Силистра на тази снимка, която си постнала забеляза ли, че бати няма косми а гърдите
поне частта от тях която се вижда от блузата 
Коте, видях, затова я сложих

На предните снимки които пусна се виждаха, може да се е епилирал
поне частта от тях която се вижда от блузата 





мен не ме интересува, пък Вие продължавайте щом Ви вълнува и наслука

нямаше и аз забелязах 



нямаше и аз забелязах 



като те прочетох и прихнах,
навремето баба ми Бог да я прости щавеше кокошките на село
но много държа на обезкостените мишници независимо от пола, а за жените цялостна поддръжка. 


На мен ми е ТАМАН 
като те прочетох и прихнах,
навремето баба ми Бог да я прости щавеше кокошките на село
но много държа на обезкостените мишници независимо от пола, а за жените цялостна поддръжка.

- вече ми идва много педалско 



и очевидно двойката е само в кучешка компания на това място, пък и обичат да се снимат един друг в гръб и отдалеч

днес се навлякъл като за Сибирски студ 


това сигурна е любимото място за къпане, пиене на сутрешното кафе
и може би за правене на .... кекс разбира се
за закуска





Препоръчани теми