Звездни компромати - 279 част

  • 91 735
  • 730
# 495
Пфф, това на Стоичков верно голема простотия, най- вече жирафа ме очудва, за какво е убил това голямо, бавно животно, не мисля,че е било някакво сериозно предизвикателтво  ooooh!
Виж целия пост
# 496
SOFIA FASHION WEEK 2016 завърши с бляскава гала вечер и ексклузивни ревюта на световноизвестни марки като Valentino, Ermanno Scervino, Wolford и т.н. От пръв поглед  си личи разликата в моделите, къде е Мегз, къде е Valentino...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153404488315843.1073 … 975842&type=3



и обичайните заподозрени на годишните награди „Мисис Дама на годината“ 2016  Mr. Green

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153404480015843.1073 … 975842&type=3
Виж целия пост
# 497
Вижте, момичета, наясно съм, че Стоичков не е човек, който генерално буди симпатии, но в случая не виждам особено голяма разлика между неговото сафари и лова на лисици да речем, който така адмирираните тук английски принцове практикуват от детство още. О, не, всъщност има разлика- сафарито е еднократно, лисици се стрелят на всеки излет в провинцията.

И не само лисици.
И още "биг файв хънтърс":
Ерик и Доналд Jr Тръмп.
Малко спортисти:
Карл Малоун.
Глен Маграт.
Джъстин Тък.

Матю Махонъки, говори се, притежавал ранчо за отстрелване на елени, но не знам доколко отговаря на истината...
Виж целия пост
# 498
Благдаря за цветната илюстрация, Зверче  bouquet
Да видим сега колко ще са тези, които ще нарекат третия в линията за онаследяване на британския престол безпросветно животно.

(с горното съвсем не искам да кажа, че съм ОК с показаните отвратителни фотографии, просто да беше само Стоичков ....)
Виж целия пост
# 499
Еми не е само Стоичков, ама тях да си ги плюят национално (всеки в мамския им, национално принадлежен форум Mr. Green ), както нас ни касае лично той.
О, да! И не ми е ОК, че ходят да плащат луди пари, за да трепят безцелно животни, които изчезват постепенно заради такива! В същите тези страни, в които има дечица с коремчета като футбулни топки, ама не, защото са преяли, а точно обратното.
Така че всичката им тази фалшива загриженост за света, лъсва от една такава снимка. Всичките са един дол... Пука им само за доходите им и собствените им задници, останалото е поза.
Виж целия пост
# 500
Благдаря за цветната илюстрация, Зверче  bouquet
Да видим сега колко ще са тези, които ще нарекат третия в линията за онаследяване на британския престол безпросветно животно.

(с горното съвсем не искам да кажа, че съм ОК с показаните отвратителни фотографии, просто да беше само Стоичков ....)
Брой ме.  Peace


Досега не бях разглеждала обстойно пусканите снимки тук на хайлайфа и ми беше интересно защо толкова се коментираха цветовете. Е, сега разбрах. Без грам майтап ме заболяха очите.  Laughing
Виж целия пост
# 501

Така че всичката им тази фалшива загриженост за света, лъсва от една такава снимка. Всичките са един дол... Пука им само за доходите им и собствените им задници, останалото е поза.

Бижу права си, всичко е една изкуствена загриженост, защото 90+ % от списващите тук, биха дали мило и драго да живеят като Лео и да се излежават по яхти. Ама никой не мечтае да стане богат, за да може да си прекарва свободното време с изхранването на бедни деца.  И това ако не е двоен стандарт, права е Джо, и аз не се радвам на убитият жирав, но Стоичков не е нито първият, нито последният.
Виж целия пост
# 502
А тези двете вече ги чувствам някак близки Laughing но защо едната е по пеньоар, а другата почти гола?! Crazy Иначе израженията им са... великолепни!
Виж целия пост
# 503
http://www.elfarandi.com/wp-content/uploads/2015/08/pr%C3%ADncip … nrique.jpg?ea7f8d

Поредният лицемер представител на семейство Рептили.Доста по-гнусни и от стоичковци.
Виж целия пост
# 504
Извън убийствата на животни за кеф, Хари ли е третия? Децата на Уилям не са ли преди него в линията за наследяване на престола?
Виж целия пост
# 505
Убиването за удоволствие на екзотични изчезващи животни си е гадост, откъдето и да го погледнем.

Именно, нито лисиците, нито бивола на Хари са редки или изчезващи животни.

Извън убийствата на животни за кеф, Хари ли е третия? Децата на Уилям не са ли преди него в линията за наследяване на престола?
Преди него са, да  Peace
Виж целия пост
# 506

и обичайните заподозрени на годишните награди „Мисис Дама на годината“ 2016  Mr. Green

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153404480015843.1073 … 975842&type=3

https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/a.10153404480015843.10 … ype=3&theater
Ох, тази жена ми е като карикатура от-до. Има някои стилни дами, но повечето са... особено тази по зърна и една друга с дантелен минижуп  Crazy
Виж целия пост
# 507
Убиването за удоволствие на екзотични изчезващи животни си е гадост, откъдето и да го погледнем.
Именно, нито лисиците, нито бивола на Хари са редки или изчезващи животни.
Интересно изказване, показателно за теб Outta Joint

Извън убийствата на животни за кеф, Хари ли е третия? Децата на Уилям не са ли преди него в линията за наследяване на престола?
Момчетата на Уилям (той има едно) Peace. Принц Чарлс доколкото знам смята има намерение да отстъпи правото си за наследяване на престола на Уилям, та при това положение Хари е трети- след Уилям и сина му.
Виж целия пост
# 508
Глупости и двете деца на Уилям са преди Хари.
Виж целия пост
# 509
Хари беше трети, докато Уил  нямаше деца. В Англия не важи правилото за първото родено момче, както е в Монако примерно и момиченцето на Уил си е преди Хари на опашката за трона. И не искам да се заяждам, но докато не стане време Чарлз да седне на трона, никой не знае дали ще абдикира или не. Принципно не се гледа с добро око, ако някой абдикира  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия