как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 471
  • 2 450
# 960
Хич не ме интересува колко е хубав (или не). Много умен и предприемчив човек е Peace

Безспорно. И той, и брат му, и сестра му също.
Виж целия пост
# 961

Ха, за милиардер е направо красив.  Аз поне до сега красив или поне що годе хубав милиардер или милионер не съм видяла. Така че на фона на това ниво, "обикновеността" на Мъск си е направо красота.

Е, по-малко са красивите и/или млади милиардери и милионери от старите и/или грозните Ама все пак този човек:

http://www.imdb.com/media/rm3741515520/nm1907769?ref_=nm_ov_ph

не би бил особено търсен от жените, ако нямаше пари. Аз лично не възприемам особено положително и не смятам, че е особено подходящ в семеен аспект човек, който е направил 6 деца на една, развел се е с нея, оженил се е за друга, с която също се е развел. Не бих се препирала да ми обърне внимание и на мен такъв.
Виж целия пост
# 962
Доста си е обикновен този Илон Мъск. Добре, че парите му придават сексапил, защото не виждам как биха се били жените за него, ако работеше за 500 лева някъде.

Ха, за милиардер е направо красив.  Аз поне до сега красив или поне що годе хубав милиардер или милионер не съм видяла. Така че на фона на това ниво, "обикновеността" на Мъск си е направо красота.

Е що бе Марк Цукърбърг не е грозен примерно, какво му е? A всички холивудски звезди са милионери все пак, сега ако кажеш, че и сред тях никого не си си харесала.. Ако трябва да е милиардер, аз ни един от тези не бих върнала лично:


Скрит текст:
Робърт Пера 4.6 милиарда:
Yoshikazu Tanaka 1.6 милиарда:

Jack Dorsey 2.2 милиарда:

Alejandro Santo Domingo Davila 11.1 милиарда:


Виж целия пост
# 963
   При хора като него най-обаятелен и вдъхновяващ е фактът, че е self-made billionaire, а не е наследил паричките на "татко". Зa по-голямо признание от това аз не се сещам. Peace
Виж целия пост
# 964
Е що бе Марк Цукърбърг не е грозен примерно, какво му е? A всички холивудски звезди са милионери все пак, сега ако кажеш, че и сред тях никого не си си харесала..

   Абсолютно! Peace Красиви милионери, с по едва няколко милиончета, има предостатъчно на света.

   Въпросът с милиардерите е малко по-сложен, де, ама ето, че и сред тях се намира по някое бонбонче тук-таме. Mr. Green
Виж целия пост
# 965
Ау, този първият доста овчи поглед има.

Естествено, че уважавам успеха на хората, които са го постигнали със собствени усилия. Но не бих се била в олиото с още няколкостотин почитателки за някой такъв, само защото е много успял и има пари, ако виждам, че очевидно не се справя като партньор в живота, макар и в бизнеса да има успехи.
Виж целия пост
# 966
Извинете, ама като фотограф ще ви кажа, че и човекът зад камерата е много важен, за да изглеждаш добре на снимка.
Намерихте му не Илон грозна, ама ей на и хубава снимка:
Скрит текст:
За всеки може да се намери и добра, и кофти снимка  Sunglasses
Виж целия пост
# 967
   Е, хайде сега, 2 брака не е точно несправяне, а доколкото знам, бройката на децата от първата му жена е такава, защото имат близнаци и тризнаци (шестото детенце мисля, че е починало). Всеки милионер, да не говорим за милиардер, би могъл да си позволи всеки месец да е с нова жена, коя от коя по-красива, образована и приказна, ама ето, че не го правят, а са толкова моногамни, колкото и средностатистическите хора (поне привидно). Peace
Виж целия пост
# 968
Извинете, ама като фотограф ще ви кажа, че и човекът зад камерата е много важен, за да изглеждаш добре на снимка.
Намерихте му не Илон грозна, ама ей на и хубава снимка:
Скрит текст:
За всеки може да се намери и добра, и кофти снимка  Sunglasses

Не излиза снимката при мен нещо, но съм съгласна със съждението иначе.
Виж целия пост
# 969
Значиии..........аз само ще гледам Simple Smile Не ми хареса нещо този господин.
Виж целия пост
# 970

Не излиза снимката при мен нещо, но съм съгласна със съждението иначе.
Поправих си поста, нещо не я бях сложила както трябва  Blush
Виж целия пост
# 971
Аз установих, че Том Хидълстън още е ерген, заплювам си го отсега, ако  му се разсъхнат нещата с гаджето нещо.  Joy
Виж целия пост
# 972
   Аууу, и аз много го харесвам (Том). Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 973
   Аууу, и аз много го харесвам (Том). Heart Eyes Blush

Аааа, мой си е, заплюх го вече .  Naughty  Crossing Arms Laughing
Виж целия пост
# 974
Аз установих, че Том Хидълстън още е ерген, заплювам си го отсега, ако  му се разсъхнат нещата с гаджето нещо.  Joy

Не ми харесва,нито по-горе изброените милиардери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия