще дойде есента Joy Joy) ще видиш. Hug
Съветвам те и ти да не тръгваш с големи очаквания, че после разочарованието е страшно  Joy Joy Joy чак не искаш да чуеш за героите, за които толкова си се вълнувала  Laughing



това пък  hahaha hahaha hahaha hahaha  дур бе  Crossing Arms


https://twitter.com/onlaynoflayn/status/709461050815602689

 Crazy Crazy

яяя видеото е страхотно бе  Crazy Crazy Crazy ади, да идва рекламата  Joy Joy Joy смао че тя сигурно не знае, че ще снима реклама  hahaha hahaha

Joy Joy Joy  да, питаха една нейна фенка и оная - не знама какво е Колинс, ама тя ще снима в .... някакъв филм  hahaha hahaha hahaha
обаче после го изтри  Whistling
Виж целия пост
# 291
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 292
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha



Ох , беее  Joy Joy Joy фенски мераци , кво да ги правиш  hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 293
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също от днес се следват, та затова  Peace
Виж целия пост
# 294
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също, та затова  Peace

 Peace аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час  hahaha hahaha но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя  Party Party Party и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго  hahaha hahaha и да донесе още мед  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 295
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също, та затова  Peace

 Peace аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час  hahaha hahaha но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя  Party Party Party и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго  hahaha hahaha и да донесе още мед  hahaha hahaha

абе и без Джиджи-биджи ще има мед   Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha
ама много сладко Тейлърче  Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 296
дааа, много е сладка  Heart Eyes Heart Eyes и прилича на другата бонбонка и то много.  Crazy Дано задобрее тя и да я метнат на Чачи.  Party Party Party Joy Joy Joy

 Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 297
Скрит текст:
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също, та затова  Peace

 Peace аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час  hahaha hahaha но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя  Party Party Party и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго  hahaha hahaha и да донесе още мед  hahaha hahaha

абе и без Джиджи-биджи ще има мед   Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha
ама много сладко Тейлърче  Heart Eyes Heart Eyes



Ще си упражнява езика наЩУ  smile3503  
Виж целия пост
# 298
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също, та затова  Peace

 Peace аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час  hahaha hahaha но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя  Party Party Party и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго  hahaha hahaha и да донесе още мед  hahaha hahaha

Ммм  newsm53 newsm53  Значи за Мерт и Ча е било днешно... супер!

Аниии  love001  Hug Hug

Джулито за к'во ни е, той Чачи няма да боледува на тез снимки, я ...  Ох, хайде, десетина дни и да излизат фотките...  Party Party Party  "Със смъкнати джинсиии и бели маратооонки..." нали имаше такава песен...  Joy Joy Joy Joy



 Flutter Flutter
Виж целия пост
# 299
Скрит текст:
да, но твърдят вече, че тя ще снима рекламата  newsm78 според мен се самонавиха с колажите и гифовете и сами си повярваха  hahaha hahaha


Колинс са я последвали днес, Чачи и Мерт също, та затова  Peace

 Peace аз днес не съм влзиала в Т много и не съм в час  hahaha hahaha но щом Колинс са я последвали .. значи може и да е тяяяяяяяяяяяя  Party Party Party и Джулито може да пристигне с нея, за да и прави компания .. не за друго  hahaha hahaha и да донесе още мед  hahaha hahaha

абе и без Джиджи-биджи ще има мед   Crazy Crazy hahaha hahaha hahaha
ама много сладко Тейлърче  Heart Eyes Heart Eyes



Ще си упражнява езика наЩУ  smile3503  

без съмнение  Joy Joy


дааа, много е сладка  Heart Eyes Heart Eyes и прилича на другата бонбонка и то много.  Crazy Дано задобрее тя и да я метнат на Чачи.  Party Party Party Joy Joy Joy

 Crazy Crazy Crazy Crazy


данооо  Party Party Party

В Инст я качват постоянно феновете, ама още е все с едни и същи физиономии  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия