Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 375
Момичета   Hug Много съм развълнувана. Мъжлето ми се разплака  Kissing Heart и аз също.
Отидох да си пусна кръвния тест и се върнах в кантората. Там изчакам да мине час и проверих онлайн. Като видях стойностите на ЧХГ бях ето така  ukliam1 ukliam1 ukliam1 moresmile
Звъннах на мъжа ми да го видя къде е , а той на среща близо до мен. Аз му викам да дойде до кантората и той след 2 минути дойде и щеше да припадне милия от вълнение.
Ох, толкова хубав момент. Пожелавам го на всяка от нас  Hug Явно март си е щъркеловия месец  Joy


angelche75  Hug Hug Hug Много се радвам за теб. Абе днес обичам всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 376
Леелеее, не мога да смогна да честитя! Айде ангелче, след 8 месеца едно малко ангелче!
Ей за тва я обичам тая пролет - нещо става с природата и всичко започва да се плоди!!!
Виж целия пост
# 377
Момичета   Hug Много съм развълнувана. Мъжлето ми се разплака  Kissing Heart и аз също....

Ти и мен разплака  Simple Smile Просто си го представих и си ревнах. Уж не взимам хормони в момента, но май тези емоции си влияят  Hug
Виж целия пост
# 378
Мagnollia  Hug това е един от най-прочувствените моменти съобщаването на таткото добрата новина
искам да ви прегърна всичките, момичета, така ме разчувствахте  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 379
Честитоооооо Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Добрите новини продължават.....Ангелче честито и на теб и след 8месеца да прегърнеш дългоочакваната си рожба/рожби.
Магнолия мнохо хора просълзи-винаги съм си предстсвяла точно този момент как ще кажа на моето Слънце добрата новина.
Много много вярвам че това ще се случи и на мен
Виж целия пост
# 381
Ангелчееееее, браво, ехаааа!  Hug
Бях сигурна и за теб, и за Магнолия. Утре съм на втори тест, дано расте ЧХГ-то, явно заедно ще вървим!   baby_neutral поздравиии
Виж целия пост
# 382
Ангелче, честито !

Хайде, момичета, за първи път пускам тема и искам да я напълните с положителни тестове - такова е правилото на новобранеца.  Hug

 EFP EFP EFP babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 383
      Ехееееее, какви чудеса сте на творили вчера      newsm51 smile3525 bigdance2


        Магнолия  много моля, да ми пратиш по първият бял пощенски гълъб поне 100 единички чхг   newsm17
      Отърквам се хубавичко  и отивам на тест


   
Виж целия пост
# 384
Миме стискаме палци  Praynig
Виж целия пост
# 385
Момичета   Hug Много съм развълнувана. Мъжлето ми се разплака  Kissing Heart и аз също....

Ти и мен разплака  Simple Smile Просто си го представих и си ревнах. Уж не взимам хормони в момента, но май тези емоции си влияят  Hug

Мен също разплака! Hug

Ангелче честито! Все повече такива новини да чуваме! Praynig Март ни е на късмет! Peace
Виж целия пост
# 386
           Миме успех мила  Praynig                                                                                                                 Моника хайде и ти да ни зарадваш с двойно ЧХГ Hug
Виж целия пост
# 387
Миме стиснати палци и от мен  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Мен  от вчера ме е налегнало много шубето ,до онзи ден имах придърпвания и болки в гърдите,от вчера и днес 7 ден след трансфер нямам никакви оплаквания,чудя се какво да си мисля вече и се моля всичко да е наред  baby_neutral
Виж целия пост
# 388
Ужас , не знам какво да правя!
За свое спокойствие, за да се уверя, че още е рано за тестове реших да препикая един. С Мисълта че един отрицателен ще ме успокои да чакам по-спокойно заветния понеделник. Моя мъж ми е забранил и да си помислям за такива тестове, както и за лотарийни билетчета, а и аз съм напълно съгласна. Обаче изпаднах в момент на силна слабост и си купих едно тестче и излезе бледа розова черта още на 2-рата или на 3-тата минута, до 6-тата се уплътни малко и сега ще ми изхвръкне сърцето  #Crazy
сега се чудя дали мога да запазя тайната до понеделник и с кръвен тест да го разбере мъж ми както се бяхме разбрали или да му ревна по телефона, че съм лабилна и си купих тест?!?
Виж целия пост
# 389
тия и аз ги правя всеки път, на отрицателните си мълча, ама за положителните веднага му звъня.
той зарязва работа и отлитаме веднага до клиниката за кръвен  Mr. Green
изобщо забравя че теста е за друг ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия