как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 482
  • 2 450
# 795

Тая ти черта вероятно много дразни хората около теб. Не може заради една объркана дата да правиш такава драма. Просто не е реално.
Иначе по-скоро съм веселият вдовец, ама не ми е особено весело.

Хората около мен не биха останали дълго около мен, ако бяха патологични лъжци. Нямаш объркана една дата - и други дати бъркаш, направо невъзможни истории разказваш, пълни с пропуски и противоречия... Плюс това не говорим за обикновена дата - не е като да се сетиш преди колко дни си ял мекици, ако беше свързано с някакъв твой график и константен начин на броене на дати, пак щяха да са константни периодите между месеците.

Смятам, че ти прави лоша услуга послъгването и измислянето. Не си достатъчно умен, че да лъжеш последователно и убедително. Старай се да бъдеш пределно честен, защото нямаш особено много козове жените да те изберат - не си особено привлекателен, не си успял, не умееш да очароваш с приказки, защото говориш само за себе си. Ако на това отгоре и те хванат да лъжеш за 5 неща, лесно е хората да си помислят и че лъжеш за поне още 50.
Виж целия пост
# 796

Гледаш профилни снимки от фейсбук и избираш с Да и Не. Ако от другата страна има съвпадение приложението ви позволява да си говорите. Нещо като опростен спийд дейтинг.

Явно доста съм изсотанала..))
Трябва ли и двамата да имат такова приложение?
Виж целия пост
# 797

Тая ти черта вероятно много дразни хората около теб. Не може заради една объркана дата да правиш такава драма. Просто не е реално.
Иначе по-скоро съм веселият вдовец, ама не ми е особено весело.

Хората около мен не биха останали дълго около мен, ако бяха патологични лъжци. Нямаш объркана една дата - и други дати бъркаш, направо невъзможни истории разказваш, пълни с пропуски и противоречия... Плюс това не говорим за обикновена дата - не е като да се сетиш преди колко дни си ял мекици, ако беше свързано с някакъв твой график и константен начин на броене на дати, пак щяха да са константни периодите между месеците.

Смятам, че ти прави лоша услуга послъгването и измислянето. Не си достатъчно умен, че да лъжеш последователно и убедително. Старай се да бъдеш пределно честен, защото нямаш особено много козове жените да те изберат - не си особено привлекателен, не си успял, не умееш да очароваш с приказки, защото говориш само за себе си. Ако на това отгоре и те хванат да лъжеш за 5 неща, лесно е хората да си помислят и че лъжеш за поне още 50.

Дати не помня. Годишнината я помнех, защото бяхме нагласили да е по-особен деня, но примерно датите за рожденни дни на роднините ѝ или мойте, на приятели и познати, ако не е ФБ да ми ги напомни - ми не ги помня.
Казах, че не разказвам цялата история, защото не смятам, че ви влиза в работата, не търся съчувствие или каквото и да е, а само исках да покажа различна гледна точка и съм отговорил на конкретни въпроси, но не - трябва да продължиш да дълбаеш и издребняваш за някаква глупост дето си си навила на пръста. Искрено съчувствам на мъжа/приятеля ти, ако имаш такъв.

ПП: Да хвана да приложа една сканирана диплома за средно образование да ми видиш тройките по история дето съм се потил над тях повече отколкото за която и да е друга оценка в гимназията, защото не помня дати, ако искаш? Издребняваш. В крайна сметка аз съм някъв случаен човек онлайн, който даже не желае да комуникира с теб. Ходете с голдън харт да ме обсъждате на лични, ако искате, но спазвайте някакъв нетикет, когато ви се каже, че мнението ви не е желано, а и честно казано го намирам за доста обидно да наричаш човек, който не познаваш патологичен лъжец.

Ей модераторите, знам, че е женски форум, сам и доброволно съм се набъркал тук и надали ще ме подкрепите като мъж, ама все пак, хайде да спазваме някакъв тон на приличие?
Виж целия пост
# 798

Гледаш профилни снимки от фейсбук и избираш с Да и Не. Ако от другата страна има съвпадение приложението ви позволява да си говорите. Нещо като опростен спийд дейтинг.

Явно доста съм изсотанала..))
Трябва ли и двамата да имат такова приложение?

А не, показва ти снимки на рандъм хора без тяхно одобрение или знание.  Естествено, че трябва  ooooh! 

Аз съм съгласна с кукумицинка като цяло, не мога и не искам да си представям човек, който само месец след смъртта на съпругата си хуква да си търси нова.  Sick Така че приемам цялата история за лъжа, или поне по-голямата част от нея.
Виж целия пост
# 799
Fiona, на ден получавам десетки покани за приятелство или директни съобщения във ФБ. С повечето дори нямам общи познати - нормално е да се чудя от къде и как ме намират. Stop
Виж целия пост
# 800
Fiona, на ден получавам десетки покани за приятелство или директни съобщения във ФБ. С повечето дори нямам общи познати - нормално е да се чудя от къде и как ме намират. Stop

Оф да, за тези и аз се чудя, предполагам, че задават търсене по пол, възраст и населено място и после си харесват по профилна снимка.  Peace
Виж целия пост
# 801
Във фейса можеш да забраниш на непознати да ти изпращат покани за приятелство и съобщения, аз така съм направила отдавна. Дори на реални познати отказвам заявките, защото не разбирам какво точно търсят - няма да си общуваме, не сме се виждали и чували от 100 години, нямаме общи интереси, остава нездравото любопитство да ровиш в чужд профил като уж приятел.
Виж целия пост
# 802
Ееее ,мен никой не ме адва във фб   Joy
Много рядко влизам де, та ще си намеря оправдание и Simple Smile ще кажа, че може би като имате активност ви намират  Simple Smile


Ако човека е боледувал преди смъртта си, близките имат време да се подготвят, да се сбогуват и справянето след това е малко по-лесно. Някои хора май наистина се опитват да продължат напред по този начин - и Ива Екимова май доста скоро намери нов партньор, поне си спомням, че я наричаха веселата вдовица.

Дано интервенцията е отворила очите на потребителя, че залъгва себе си, че е готов да започне пълноценна връзка с жена. Хората, които го подкрепиха, според мен го направиха, защото се получи малко другарски съд (а в такива случаи дори един подкрепящ позволява да останеш в темата и да чуеш другите докрай, поне моето усещане е такова ), но dotsenko, замисли се ако много хора ти казват едно и също, почти сигурно е че все за нещо са прави  Peace Освен това, в твоите постове нямаше никакво развитие, все едно един цял пост разделен на части.Нормално е при комуникация да приемеш все нещо от казаното от другия, какво ѝ беше на идеята с кучето.Би било доста голяма спирачка за самоубийство, а и е една душичка на която можеш да даваш и внимание и любов.

Няма да се учудя на тотална глупост от психолог. За ето тази например (от въпросната агенция за запознантсва) знам ужасни неща, то не че не се видя и в предаването за женените непознати колко са зле всички там, но все пак на телевизия не може да се вярва, а човекът, който има опит с нея ми е близък и не е да си е въобразил какви глупости е надрънкала.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 803

Дати не помня. Годишнината я помнех, защото бяхме нагласили да е по-особен деня, но примерно датите за рожденни дни на роднините ѝ или мойте, на приятели и познати, ако не е ФБ да ми ги напомни - ми не ги помня.
Казах, че не разказвам цялата история, защото не смятам, че ви влиза в работата, не търся съчувствие или каквото и да е, а само исках да покажа различна гледна точка и съм отговорил на конкретни въпроси, но не - трябва да продължиш да дълбаеш и издребняваш за някаква глупост дето си си навила на пръста. Искрено съчувствам на мъжа/приятеля ти, ако имаш такъв.


Как не помниш дати? Преди няколко поста успя да си спомниш кога е починала съпругата - е, вярно, че този път излезе, че е преди по-малко от 5 месеца, докато преди десетина дни са били 5 месеца и половина (много настояваш за половината). И аз не помня на коя дата имат имен ден Евдокия или Генади, но смъртта на близки хора помня.

Ако обръщаше внимание на думите на останалите хора, щеше да си разбрал, че имам приятел. Да му съчувстваш е все едно гладуващите африканчета да ми съчувстват за гювеча, който ще ям на вечеря.

Аз моята цел си я постигнах - вече има достатъчно информация за теб в интернет, така че всяка жена да може да си извади своите изводи.
Виж целия пост
# 804
Не смятам, че жената трябва да ме избере мен и аз да се чувствам като получил дар свише, а че е взаимен процес.

Доценко, пак ще те разочаровам, но помни, че не мъжът, а жената избира ... винаги  Peace
Виж целия пост
# 805
какво ѝ беше на идеята с кучето.Би било доста голяма спирачка за самоубийство, а и е една душичка на която можеш да даваш и внимание и любов.
В неговия случай дори това не е добра идея, защото той няма време, а едно животинче иска голямо внимание, най-вече докато израства ... Почти същото като с връзките  Laughing
Виж целия пост
# 806
Доценко, пак ще те разочаровам, но помни, че не мъжът, а жената избира ... винаги  Peace

Е, не му разбивай така фантазиите на момчето Grinning
Виж целия пост
# 807
ми и една жена иска внимание. той за каква връзка говори, за какви компромиси след като едно куче не може да изведе на разходка и да нахрани. не става за връзка и това е. ето дори тук - за два дена и го хванахме че лъже.. а такъв в живия живот ти не трябва. дори и като приятел.
Виж целия пост
# 808
Не смятам, че жената трябва да ме избере мен и аз да се чувствам като получил дар свише, а че е взаимен процес.

Доценко, пак ще те разочаровам, но помни, че не мъжът, а жената избира ... винаги  Peace
   +1  Peace
Виж целия пост
# 809
Жената може да избира, но ако не ми допада и на мен, няма особено голям шанс с избирането.
Чували ли сте вица, че ако жената е със секси бельо в еднакъв цвят, не ти си решил да правиш секс с нея? Докато в профила ми в тиндър пишеше, че ако съм с еднакви чорапи без дупки, не тя е решила да прави секс с мен, можете ли да познаете на първа среща, колко ме попитаха по време на срещата с какви чорапи съм? Simple Smile Шест от осем срещи за тоя период. Просто статистика.

Обожавам кучета. За съжаление, първо живея в апартамент, който макар и голям не е подходящ за лабрадора, който бих искал да гледам. Второ - наистина нямам време и го осъзнавам. Нямам желание да тормозя едно животно само, за да го гушкам по 5 минути на ден. В крайна сметка не съм жена, а мъж.

Хей, Куки (съжалявам, ама нямам нерви да ти пиша целия ник), пак четеш избирателно. За датата, когато почина не съм казвал, че не я помня. Обяснението, че съм объркал броенето, а не датата виждам, че не го възприемаш. Твоя работа. Двата дена, когато се случи всичко това са ми като в сън, мъгла, но не мисля, че мога да забравя това, което съм запомнил от тях.

Нямах възможност да се сбогувам. Обадиха ми се, че е в приета в реанимацията на ВМА, бях в района и стигнах за по-малко от 15 минути, но тя беше в кома и така и не дойде в съзнание докато почина. Предполагам, че и това няма да го забравя, както и всички неща, които исках да направя заедно с нея, да ѝ кажа, да направя за нея, но нямах възможност.

Намерил съм начин да продължа: Добър или лош - не знам. Предполагам, че времето ще покаже.
Още веднъж: Съвет тук не съм търсил и не желая да получавам. Не знаете през какво съм преминал и какво съм изпитал. Знаете това, което съм написал, а като гледам Куки го чете доста избирателно и го тълкува, както тя си го възприема. Безсмислено е да водя тоя спор, но не съм от хората, които си мълчат. Едно от големите ми предимства и един от големите ми недостатъци за разлика от външния ми вид.

За всеки влак си има пътници. Това, че аз не съм вашият влак, не означава, че няма други пътници, които да искат да пътуват с мен и да видят къде ще ги отведа.

Наскоро написах на едно друго място, че няма нищо по-досадно от жена, която иска да те спасява от самия теб. Сбъркал съм - има . Жена, която иска да те спасява, въпреки всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия