Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 420
Мимеееее ??????
Виж целия пост
# 421
Роси, много съжалявам. Sad bouquet Няма какво да кажа, освен че няма отказване. Ако не стане сега, следващия път.  Hug А иначе не съм лекар, не мога да те съветвам да не го слушаш, ох, много тъпо. Sad
Виж целия пост
# 422
Idacorr, честито и на теб Simple Smile Вие всички ще отидете в ноемврийките, пък аз ще си стоя сама в октомврийската Crossing Arms
Виж целия пост
# 423
Кристи какво каза доктора снощи, нещо се спотайваш  Thinking  Heart Eyes bouquet
Няма да си сама, ще си прескачаме на гости  bouquet Hug Peace
Виж целия пост
# 424
Стиснати палци за всички, които са след или преди тест. Нареждаме се и ние под прашеца-тест утре, 10 ден от трансфер на 2 тридневни сладурчета.
Виж целия пост
# 425
Стискаме палци и за теб Ваня  Praynig Hug bouquet
Виж целия пост
# 426
Стискаме палци на всички
Виж целия пост
# 427
Ама вие сте се скъсали да пишете.  Laughing

Green тихичко честито ! Не се ядосвай, че си направила пиклив тест - на кръвния вълнението е същото. И аз почнах с уринен тест и бях много по-спокойна за кръвния. Успех в следващите стъпки към успешния финал !  Hug

Шоши За бой си ти. Кой ти каза толкова рано да ходиш на преглед ? Ще се види след няколко дни сакчето и други неща ще се видят.  smile3521

Idacorr Честито и на теб ! Ех, че ми пълните душичката с такива хубави новини в този прекрасен слънчев ден.  Hug

Росица Съжалявам, мила. С нови надежди само напред и нагоре ! Ще настъпи и твоят миг.  spoko

vanya стискам палци !
Виж целия пост
# 428
Кристи какво каза доктора снощи, нещо се спотайваш  Thinking  Heart Eyes bouquet
Няма да си сама, ще си прескачаме на гости  bouquet Hug Peace
Ами всичко е супер Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Idacorr GreenSoul
браво момичета  bouquet само така  Hug Много ви се радвам на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Росица  Hug  миличка,  много съжалявам  Hug Сега е важно да мислиш, че следващия път ще е всичко наред и да се заредиш  с положителни емоции. bouquet
Казвам го, защото и аз съм минала през разочарования и знам какво е. Важното е да се захванеш за предстояща положителна емоция, защото това е много важно.  bouquet

Момичета, нашата темичка е много положителна  Heart Eyes Дано продължи така до края. Пожелавам късмет на всички момичета чакащи времето до теста.  Heart Eyes


Аз от снощи започнах с еротичните сънища  Blush Надявам се да се укротят малко нещата,  поне докато доки каже, че може секс (ако въобще може  Joy)  Тия хормони ни разказват играта.  hahaha
Виж целия пост
# 430
Аз пък грам мерак за секс нямам newsm78
Виж целия пост
# 431
и аз Grinning Е, на мъжът ми хич не му е смешно hahaha
Виж целия пост
# 432
И на моя!
Виж целия пост
# 433
Е, и аз нямам обичайно с този леко подут корем, ама на сън си стават нещата  Joy Направо се събудих сутринта възбудена и добре, че мъжлето беше станало, че щях да го награбя  Joy А той сега отдалеч ме обикаля и не смее да ме пипне. Вика, че съм му била стъклена  hahaha

Някоя от вас преместила ли се е в ноемврйската тема?  Аз при изчисляване на термин след инвитро ми даде термин при един бебок - 20-ти ноември, а при два 26-ти октомври. И понеже още нищо не знам, ама това ЧХГ на 13 ден толкова високо май за двечки  говори.  Което леко ме плаши и едновременно с това радва. Абе шашава работа.

А и още нещо да питам, както ми е паднало. Като се обадих на спешния след теста ми казаха да си запиша час след 10 дни. Като записвах час ме записаха за изчакване за 25-ти март вместо за 28-ми. Мислите ли, че е рано и може да не се види нищо. Защото предпочитам да отида по-късно и да може да се види, отколкото да отида и нищо да не се види и да умирам от страх.

А и още нещо  Joy (Абе нещо съм се объркала явно  hahaha) след като правих теста в четвъртък кога да го повторя - в събота или в неделя? На 72 часа се удвояваше ,  нали?


Виж целия пост
# 434
Ох, и аз тази нощ се бях отдала на едни еротики... Като разказвах на ММ на сутринта, той чак беше смаян, какви ми ги ражда умната глава  Laughing  Crazy

Магнолия, ако са двечки, термина им съвпада с моят рожден ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да са живи и здрави/о, пък те си знаят кога да дойдат на бял свят  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия