Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - тема 26

  • 136 640
  • 960
# 435
Не може да пишка нормално. Всичко се случва с пъшкане и напъване. И има остатък на урина.
Виж целия пост
# 436
 Hug Hug HugВ петък стискам палци.Пиши после.
Виж целия пост
# 437
Благодаря. Ще пиша. Hug
Виж целия пост
# 438
Casper, Зодия Телец, благодаря ви!

marychery, успех с Минко!
Виж целия пост
# 439
  marychery, браво за Михаил, стискам палци за Минко. Да му минава вече на детето. Той май вече е голям де, доколкото разбирам от предните ти постове. 
 
  Ако имаш време ще съм благодарна да драснеш какво е необходимо, че инфото ми е от предните теми и  не съм сигурна дали е актуална и пълна. Благодаря ти.
 
Виж целия пост
# 440
 Laughing Минко е почти на 17. 10 години по-голям е от Михаил.
Що се отнася до ТЕЛК  а - взимаш от личния лекар протокол за ТЕЛК. Носиш го на улица. Макариополска.  Попълваш молба.  Получаваш вх. Номер и чакаш около месец.  В писмото което ще получиш ще имаш пълно описание на необходими документи и изследвания. Ако писмото не дойде до месец отново отиваш на Макариополска и от там ще те насочат от коя ТЕЛК комисия да си го получиш.
Виж целия пост
# 441
marychery моето писмо за ТЕЛК дойде и в самото писмо има подчертани неща като изследвания ,прегледи ,само подчертаните неща ли трябва да подготвя ,една приятелка така ми каза ама не съм сигурна .
Виж целия пост
# 442
 Аууу, marychery, ма той голям мъж бе.  Време му е на момчето да ходи по девойки не по болници. Дано това да му е за последно.   Hug
 
 Мерси за информацията, чакам да се пооправи времето и отивам до личната да взема протокола и да го нося. Тя милата не беше хич сигурна, че имаме право ама какво да прави, каза че ще го приготви.
Виж целия пост
# 443
Имате право на ТЕЛК. Просто си е доста тичането.   От началото на тази година фиксираха сумите според %. И си е помощ особено, след като сте се спряли на лечение в чужбина.  Така че подай  непроменено документи.  А Минко - ами младеж е вече да.  Голям е. Той хич не обича да ходи по болници,  а през последната година му се събра доста и болнично лечение и ходене по лекари. Ама това е положението.
Най - важно е ние като майки да сме спокойни за да вдъхваме на децата си спокойствие и увереност,  да усещат че всичко е преодолимо.  Че в детските душички уплахата и стреса е дори по-голяма от нашата.
Виж целия пост
# 444
Здравейте мами, моето момченце е с диагноза мегауретер, на урокултурата, която пуснахме за ТЕЛК-а се изолира бактерията псевдомонас аеругиноза,някой има ли опит с лечението.В момента сме в болницата и му вливат антибиотик, разреждат го с банка, благодаря предварително
Виж целия пост
# 445
marychery моето писмо за ТЕЛК дойде и в самото писмо има подчертани неща като изследвания ,прегледи ,само подчертаните неща ли трябва да подготвя ,една приятелка така ми каза ама не съм сигурна .
Да, само подчертаните
Виж целия пост
# 446
Момичета, пуснахте ли си декларациите за данъчни облекчения за деца?
За дечицата с ТЕЛК сумата надвишава 20 лв. Срокът е минал, но все пак непременно проверете при работодател как седят нещата.
Виж целия пост
# 447
Suzka да ще направите само подчертаните неща. Задължително носи и два бели плика и пощенски марки.
Виж целия пост
# 448
Suzka да ще направите само подчертаните неща. Задължително носи и два бели плика и пощенски марки.
Много Благодаря ❤
Виж целия пост
# 449
Здравейте мами, моето момченце е с диагноза мегауретер, на урокултурата, която пуснахме за ТЕЛК-а се изолира бактерията псевдомонас аеругиноза,някой има ли опит с лечението.В момента сме в болницата и му вливат антибиотик, разреждат го с банка, благодаря предварително
Здравей ,Севда и моят син имаше същата бактерия и нас ни лекуваха в болница с антибиотик,докторите обясниха ,че тая бактерия е много упорита и малко видове антибиотици я убиват,но след 7дневен престой я умориха ...Така че няма страшно щом сте в болница всичко ще е наред .Скорошно оздравяване ви пожелавам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия