как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 470
  • 2 450
# 930
Може да ви изглежда наивно леко, ама къде остава любовта в цялата тази работа. Не ми се е случвало да се влюбя в параметри. И как дългогодишно се търпят онези дребни неща, недостатъците в онзи параметрения? Ако обичаш някого те са чаровни или поне по-малко дразнещи, ама ако не гоне си го представям. Това като изключим параметъра съвършенство, досега не го видях въведен.
Виж целия пост
# 931
Няма любов, анонимна  Naughty - ссф е чувала някъде, че тя и без това трае някакви си три години, а и е гледала с приятелки на кино, че и само с пари и садо-мазо също не е толкоз зле.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 932
А, аз след предишната ми връзка се бях зарекла ей така хладнокръвно да ги подбирам мъжете по показатели, обаче така и не успях да се насиля да съм с някой, към когото да не изпитвам чувства. Но, разбира се, ако някой не среща любовта, а се притеснява да не остане сам по тази причина, е вариант и да избереш някой, който ти отговаря на основните критерии.
Виж целия пост
# 933
Не е работата да се насилиш и да хванеш някой заради параметрите (иначе сигурно щях да се напъвам да впечатля едно докторче, което обаче не ме кефеше много, щото по принцип лекарите ги признавам само ако имат хирургическа специалност).

Работата е и да се влюбиш, да не се връзваш за някой без необходимите качества за брак. Или да си правиш илюзии, че ще излезе нещо.
Виж целия пост
# 934
Включвам се да кажа само, че кукумицинка ме радва много; за Мамасита разбрах, че е важно мъжът да носи на носене, един вид - хамалогия, здраво. Сигурно и жена ми разсъждава така, понеже аз все си нося  hahaha
Инак, не мога да ви чета - произвеждате по 200 мнения дневно, че и повече, губя нишката с темата, чета само отделни мнения - пак се наслаждавам!
Виж целия пост
# 935
Те сносните са взети след 30тте,повечето.
Оттам нататък винаги има нещо което куца или е куцало при мъжете и жените.
прекалено крайно и критично дори и за моите разбирания. горкият ти приятел ако има такъв.
Виж целия пост
# 936

Харесвам мъже с котешка гъвкавост и елегантно телосложение, с бързи рефлекси - качества, които се бият с качества като способност за носене. Ако си търся хамалин, ще избера такъв, който може да носи. За партньор обаче не. Т.е., може и да избера, но ще е определен вид компромис, ако притежава други качества, на които държа.
Е, поне да може да те пренесе през прага и да носи децата на конче, не трябва ли? newsm78
Виж целия пост
# 937

Е, поне да може да те пренесе през прага и да носи децата на конче, не трябва ли? newsm78


Стига да не опущя козите до степен да задмина 80-те кила, вероятно всеки мъж може да ме пренесе през прага. Това не е особен признак на сила.
Виж целия пост
# 938
Те сносните са взети след 30тте,повечето.
Оттам нататък винаги има нещо което куца или е куцало при мъжете и жените.
прекалено крайно и критично дори и за моите разбирания. горкият ти приятел ако има такъв.
Ама си е вярно. Това, че те не си го признават, е техен проблем.
Виж целия пост
# 939

   Че той няколко пъти се е женил и развеждал (включително повече от веднъж за настоящата си съпруга, с която май са на ръба да се разделят отново), така че... Mr. Green

Окончателно се разведе с Талула Райли. Ама си е мой и на никой не си го давам, така че сорри, изпуснАхте го.

Цитат
Че то има ли милиардер, който да не е? Важното е всичките бивши да са доволни, като на Тръмп. Ако едно време ги беше натирил грубо и без издръжка, сега щяха сигурно да му правят мръсотии в президентската кампания, ама ето човекът явно се е погрижил.

Рабира се. Ще се учудиш, но повечето не са се развеждали и женили повече от веднъж. Веднага ти казвам едно име, което се сетих на секундата - Бил Гейтс. Те работят по 12 часа, правят пари и управляват света, сватбите не са им приоритет.

А Тръмп не може да ги натири без идръжка, защот просто законодателството е такова, че жените винаги да са облагодетелствани и то мноого. Пример е точно Мъск, който дори и с предбрачен договор, даде бая пара на първата си съпруга, че и адвокатите й плати също той. Така че няма къде да бягат, докопа ли ги съпругата, яко пари броят и това си е.
Виж целия пост
# 940
Може да ви изглежда наивно леко, ама къде остава любовта в цялата тази работа. Не ми се е случвало да се влюбя в параметри. И как дългогодишно се търпят онези дребни неща, недостатъците в онзи параметрения? Ако обичаш някого те са чаровни или поне по-малко дразнещи, ама ако не гоне си го представям. Това като изключим параметъра съвършенство, досега не го видях въведен.

И при влюбването има параметри, само че несъзнателни. Това е разликата, при едното е подсъзнателно, при другото си е чисто съзнателно. Но от параметрите няма как да избягаш, винаги ги има.
Виж целия пост
# 941
И при влюбването има параметри, само че несъзнателни. Това е разликата, при едното е подсъзнателно, при другото си е чисто съзнателно. Но от параметрите няма как да избягаш, винаги ги има.

Точно нещо такова мислех да напиша. Всички имаме списъци в генетичната си памет, нищо че не ги пишем на хартия. Като се замисля, всичките ми партньори през годините имат нещо общо като външност - дълги и прави крака, бяла кожа, добре изразена челюст и прав нос, който не е топчест.
Виж целия пост
# 942
Окончателно се разведе с Талула Райли. Ама си е мой и на никой не си го давам, така че сорри, изпуснАхте го.

   Ще си скубеме косищата с тебе. box Joy
Виж целия пост
# 943
Те сносните са взети след 30тте,повечето.
Оттам нататък винаги има нещо което куца или е куцало при мъжете и жените.
прекалено крайно и критично дори и за моите разбирания. горкият ти приятел ако има такъв.
Поясних,че става въпрос за такива никога неимали сериозна връзка със живеене заедно,планове за бъдещето или направо брак.
За толкова време никой да не е пожелал да види ''майката/бащата на децата си'' в този човек,значи нещо куца.
Виж целия пост
# 944
Е, поне да може да те пренесе през прага и да носи децата на конче, не трябва ли? newsm78
Искам да видя мъжа който е достатъчно силен да пренесе Искра Фидосова през прага на вратата .  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия