как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 466
  • 2 450
# 1 830
да спрем да пишем, след като са ни обвинили колко сме пристратени към този род теми, защото си защитаваме позицията, след като директно сме обвинени за нещо си... обаче няма да стане.

В никакъв случай, пишете си, защото е доста забавно всъщност. Само подчертавам, че твоето е присмял се хърбел на щърбел и нищо повече. Нито си надприказвала мамасита, нито с нещо си се показала по-права и в по-добра позиция,че да заслужаваш форумните аплодисменти, даже според мен повечето пъти си малко по-отдолу и тогава започваш яко да злобееш Wink
Виж целия пост
# 1 831
Аз живо се интересувам двамата умници връзват ли поне 5 хилки общ доход в Софето, щото на 30 без пискащи деца е срамота да не е така, хем толкоз работливи и талантливи, не като мен. И следва да живеят в хАпартамент някъде около Южния парк.
Виж целия пост
# 1 832
Ами то всяка подобна тема е пълна с примери от нейния живот, как да не ги запомниш.

Сирен, добре правиш, че във всяко положение виждаш ползите и се самоуспокояваш, но това не е единственият правилен начин, а ти точно това се опитваш да ни убедиш.
Виж целия пост
# 1 833
В никакъв случай, пишете си, защото е доста забавно всъщност. Само подчертавам, че твоето е присмял се хърбел на щърбел и нищо повече. Нито си надприказвала мамасита, нито с нещо си се показала по-права и в по-добра позиция,че да заслужаваш форумните аплодисменти, даже според мен повечето пъти си малко по-отдолу и тогава започваш яко да злобееш Wink

Радвам се, че ти е толкова забавно, живея, за да доставям забавления на такива като теб. Но все пак леко ме изненадва фактът, че така скачаш на нож да защитаваш Мамасита, нападайки мен например, ако си мислиш, че е в състояние да надприказва сама всички.
Виж целия пост
# 1 834
Не те нападам, защото нито обиждам позицията ти, нито теб самата, а само коментирам нещата, които си писала и са ми направили впечатление - ами доста са си злобнички. Това, че има бая народ, който се дразни от мамасита, не означава, че ще си седя и ще гледам групов тормоз над другарче, при положение че другарчето нищо лошо не е казало на никого.
Виж целия пост
# 1 835
Не те нападам, защото нито обиждам позицията ти, нито теб самата, а само коментирам нещата, които си писала и са ми направили впечатление - ами доста са си злобнички. Това, че има бая народ, който се дразни от мамасита, не означава, че ще си седя и ще гледам групов тормоз над другарче, при положение че другарчето нищо лошо не е казало на никого.

Напротив, правиш опити да ме обидиш, а и другарчето дефакто изкарва лоши всички, които не са като него.

И, докато сме на обсъждане на междуфорумните взаимоотношения, може ли все пак сеирджийките, които следят с трепет всичко, да не хвърлят масло в огъня, когато вече нещата са  утихнали? Ама как можело такива хора да има. Те не били такива, но едни лоши жени разпалват скандали.
Виж целия пост
# 1 836
Нормално е Янечек по-скоро да ме подкрепя, все пак тя живее моите реалности, а не тия на Кукумицинка.

И ако аз давам пример с моя живот като илюстрация, то какво пречи да дадете добър пример със своя живот? Разбира се, ако този живот в крайна сметка има добри резултати и може да се дава за пример. Щото не всеки живот е за пример. Мен за пример може да ми е някоя ССФ- кулинарка с дълъг брак и изобщо няма да се трогна, че се "хвали". Обаче не може да ми е за пример престаряваща мацка в хронично-моногамна връзка, която дори не е стигнала върховете на кариерата.
Виж целия пост
# 1 837
Нормално е Янечек по-скоро да ме подкрепя, все пак тя живее моите реалности, а не тия на Кукумицинка.

И ако аз давам пример с моя живот като илюстрация, то какво пречи да дадете добър пример със своя живот? Разбира се, ако този живот в крайна сметка има добри резултати и може да се дава за пример. Щото не всеки живот е за пример. Мен за пример може да ми е някоя ССФ- кулинарка с дълъг брак и изобщо няма да се трогна, че се "хвали". Обаче не може да ми е за пример престаряваща мацка в хронично-моногамна връзка, която дори не е стигнала върховете на кариерата.

Аз не държа да съм ти за пример, ако мен упоменаваш като "престаряваща мацка в хронично-моногамна връзка", но ако все пак държиш да ми натрапиш твоя пример като по-успешен, е добре да си поне като Мариса Майер.
Виж целия пост
# 1 838
Точно обратното, кукумицинке, внимавам много да не те обидя, а ако ти се чувстваш обидена, потърси причините в себе си. Ако исках да те обидя, щях и щеше да е много явно.
Пък и никога не съм оставала с впечатление, че мамасита ни налага модел, по който да живеем, аз ли не разбирам добре, вие ли - не знам. И какво лошо има човек да се похвали, когато си харесва живота? Това ли ще се окаже нещото, което дразни? Мене пък точно това ме кефи - във всяка ситуация да намериш ползите и в крайна сметка да ти е комфортно там, където се намираш.
Виж целия пост
# 1 839
Да, малко неприятно стана да се търсят, че даже и тук се пуснаха статии от потребител. Мамасита доста терор налага в темите защото пише пространствено и не много в темата. Мен ме е засягала с нещо написано, но то е защото на мен си ми е проблем и комплекс. Забелязала съм, че ако някой иска съвет, съвсем добронамерено съветва Simple Smile

Просто за човек като мен - без деца е малко по неприятно да чете определени работи.

Добавям: Ей това последното от Мамасита лично мен не ми харесва. Хората не сме компютри с някаква производствена мощност - не е неоходимо да сме за пример, да сме количествено и качествено измерени с числа - 5-ца, 10-ка. Също и искането да споделяме какво и как сме постигнали, защото иначе едва ли не хабим въздуха на останалите.

Лично аз не бих приела кукумицинка за по-качествен човек ако ѝ знам заплатата и апартамента.  Peace
Виж целия пост
# 1 840
Точно обратното, кукумицинке, внимавам много да не те обидя, а ако ти се чувстваш обидена, потърси причините в себе си. Ако исках да те обидя, щях и щеше да е много явно.

Супер, благодаря ти, че си толкова внимателна, извинявам се, че заради вродената ми злоба не успях да го прозра.

Фактите се такива, че Мамаситиният живот, отстрани погледно, не изглежда много весел, иначе има и други, които споделят, че са доволни от живота си, и никой не им казва и "копче". Трябва да съм супернеадекватна, че да очаквам да съм ролеви модел за някой, който е тръгнал по съвсем различен житейски път от моя, и няма как да върне нещата, а аз наистина не съм толкова неадекватна. Не бъдете и вие.
Виж целия пост
# 1 841
Ама то е каквото повикало, такова се обадило. Или ние трябва с усмивка да отвъщаме на определенията от типа на крава за разплод, запусната грозотия, която и едни гащи няма, бърше сополи по цял ден и въобще е странно как така още не е зарязана от мъжа си, пък в замяна да подаваме шарени бонбони, все едно говорим с деца, които не разбират, ама всичко държат да ти обяснят.
Виж целия пост
# 1 842
Ама то е каквото повикало, такова се обадило. Или ние трябва с усмивка да отвъщаме на определенията от типа на крава за разплод, запусната грозотия, която и едни гащи няма, бърше сополи по цял ден и въобще е странно как така още не е зарязана от мъжа си, пък в замяна да подаваме шарени бонбони, все едно говорим с деца, които не разбират, ама всичко държат да ти обяснят.

Ами добре, само че кое е повикало и кое - се е обадило?

Давам "Отпечатай темата" на тази тема,  след това с бутон f3 виждам, че например "крава/крави" (за разплод и пр.), е споменато 37 (тридесет и седем) пъти преди текущото споменаване от мен. И всъщност Янечек, десетина пъти го споменаваш ти, обвинявайки, че аз съм го казала. Аз съм го споменала точно един път, след като си ме обвинила десетина пъти, че съм го казала, за да кажа, че наистина е с обидна конотация. Та така, на теб, мила ми, незлобна съфорумке, какъв ти е точно проблемът?
Виж целия пост
# 1 843
Нормално е Янечек по-скоро да ме подкрепя, все пак тя живее моите реалности, а не тия на Кукумицинка.

   Хм, доколкото знам, Anna-Bell, например, също е с повече от едно дете (дано не бъркам), но гледам, че подкрепя постовете на кукумицинка, така че "нормално" е доста относително понятие. Peace
Виж целия пост
# 1 844
Мили дами , аз съм нова във форума и съм безпристрастна така да се каже. Наистина от постовете не Сирен лъха едно такова самоизтъкване (няма лошо , абсолютно нормално е) , обаче едно е да приемеш другите и да се самоизтъкнеш , ще получиш аплодисменти . Но когато целиш да обидиш другите ЗА ДА се самоизтъкнеш , е нормално да получиш домати и обиди. Защото никой не е Бог , че да съди хората с или без деца да живеят , с или без кариера. Като на нея и харесва да отглежда деца , чудесно ! Но се опитва тънко да обиди хората без деца и хората с едно дете примерно . Ами как да се кефиш и ръкопляскаш на такъв човек. Имам колежка с 3 деца и след тях продължи блестящата си спортна кариера , нито намек за бездетните (че нещо са недъгави) . Ами на такъв човек и майка всеки ще ръкопляска . Но на злобния никой няма да ръкопляска (независимо от кариерата или броя на децата му) Peace Иначе аз чета Сирен с удоволствие , защото обикновено не мисли като мен , а форума е имено да обменяме мнения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия