как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 471
  • 2 450
# 480
Мамасита, мога спокойно да те питам това ли е голямата гордост - да дадеш шанс на некачествени гени да се размножат. Аз не дадох шанс, а съм убедена, че Пържолан е класи над бившия ти съпруг.
Виж целия пост
# 481
Ами какво да ти кажа, не знам качествени ли са или некачествени, това е моето дете и животът му е започнал, така че оттам нататък се работи с такъв материал, с какъвто има. С гени или без гени, детето си е хубаво и няма причина да не се полагат усилия да се развива в хубава посока. Пък и откъде реши, че хората с проблеми имат и лоши гени? ДНК анализ ли правиш през монитора?

Моята гордост е в работата, която съм свършила. Работата и усилията винаги си струват и не се губят. А не се знае кой дефект може да се превърне в ефект.

А ти каква работа свърши през загубените години с Пържолан?
Виж целия пост
# 482
И искаш да кажеш, че преспиването с долнокачествена личност е един от радващите спомени в живота ти? Е не мога да го разбера това...за мен е двойно повече от загубено време.

Иска да каже, че преспивнето с качествен любовник е радващ спомен в живота за жена, която не е чакала да ѝ зацъка часовника и да хукне да си лови мъж с бележник в ръка. Mr. Green
Виж целия пост
# 483
Далеч по-просто нещо правя - демонстрирам ти абсурдността на изказванията ти.
Мисленето ти е като на облагородена разплодна крава. Това не те прави по-малко крава, само малко облагородена откъм обгрижване от съпруг. Предният не те е обгрижвал, нали?
Виж целия пост
# 484
Извинявайте, кой е Пържолан?!  Shocked Rolling Eyes Shocked
Виж целия пост
# 485
Мамасита, мога спокойно да те питам това ли е голямата гордост - да дадеш шанс на некачествени гени да се размножат. Аз не дадох шанс, а съм убедена, че Пържолан е класи над бившия ти съпруг.

Откъде идва тази убеденост? Дай един пример, защото не разбирам какво означава класи над, а много обичам обясненията с примери.
Друго не, но да се обижда дете по такъв злобничък начин, ме дразни. А твоите гени много ли са качествени да попитам и ако да, защо досега не се намери и един мунчо дори, който да поиска да ги продължите тези велики гени? Щом бившия на Сирената се е размножил, при това без намеса от страна на медицината, очевидно природата е решила, че тези гени са достатъчно добри, за да се създаде нов човек от тях.
Прави ми впечатление, че определен тип жени се опитват на налагат срам от бременността и наличието на деца. Ето, кукумицинка не пропуска сгоден случай да спомене надутия корем, сега ти правиш генетичен разбор на чуждите деца, що за нахалство е това! Хайде, роди си и ти едно, пък тогава дай във форума да определим дали генното му наследство си струва, да те видим дали ще издържиш подобен анализ.
Виж целия пост
# 486
Напротив, имаше пример, че като преспала рано, се отървала лесно от нежелан човек, щото едва ли не сексът помогнал да му види качествата. И сега се пита в задачата- що за спомен остава такъв секс?

Иначе правилният термин е "майка", който включва в себе си наистина специфичен микс от биология и дух. Някои обичат да виждат само биологията и да приравняват жената на "крава", но това едва ли може да се дава като пример за мъдра житейска позиция. Да, може да съм крава- и пак нямам извинение да не правя нещата добре и да не се гордея с добре направеното. С годините и с бройката деца видях къде се вижда моя "почерк", видях докъде е биологията и откъде почва креативното, което давам на децата си. Така де, не може да бягаш маратон, без да си същевременно "потно прасе в свински тръс", ако ще си говорим за бозайници и биология.

В тоя смисъл Брус Дженър е състезателен кон, Умберто Еко е книжен червей, Плисецкая и Баришников са танцуващи маймуни, Майкъл Фелпс е шаран...всички сме животни, важното е да не си абсо;ютно дърво.
Виж целия пост
# 487
Мамасита, мога спокойно да те питам това ли е голямата гордост - да дадеш шанс на некачествени гени да се размножат. Аз не дадох шанс, а съм убедена, че Пържолан е класи над бившия ти съпруг.

Откъде идва тази убеденост? Дай един пример, защото не разбирам какво означава класи над, а много обичам обясненията с примери.
Друго не, но да се обижда дете по такъв злобничък начин, ме дразни.  Щом бившия на Сирената се е размножил, при това без намеса от страна на медицината, очевидно природата е решила, че тези гени са достатъчно добри, за да се създаде нов човек от тях.
Прави ми впечатление, че определен тип жени се опитват на налагат срам от бременността и наличието на деца. Ето, кукумицинка не пропуска сгоден случай да спомене надутия корем, сега ти правиш генетичен разбор на чуждите деца, що за нахалство е това! Хайде, роди си и ти едно, пък тогава дай във форума да определим дали генното му наследство си струва, да те видим дали ще издържиш подобен анализ.
Съгласна съм напълно.
Тази убеденост е смешна. И едва ли отговаря на действителността.
Виж целия пост
# 488
Убедена съм, защото знам как се отнасяше към мен този човек. Не изключвам възможността да греша. За мен е смешно как Мамасита обяснява да сме се пазели и да сме били тайнствени, да не би пък да сбъркаме. На какво основание - нейната грешка и нейният личен живот?
Резюмирам нейни изказвания по темата и за бившия й съпруг. Моля да покажеш къде съм обидила детето.
Виж целия пост
# 489
Имайки предвид, че в България нямаме кой знае какво класово разпределение, и аз се чудя какво е "класи над". Да не говорим, че рядко имаме екземпляри с невероятни генетични дадености, повечето клоним към мургавичък микс.

Та ако говорим за класи, изхождайки от:
- класата на бившия ми- средна ръка българско семейство с висши образования и нормални като за България финанси;
- "класи над" значи "поне две класи над"

Стигам до извода, че става въпрос за човек, който е от по-богат род с поне един виден представител; висок, рус и синеок, с поне докторска степен, ако не и доцентура.

И се питам аджеба- тоя класов човек как така се случи да е Пържолан...и да е недостоен да създаде потомство с великите гени на Драко.

Ще чакаме да се размножи с някой принц. Ама и техните гени са доста несвястни, все пак доста брат'чеди са изпоженили.

Аааа, разбрах откъде идва качеството, не я е юркал много да се грижи за дома, подхвърлял е парички за мол и фризьор. Мда, разбрах за "класата". Е де да знам, аз не оценявам мъжете само по това как ми слугуват...
Виж целия пост
# 490
О, смей се, като ти е смешно, само че не знам какъв е тоя смях - весел ли, тъжен ли, защото си е кофти тръпка да излезеш по-глупава от един ненадежден мунчо, че и секс да правите, да му пазаруваш и да те мотае, само за да разбереш, че не си е струвало.
Резултатът от твоята връзка е още изгубено време, а от предния брак на Мамасита - цял човек, при това гледан добре, не помня да е искала дрешки и количка във форума, така че ако някой може да каже, че е излязъл +1 от връзка с неподходящ, това определено не си ти, моето момиче.
Виж целия пост
# 491
Излиза, че мунчо е по-малко мунчо, ако намери муня да му роди дете.
Значи мунчовщината е обратнопропорционална на това колко и какви глупости е склонен да направи за теб партньорът ти.
Ами да, смешно е Simple Smile

П.п. къде обидих детето на Мамасита - не видях, някой ще каже ли все пак?
Виж целия пост
# 492
Кой/какво е Пържолан? Важна сюжетна линия ли пропускам?
Виж целия пост
# 493
Не се прави на неразбрала, обиди съвсем целенасочено с подмятането за некачествените гени, които нейното дете носи:
Мамасита, мога спокойно да те питам това ли е голямата гордост - да дадеш шанс на некачествени гени да се размножат. Аз не дадох шанс, а съм убедена, че Пържолан е класи над бившия ти съпруг.
А в същото време ти къде се намираш? В брак с идеалния ли, имаш дете, носител на гените на Айнщайн ли, че така лековато говориш за класи и за лош ген? Дай си сметка от висотата на какви постижения обиждаш, пък тогава се смей.
Виж целия пост
# 494
Ето тая картинка изчерпва всичко по темата  Laughing



Всичко останало е 32 страници чесане на клавиатурите за убиване на времето .

 Joy Много добро е това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия