Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случва след ембриотрансфер на трети и пети ден?
Какво е значението на ЧХГ в кръвта след ембриотрансфер?
Какви са симптомите след ембриотрансфер?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случва след ембриотрансфер на трети и пети ден?
След ембриотрансфер на трети или пети ден, ембрионът продължава да се развива, преминаващ от 6-8 клетъчен стадий до стадий морул. Клетките продължават да се делят и развиват в бластоцист. След това бластоцистът започва да се закрепва към маточната стена и имплантацията продължава. Нивата на hCG вече са достатъчно високи, за да бъде установена бременност.
-
Какво е значението на ЧХГ в кръвта след ембриотрансфер?
-
Какви са симптомите след ембриотрансфер?
Симптомите след ембриотрансфер могат да варират, но в ранните етапи на бременността често не се усещат значителни физически симптоми. Въпреки това, някои жени могат да изпитат напрежение в долната част на корема, запек, умора или леко гадене. Важно е да се отбележи, че симптомите са индивидуални и не винаги са показателни за бременност.
-
Какво е значението на повишаването на нивата на ЧХГ след ембриотрансфер?
-
Какви са страничните ефекти на Zarxio след ZET?
Няма какво да кажа, освен че няма отказване. Ако не стане сега, следващия път.
А иначе не съм лекар, не мога да те съветвам да не го слушаш, ох, много тъпо.
Вие всички ще отидете в ноемврийките, пък аз ще си стоя сама в октомврийската


Надявам се да се укротят малко нещата, поне докато доки каже, че може секс (ако въобще може
) Тия хормони ни разказват играта.
Е, на мъжът ми хич не му е смешно
