
Бонбонка 2 потъна някъде...


тия срамотните да мижАт



Отива му на Чачо

ако беше свирнала, аз щях да ударя рамо за ЯМира
Ма те много набързо приключили нещата....
без емоция, Ич не ми е ясно





важното е агънцето да не забравя сака 


важното е агънцето да не забравя сака 
дааа
наЩУ ще се прави на Ди Каприо

и сценаристите не са споменати. Надявам се, ама чок се надявам Клунито да прояви здрав разум и да държи баба ви Едже далеч от този проект
наЩУ ще се прави на Ди Каприо

ще ти го разкажа
и сценаристите не са споменати. Надявам се, ама чок се надявам Клунито да прояви здрав разум и да държи баба ви Едже далеч от този проект 
мечтаят си
наЩУ ще се прави на Ди Каприо

и сценаристите не са споменати. Надявам се, ама чок се надявам Клунито да прояви здрав разум и да държи баба ви Едже далеч от този проект 

Много познати физиономии видях, пък и Флойд за фон
радвам се да те видя тук. 
Защото нали Чачи каза в едно интервю, че ще е много различна роля. 

Но вярвам на Клунито
мисля, че ще разбере, че баба не става за тази работа

Много познати физиономии видях, пък и Флойд за фон
дааа, може да го разтегнат в сериал. И да го адаптират за тяхната действителност
добре, че поне ще е крими, а не лИбовен. Или и да има ашк, няма да е драматична, поне така се надявам, че няма да преживея героя на Чачи да тича след поредната .... ади да не казвам.

пак ще тича бе, ама ще има и пищОФ



пак ще тича бе, ама ще има и пищОФ


сега остава админите да се самосезират 
някоя да тича след него бе

Препоръчани теми