как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 477
  • 2 450
# 825
Не само ти. Най-вероятно ги е слушал като дявола евангелието си го обяснявам аз. Те са му казали да си намери нов център на живота, и смисъл да продължи  и той го е разбрал - търси си нова жена.
Виж целия пост
# 826
Някой спомена Милена Каменова - е, толкова неадекватен и психолог не съм вярвала, че може да има. Държеше се като деветокласничка, пристрастна към любимия учител.

За мен е по-добре да се обърне към психиатър, психолозите не са лекари принципно и нямат право да изписват медикаменти.
Виж целия пост
# 827
за тази сладурана. имам една история с една кокошка, с която са приятелки. трудно ми е да определя дали компетентната психоложка я беше посъветвала да прави такива психарии или самата кокошка беше стигнала до такива умни идеи, или и общата им треньорка Кобилкина беше помогнала индиректно с женските си съвети, но - индиректно съм "очарована" и учудена от капацитета на тази дама и приятелките й. дано доценко не е ходил при нея. дано дано.
Виж целия пост
# 828
за тази сладурана. имам една история с една кокошка, с която са приятелки. трудно ми е да определя дали компетентната психоложка я беше посъветвала да прави такива психарии или самата кокошка беше стигнала до такива умни идеи...
Виж целия пост
# 829
Тъжно е, че само Joralinda от толкова включили се в анализирането ми не се опита да ме тълкува и да търси някакви скрити замисли зад думите ми. Ама предполагам, че сте си просто такива.


Тъжното е, че си толкова егоцентричен и самовлюбен, че дори и на "Джоралинда", за която смяташ, че е на твоя страна, не си обърнал много внимание какво точно пише и как се казва.


Цитат
Ужасно ти е пошло поведението, няма свястна жена, която би го изтърпяла. Потърси подкрепа от своите близки и тези на жена си, изживей си скръбта (приемаме, че наистина е починала), зарежи търсенето на жени за по-нанатък.

Много точно и много правилно. Добре е Доценко да се вслуша в това. Само от полза ще му е.


Цитат
Като "крава с теле" (вече с цяло стадо) бих казала, че такъв тип мъж с драми директно отива в списъка "не става". Щото да отглеждаш дете понякога е по-евтино и резултатно от това да си отглеждаш драми и психични проблеми.

Но може да седне да мрънка на някоя 19-годишна, че само тя го разбира, че са сродни души и такива неща, та да си осигури поне 3-5 години секс с младо. Докато не се е усетило младото де...
 

Да, наистина ужасно натоварващо е да имаш егоцентрик- мрънкалник, за който личната драма е над всичко и всички. Определено едно дете, макар и мрънкащо е в пъти по - лесно за понасяне. Напълно съм съгласна с Мамасита.
Виж целия пост
# 830
Добре де,никой не ви кара да излизате с Доценко,нито с негови себеподобни.
Тук Мамасита е права - независимо дали мъжът или жената се оплакват,сами са го избрали този или онзи.
Не сме в арабските страни или Индия,че да женят момиченцата насила за някого,който може да им е баща или дядо и който не познават.
Виж целия пост
# 831
Тук Мамасита е права - независимо дали мъжът или жената се оплакват,сами са го избрали този или онзи.
темата е за тези, които ходят по срещи и си търсят половинка, а не за женени по неволя Wink
в началото не знаеш какъв мъж / каква жена имаш срещу теб. излизаш, опознаваш и преценяваш.
Виж целия пост
# 832
Гледаш по-добре.Да ти кажа,по-рядко единия е заблуден.Обикновено е ''той е толкова страхотен,ще си натискам парцалите да го хвана'' и дори нарочно си затваряш очите.
Виж целия пост
# 833
 Laughing Laughing Laughingтук мъжете да се включат. аз такива кукавелки нямам около мен. но и аз и необвързаните ми приятелки нямаме проблеми нито с теглото, нито с външния вид и нямаме и проблем да зарежем един мъж ако не може да предложи сърцето си.
Виж целия пост
# 834
Някой ще резюмира ли с две думи какво токова се случвало около този Доценкко?

Благодаря!
Виж целия пост
# 835
Някой ще резюмира ли с две думи какво токова се случвало около този Доценкко?

   Мързи те да четеш ли или просто персонажът не ти е достатъчно интересен? Laughing
Виж целия пост
# 836
Някой ще резюмира ли с две думи какво токова се случвало около този Доценкко?

Благодаря!

С две изречения:

Съпруга, починала (предполагаемо) преди неизвестно колко месеца ( вариации между 4 и 5). Порно колекция в терабайтите, обясняванки, че е толко  зает и велик, че няма време и куче да си вземе, но иска нова жена, на която да не обръща внимание, да не я води никъде, да не й купува айфони, но която да му осмисли живота, щото цели двама дипломирани психолози ( може и психиатри да бяха, не помня) му били казали, че така трябва.
Виж целия пост
# 837
Тук Мамасита е права - независимо дали мъжът или жената се оплакват,сами са го избрали този или онзи.
темата е за тези, които ходят по срещи и си търсят половинка, а не за женени по неволя Wink
в началото не знаеш какъв мъж / каква жена имаш срещу теб. излизаш, опознаваш и преценяваш.

Е то и аз съм излизала, ако ще само за сверяване на часовника. Имаше една порода, дето дори не чакат опознаване, ми от първото кафе почват да ти сервират какви багажи имат, че и очакват да си напълно ОК с багажите им, да ги отчетеш като приоритет във връзката и да си кажеш, о, какъв късмет, че заедно ще се борим с драми, които ще стават все по-нерешими, защото понякога човек обича да е проблемен, така е по-интересно. Щото като ти свършат проблемите и всичко е ОК, тогава вече идва ред да се бачка и да се твори, а някои ги мързи или не могат. И предпочитат да секат главите на змея, дето при всяко отсичане се удвояват.
Виж целия пост
# 838
Някой ще резюмира ли с две думи какво токова се случвало около този Доценкко?

   Мързи те да четеш ли или просто персонажът не ти е достатъчно интересен? Laughing
Нямам време да чета, изписвате по над 100 мнения дневно или за няколко часа  Mr. Green, знаех само началото (за съпругата).

Благодаря, faiona  bouquet
Виж целия пост
# 839
Добре де,никой не ви кара да излизате с Доценко,нито с негови себеподобни.
Тук Мамасита е права - независимо дали мъжът или жената се оплакват,сами са го избрали този или онзи.
Не сме в арабските страни или Индия,че да женят момиченцата насила за някого,който може да им е баща или дядо и който не познават.

Все пак Доценко и себеподобни държат да намерят жени, затова е писането. Когато те критикуват, единият вариант е да се врътнеш обидено и да кажеш "Ама ти пък си...", другият вариант е все пак да се замислиш дали нямат право критикуващите и да си поработиш над слабите места. Смятам, че дори едно минимална промяна на поведението, като изслушване на събеседника, показване на искрен интерес към неговите думи и показване в подходящия момент, че си слушал какво ти говорят (с вметване на нещо, което събеседникът е споменал), би допринесла за доста по-висок успех сред жените, а дори и сред мъжете, с които се налага да комуникира неинтимно. Доценко очевидно не го прави - почти сигурно, че щом има проблем с четенето, вероятно има проблем и със слушането, защото в писмен вид е по-лесно "изслушването" на събеседника (и да се разсееш за някакъв момент, после можеш да се върнеш и да наваксаш). По принцип жените не харесват мъже, говорещи само за себе си, които не са способни да покажат интерес към думите на жената. И хич други драми да няма мъжът, директно заради това ще го отрежат още в началния етап.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия