Боледуване на децата ни - тема 37

  • 52 991
  • 725
# 465
Палитра, моята щерка си я гледах през цялото време на 45-дневния: хем тя не искаше на ясла, хем аз малко й обърнах внимание. Пих АБ около седмица преди секциото заради дращене в гърлото и лек сопол - АГто рече, че не може да си сополив на секциото. Confused Така ми казаха на мене, не зная процедира твоето АГ.
Виж целия пост
# 466
Аш, а баткото? Стана ми интересно...
Виж целия пост
# 467
Палитра, моята щерка си я гледах през цялото време на 45-дневния: хем тя не искаше на ясла, хем аз малко й обърнах внимание. Пих АБ около седмица преди секциото заради дращене в гърлото и лек сопол - АГто рече, че не може да си сополив на секциото. Confused Така ми казаха на мене, не зная процедира твоето АГ.
Ами не съм обсъждала още с лекаря, който ще ме оперира newsm78 Но предполагам за каквато и да е операция е препоръчително да си без сополи. Мен ме притеснява и кашлянето. Първото секцио ми беше с пълна упойка и после ме дразнеше гърлото от интубацията...хич не е приятно да кашляш след коремна операция ooooh!
Виж целия пост
# 468
Палитра, то гърлото си наболява после от тръбата, която са намествали в гърлото. И мен ме болеше след секциото, а не съм била болна. Но да - в операция се влиза клинично здрав.
Виж целия пост
# 469
Палитра ,дано всичко е наред  Hug
Виж целия пост
# 470
Палитра, то гърлото си наболява после от тръбата, която са намествали в гърлото. И мен ме болеше след секциото, а не съм била болна. Но да - в операция се влиза клинично здрав.

Скрит текст:
При пълна упойка е неизбежно, но този път се надявам да е спинална и да се размина с тази "екстра"
Виж целия пост
# 471
Аха..ясно Grinning
Виж целия пост
# 472
Тете, баткото обичаше да ходи на ясла и си ходеше просто, но момата дума не даваше да се издума да седи там, докато аз "си почивам" вкъщи.

Палитра, какво говориш - секцио и кашлица, секцио и смях Simple Smile - в никакъв случай Simple Smile
Виж целия пост
# 473
Те момчетата по принцип пО обичат при мама, ама батьо смел момък ще да е бил...да ходи сам, без кака Laughing
Виж целия пост
# 474
Абе никой няма да я върне от операционната за едните сополи и гърло. Най-много да лежи после в изо-то, което си има и плюсове. Палитре, мисли позитивно, мъничко остана. Със сополи или не, важното е да се гушнете с бебчето. На мен с първото секцио след кофти изследвания ми изписаха АБ, но опасенията бяха за скрита инфекция. Решения има, важното е спокойствието.
Виж целия пост
# 475
Фер, не бих била толкова категорична...за връщането. Аз самата не бих легнала под ножа, ако съм не ок. Но те и вътре правят изследвания преди това..
Виж целия пост
# 476
Тет, и ще кажат на бебето "Стой, не излизай"?
Виж целия пост
# 477
Разбира се, че няма да кажат на бебка да си постои на топло още малко, но тя има време да се оправи до раждането. Като гледам сега е 33 - 34 г.с. Или ще оздравее сама, или с помощ.

Моите големите се родиха изненадващо в 33 г.с. Тогава бях здрава, но ми поставиха няколко инжекции с кортикостероид - които бяха за бебетата часове преди да се родят. Няма да ви описвам какво кашляне настана при мен заради тези инжекции (че и двойна доза). Simple Smile Де що е имало гной и слуз започна да се стимулира да се отделя. Брей, след упойката щях да пукна. Дойде по едно време една дама от неонатологията, да ми каже че малките са вън от опасност, а аз си спомням, че й казах: Добре, ама аз ще си отида, викнете ми доктор. То не че кашлянето беше опасно, но болката в корема при всеки опит за откъртване на храчка беше мммммм - абе почти като истинско раждане.
Виж целия пост
# 478
Тет, и ще кажат на бебето "Стой, не излизай"?

Говорим за планова операция все пак Peace не за секцио по спешност, доколкото разбирам.
Виж целия пост
# 479
Лисе,оправяй се скоро.ООф,тази кашлица и на мен ми е най-омразна.
Палитра,аз бях планово секцио и ме бяха предупредили,че трябва да съм напълно здрава.Ако не се отлагаше датата мисля.
Аш,смел батко ще е бил щом е искал сам на ясла.Моето и в яслата,и до ден днешен не иска да чуе за градина.Само като кажа,че ще тръгва и се започва молене да не ходи и рев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия