С какво ви дразнят свекървите- 61

  • 58 133
  • 754
# 120
Как така влизат у вас бе? Вие ключалки нямате ли? Чий дом е това всъщност?
Виж целия пост
# 121
Zoi,
не е назидателно. Но щом така правят и на теб не ти харесва, защото има има подаръци от баба и дядо, а от леля - не, край с подаръците. Като  си ходиш в България носиш и даваш. Ще донесеш вместо 1, 2 подаръка -  за Коледа, за рождения ден и т.н. Това е, аз така правя. Иначе пишеш колета до брат си и го държиш него отговорен дали е получено. Ясно е, че снаха ти не те харесва, не се занимавай с нея. Дръж отговорен брат ти. Подаръците за Коледа от свекъра и свекървата пристигат на името на моя мъж. Аз ги приемам обикновено, тук в Германия ти ги носят до вратата, аз съм вкъщи, питат има ли лицето Х, има, подписвам и ги вземам. Но мъжът ми се обажда и казва, да получихме ги.
Виж целия пост
# 122
На мен веднъж ми пратиха пакет на името на дъщеря ми. Куриерът си умря от смях като видя едногодишното получателче.
Виж целия пост
# 123
И като не прати подарък за Коледа, РД или просто така, и снахата ще дойде в темата да се оплаче от тъпата си и стисната зълва, която дори едно подаръче не праща на детето на брат си. И ще те оплюем в захлас Wink
Зои, сигурна ли си, че не сте се засичали със снаха ти тук в темата Crazy
Виж целия пост
# 124
И като не прати подарък за Коледа, РД или просто така, и снахата ще дойде в темата да се оплаче от тъпата си и стисната зълва, която дори едно подаръче не праща на детето на брат си. И ще те оплюем в захлас Wink
Зои, сигурна ли си, че не сте се засичали със снаха ти тук в темата Crazy

Недей, така. Явно Zoi, държи да си прати подарък. Хубаво е, но като не среща ответната реакция или сменя тактиката, или получателя.
Виж целия пост
# 125
Как така влизат у вас бе? Вие ключалки нямате ли? Чий дом е това всъщност?

На квартира сме,дал и нашия ключ за да разхожда кучето.Тя обаче нахълтва мъртво пияна в стаята,буди ни,въобще не се съобразява.Обаче той е виновен,знае че пияни хора не понасям,ама си е въобразил,че тя ако е близо до нас ще спре да пие.
Виж целия пост
# 126
Сменям тактиката просто.
Bandida, какви са тези щуротии, бе момиче? Май имаше малко дете, как допускаш пияна жена около вас? Какъв ключ, какво куче? Ти какво правиш за дампромениш нещата?!
Виж целия пост
# 127
Говорихме за нея,той ми я натрапва,не го интересува,че мен присъствието и ме притеснява.Уж да не пие,уж не пие,а е все пияна.Поне тук мислех,че ще съм на спокойствие,но не...Той я вика да си видела племенницата.Одеве пък неволно станах свидетел на разговора с майка му,като той я питаше как мисли,че ще я гледа как пие,ще и плаща пиенето и ще мълчи.Майка му му се накара,да не се месел,обаче да продължи да я издържа.Сестра му пък се появи докато говорех по скайп с майка ми и дядо ми,като майка ми тъкмо се оплакваше,че не и е добре,нашата започна да говори някакви несвързани неща,да се меси в разговора...В стаята замириса на водка,мъжа тук,ама кво му пука...Вземи казва племенницата,погали я. Sick #2gunfire
Виж целия пост
# 128
Като пие - да я заведе на лекар, психиатри има много. Хапчета много, терапии. Има си и майка, брат й защо й е бавачка, като тяе по-голяма? Неадекватни хора около дете са вредни за него.
Виж целия пост
# 129
Като пие - да я заведе на лекар, психиатри има много. Хапчета много, терапии. Има си и майка, брат й защо й е бавачка, като тяе по-голяма? Неадекватни хора около дете са вредни за него.

Има,обаче майка и и баща и не предприемат нищо.Мъжа,с който живееше я заряза,мъчи човека да я вкара в правия път,но не успя и се разболя той.Говори с мъжа ми,с майка му,с баща му,обаче те не искат да я вкарат в клиника да се лекува,че щяла да полудее,а тя сега си е точно невменяема.Плаках няколко пъти на мъжа ми,казах че ме е страх от нея,той я прати при майка му,ама ето сега пак я извика.Преди да дойде той спря да ми помага-миеше само бебешките шишета,каза че не му готвя,а готвя всеки ден,точно каквото обича.Изкара ме мързел,само за да се съглася да дойде тя,а той дори не ме пита.Съвсем друг стана откакто тя е тук,а и с майка му стана страшен скандал.Той е виновен,вижда че не спира да пие,кара и се...И нищо.
Виж целия пост
# 130


Има,обаче майка и и баща и не предприемат нищо.Мъжа,с който живееше я заряза,мъчи човека да я вкара в правия път,но не успя и се разболя той.Говори с мъжа ми,с майка му,с баща му,обаче те не искат да я вкарат в клиника да се лекува,че щяла да полудее,а тя сега си е точно невменяема.Плаках няколко пъти на мъжа ми,казах че ме е страх от нея,той я прати при майка му,ама ето сега пак я извика.Преди да дойде той спря да ми помага-миеше само бебешките шишета,каза че не му готвя,а готвя всеки ден,точно каквото обича.Изкара ме мързел,само за да се съглася да дойде тя,а той дори не ме пита.Съвсем друг стана откакто тя е тук,а и с майка му стана страшен скандал.Той е виновен,вижда че не спира да пие,кара и се...И нищо.
Мисля си, че трябва да му предложиш да реши, дали да живее с нея, или с теб и детето.
Защото, две домакини с един мъж вкъщи, няма как да стане.
Или повикай брат, сестра ако имаш, също да дойдат у вас.
И да се държат като нея.
За няколко дни ще вземе решение какво да прави. Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Нямам братя и сестри.До сега съм се справяла с цялата домакинска работа + гледане на бебе,и изведнъж той недоволства,точно когато се търси балък,който да издържа алкохолик.Извикал я да помага,ама на кой?Той знае,че аз няма да и дам да гледа детето.На него не му помага,готви някаква манджа,като оня ден сготвила супа,която миришеше на препарат за съдове.Тук идва само за да вземе кучето,преди малко мъжа ми и взе ключа,та няма да си влиза когато реши.Пия от вчера билки,които ми помогнаха веднага-преди малко отивам да пия от тях и какво да видя-изхвърлила ги,а за да направя пак ми е нужен поне час.Писна ми,той вижда,обаче нали тя щяла да се оправи.А и майка и ми звъни да съм и давала детето да го гледа,що пък съм я пренебрегвала...Как ли пък не бих позволила алкохоличка да ми гледа детето.А и чака да отида до тоалетна или да взема нещо от кухнята и тича при детето и го взима.Като е само детето съм по-спокойна,тя може да я вземе и да я изпусне.Направо не ми се мисли.
Виж целия пост
# 132
Откъде има пари за пиене? Само не казвай, че брат й дава джобни.
Тези хора не знаят ли, че алкохолизъм не изчезва с наличие на компания? Не стига, че си е съсипала собствения живот от пиене, ами и вашия ще съсипе.
Виж целия пост
# 133
Откъде има пари за пиене? Само не казвай, че брат й дава джобни.
Тези хора не знаят ли, че алкохолизъм не изчезва с наличие на компания? Не стига, че си е съсипала собствения живот от пиене, ами и вашия ще съсипе.

Той и дава.За това се скараха с майка му малко по-рано.Той се ядосва,че тя не спира да пие,на майка му не и пука.В четвъртък пък пак го чух да говори с майка си,като и каза че дъщеря  и не спира да пие,тя му каза че така можел да говори на някоя селянка  newsm78  Направо нямам нерви вече,а и той като вижда че няма да се спре,защо трябва да ме товари мен.Не понасям алкохолици,че тя пък и с претенции да я поздравявам 100 пъти на ден.Пуу...Ами не ми се слушат тъпизмите и,а и става флегматична като пие,изнервя ме ужасно.
Виж целия пост
# 134
Навивай мъжа ти или да я праща в клиника или да я връща на мама да си я гледа тя. На него също не му е лесно, все пак му е родна сестра, иска да й помогне, сигурно тя е и много самотна, кофти му е за нея, притеснява се, не знае какво да прави. Накарай го да се поинтересува повече за лекари и болница, да прочете, да разбере, че няма да се промени нищо с бездействие. Ако иска да й помогне, да се опита да я убеди да се лекува. Насила лечение не може да се предприеме, знаеш, но ако тя не е съгласна, да се връща там, откъдето е дошла. А майка й явно подсъзнателно разбира, че няма изход, а външно отрича проблема и го предава нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия